Роздрукувати сторінку

Криворізький медичний коледж, КМК

« Назад

Криворізький медичний коледж – провідний медичний навчальний заклад, що проводить підготовку за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст та бакалавр.

КМК

Контакти КМК

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Семашка, 14.

Телефон: (056)405-37-68.

Електронна пошта: krmedkol@ukr.net.

Сайт: http: //www.kmk.in.ua/index.html.

Криворізький-медичний-коледж

Історія Криворізького медичного коледжу

Кривий Ріг - чудове місто, що має власну самобутню історію. Вже давно воно відоме як край руди і сплаву.

Однак Криворіжжя славиться не тільки корисними копалинами, в ньому зосереджено дуже багато популярних навчальних закладів. І одним з таких установ вважається Криворізький медичний коледж, що розміщується на вулиці, яка має прізвище головного наркома охорони здоров'я М. Семашко.

У 1930 році було відкрито середню медичну профшколу (технікум). В даний момент Криворізький медичний коледж - інноваційний навчальний заклад, який проводить підготовку молодших медичних професіоналів, отак і бакалаврів за двома напрямками спеціалізації.

Головними завданнями становлення вищої освіти у Криворізькому медичному коледжі вважається виведення її на ступінь державних та інтернаціональних стереотипів медичного виховання; здобуття якісного рівня підготовки медичних робітників, створення навчального процесу на базі комп'ютеризації і сучасних технологій, а ще систематичний контроль за удосконаленням фахового професіоналізму педагогічних співробітників.

Навчатися в Криворізькому медичному коледжі престижно, так як молодший медичний працівник - основний асистент і доктора, і хворого.

Саме тут можна оволодіти найпотрібнішими спеціальності. Висококваліфіковані педагоги не тільки наділяють студентів власними пізнаннями і експериментами, однак і посприяють виокремити в собі властивості такі, як доброта, співчуття і обов'язок за життя і самопочуття інших людей.

Спеціальності КМК

1. Лікувальна справа.

Спеціалісти після здобуття професій можуть займати посади: фельдшера на річкових і морських суднах, працювати в бригаді термінової медичної допомоги, працювати фельдшером здоров пункту промислового підприємства.

2. Сестринська справа.

Фахівець отримує кваліфікацію медичної сестри і може займати такі посади: медична сестра курортних та санаторних установ, дитячих шкільних та дошкільних закладів, медична сестра лікувально-профілактичних закладів.

3. Лабораторна діагностика.

На цій спеціальності фахівець здобуває кваліфікацію медичного лаборанта, який може займати такі початкові посади: лаборанта в будь-яких медичних закладах та установах.

Фахові завдання лаборантів:

- організація та керівництво роботою відокремлених одиниць лабораторій всіх видів лікувально-профілактичних установ й санітарно-епідеміологічних станцій;

- здійснення всіх видів лабораторних аналізів та їх пояснення.

4. Медико-профілактична справа.

Спеціаліст здобуває кваліфікацію помічник санітарного лікаря та лікаря-епідеміолога. Отримавши диплом, він може займати такі посади: помічник санітарного лікаря з гігієни праці та промислової санітарії, з комунальної гігієни, гігієни дітей і підлітків, помічника лікаря-епідеміолога, помічника лікаря-паразитолога санітарно-епідеміологічних і дезинфекційних станцій.

5. Акушерська справа.

Спеціаліст здобуває кваліфікацію акушерка, та може займати такі посади у всіх лікувальних ат профілактичних закладах: фельдшер, акушерка й медична сестра.

6. Фармація.

Випускник здобуває кваліфікацію молодшого спеціаліста фармацевт і може право займати початкові посади: керівником відділу аптеки, кардівником аптечного пункту, лаборантом хімічного аналізу та фармацевтом аптеки.

7. Сестринська справа з отриманням диплому бакалавра.

Спеціаліст здобуває кваліфікацію медична сестра і може займати посади: головної та старшої медичної сестри лікувально-профілактичних установ, медична сестра спеціалізованих відділів, медсестра сімейного лікаря, викладача сестринської справи при проведення підготовки молодших спеціалістів.

В Криворізькому медичному коледжі з грудня по травень проходять шестимісячні підготовчі курси. Основна їх ціль - надати допомоги при вступі до коледжу для того,щоб отримати якісну медичну освіту.

Криворізький-медичний-коледж КМК

Циклові комісії Криворізького медичного коледжу

1. ЦК гуманітарних дисциплін.

Мовне виховання в Криворізькому медичному коледжі орієнтоване на освіту людини, що вільно володіє літературною мовою в усіх сферах публічного життя. Педагоги гуманітарних дисциплін вчать студентів коледжу приймати, розуміти почуте або прочитане, пояснювати його зміст, буквально виражати ідею, формулювати її в усній чи письмовій формі, конспектувати заняття, вчитися складати заяви, біографію.

Філологи коледж діють над досить важливою проблемою: спрямованість мовно-літературного виховання в коледжі на формування інноваційної персони. Робота над такою проблемою сприяє розвитку справжньої високоінтелектуальної персони.

2. ЦК загальноосвітніх дисциплін.

Основою медичного виховання у Криворізькому медичному коледжі є загальноосвітні предмети. Педагоги циклу весь час перебувають в креативному розшуку, регулярно проводять студентські науково-фактичні конференції з хімії, біології, фізики, олімпіади з фізики й медичної інформатики.

Пріоритетним курсом роботи циклу загальноосвітніх дисциплін вважається введення екологічної освіти.

3. ЦК терапевтичних дисциплін.

Діяльність циклової комісії в цілому орієнтована на рішення основних труднощів: створення умінь власного наукового знання і самоосвіти студентів на вправах з терапевтичних дисциплін.

Для учнів, які зацікавлені поглибленим дослідженням терапії, діє гурток "Потенціал", керуючим якого вважається педагог найвищої групи Олійник Раїса Петрівна.

Гуртківці працюють над науково-дослідною роботою. Крім традиційних способів прогресивної терапії в кардіології, вони вчать нетрадиційні способи лікування душевно-судинних захворювань, як: ішемічна хвороба серця, ревматизм, артеріосклероз.

Кожного року в Криворізькому медичному коледжі ведуться науково-фактичні конференції, в якому демонструють цікаву інформацію про оздоровчі способи, якими користалися наші предки.

4. ЦК основи сестринської справи.

У сучасному світі медична сестра - напевно найважливіший асистент і радник як доктора, так і хворого. Тому робота циклової комісії "Основи сестринської справи" в цілому орієнтована на обробку і запровадження в освітній процес найсвіжіших технологій навчання дисциплін, які постачали б високу якість виховання та фахового професіоналізму учнів.

Криворізький-медичний-коледж, КМК

Отже, КМК – медичний заклад, яки проводить підготовку майбутніх маличних працівників на найвищому рівні, які будуть слугувати еталоном медичної освіти цього навчального закладу і в країні в цілому.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!