Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 18. Дніпропетровський коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, ДКРКМ ДНУ ім. О. Гончара

Дніпропетровський коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, ДКРКМ ДНУ ім. О. Гончара

« Назад

Історія ДКРКМ ДНУ ім. О. Гончара

Коледж був створений згідно до указу Народного Комісара середнього машинобудування СРСР від 31.07.1944 року згідно "Про будівництво машинобудівного заводу в м Дніпропетровську", в кой внесено розпорядження про організацію автомеханічного технікуму (Дніпропетровський коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара), що почав роботу з 25 жовтня 1944 року.

Дніпропетровський-коледж-ракетно-космічного-машинобудування-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара, ДКРКМ-ДНУ-ім.-О.-Гончара

З 1951 року коледж (нову назву - машинний) підпорядковується Міністерству оборонної промисловості СРСР. З даного часу розпочинається підготовка професіоналів з ракетно-космічної техніки за такими кваліфікаціями: двигуни літальних агрегатів; корпусу літальних агрегатів; прилади та системи управління.

З 1964 згідно 1991 коледж діяв під керівництвом Міністерства загального машинобудування СРСР, а з 1991 року - Міністерства освіти і науки України.

В даний момент коледж виконує підготовку молодших професіоналів згідно з наданим рівнем акредитації за 8 напрямками; на денній та на заочній формі навчання.

За все існування коледж підготував біля 22 тисяч фахівців на денній формі і більше, ніж 5,6 тис. на вечірній та заочній формі.

Біля 90% випускників коледж розподіляє на базисні компанії, флагмани крупного і українського ракетобудування: державне підприємство ВО «Південний машинобудівний завод ім. Макарова »(ВО ПМЗ) і державне конструкторське бюро« Південне »ім. Янгеля.

Найкращі випускники продовжують виховання в Дніпропетровському національному коледжі та інших найвищих навчальних закладах III-IV рівня акредитації міста.

Для організації прийому студентів раз на рік указом ректора ДНУ формується відбіркова комісія Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного коледжу прізвища Олеся Гончара. Цим указом формується конструкція відбіркової комісії і її структурні одиниці.

Постійна профорієнтаційна служба з студентами передбачає зустрічі педагогів з випускниками середніх навчальних закладів, деталізоване знайомство їх з критеріями та правилами прийому, зі кваліфікаціями, згідно яким проводиться підготовка, проведення Днів відкритих дверей.

Навчально-виховний процес в коледжі гарантують 92 педагогічних трудівника, з них: 76 - штатні педагоги, всі мають відповідні звання, є кандидатами чи докторами наук. 27 педагогічних педагогів коледжу мають найвищу кваліфікаційну групу.

Управління з 11 чоловік гарантує керівництво педагогічним колективам коледжу згідно Статуту Дніпропетровського національного інституту та Розпорядження про коледж.

Контакти Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування

Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Макарова, 27.

Телефон: 0562394055.

Електронна пошта: trkm.dnu@gmail.com.

Сайт: dkrkm.org.ua.

ДКРКМ-ДНУ-ім.-О.-Гончара

Навчально-матеріальна база коледжу Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Коледж має потужну матеріально-технічну базу. До неї входять: навчальний та технологічний корпуси, лабораторії, спеціалізовані кабінети, білотка, спортивний та актова зала, спортивний майданчик.

Всі будівлі коледжу знаходяться на одній території і створюють єдиний навчальний комплекс.

Головними джерелами інформаційного забезпечення педагогів та учнів вважається бібліотечні фонди, навчально-методичні які використовуються предметними (цикловими) комісіями.

В бібліотеці налічується понад 63,4 тис. примірників. До нього входять навчальні посібники, спеціалізована література, періодичні вкидання. З кожним роком фонд поповнюється та оновлюється новими виданнями ля проведення навчального процесу.

Спеціальності Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

1. Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робото технічних комплексів.

Молодшого фахівця готують до професійної діяльності, що пов'язана з технічним сервісом, лагодженням і наладкою автоматичних систем верстатів з числовим програмним управлінням.

Спеціаліст може займати посади в установах машинобудівного комплексу в автоматичних, електроцехах, відділах центрального механіка, конструкторських бюро на посадах техніка-електрика згідно лагодження та експлуатації механічної частки оснащення.

2. Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях.

Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності і проведенні досліджень в науково-технічних діях, створення обладнання до технічних пристроїв, а ще проведення організації обробки на верстатах.

Спеціаліст зможе працювати на машинобудівних підприємствах й в проектно-науково-технічних організаціях на початкових посадах технолога, конструктора.

3. Дослідження програмного забезпечення.

Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності в установах різних форм власності, організаціях, скрізь, де використовуються кошти обчислювальної техніки.

Може займати посади програміста, техніка відділу програмування.

4. Бухгалтерський облік.

Молодший спеціаліст може здійснювати діяльність в організаціях, установах та на підприємствах різних секторів економіки всіх форм власності. Займати посади бухгалтера, бухгалтера-ревізора.

5. Сервіс комп'ютерних систем і мереж.

Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності на підприємствах, що займаються: видавничим заняттям, поліграфічною роботою, лагодженням комп'ютерної техніки.

Випускник може обіймати такі посади техніка, керівника і професіонал виробничих дільниць, керуючого підрозділів комп'ютерних послуг, оператора електронно-обчислювальної (комп'ютерної) техніки, електромеханіка і електромонтажника, монтажника електричної оснащення.

6. Зварювальне створення.

Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності в сфері постачання необхідної якості продукції, вдосконалення діючих і дослідженню новітніх науково-технічних дій зварювання та різання металів і сплавів.

7. Створення ракетно-космічних літальних агрегатів.

Молодший спеціаліст підготовлений до професійної діяльності по виробництву продуктів для компаній ракетно-космічного машинобудування, проводять дослідження і науково-технічні дії.

Може займати посади на машинобудівних підприємствах і в проектно-науково-технічних організаціях на початкових посадах технолога, конструктора нижчих категорій, професіонала, оператора диспетчерської служби, фахівця із стандартизації, контролера.

8. Установка і експлуатація електроустаткування виробництв і цивільних будівель.

Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності з монтажу, налагодження, експлуатації, лагодження і тестування електрообладнання та автоматизації індустріальних установок і науково-технічних ансамблів.

Може діяти в підрозділах проектно-конструкторських ВНЗ, науково-дослідних, монтажних, ремонтно-експлуатаційних, пуско-налагоджувальних організаціях, на підприємствах і в організаціях індустрії, енергетики, сільського, житлово-комунального господарства на споконвічних посадах техніка-проектувальника, техніка-електрика.

Враховано практика для робочих спеціальностей. Науково-технічна та переддипломна практика ведеться на підприємствах і в установах містечка, відповідно до укладених договорів. Встановлена асоціація і укладені угоди для проходження науково-технічної практики з 47 установами та підприємствами.

Взагалі, одним з основних характеристик конкурентоспроможності випускників вважається фахова підготовка, в коледжі створений центр для підвищення та ер підготовки фахівців.

Дніпропетровський-коледж-ракетно-космічного-машинобудування-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара ДКРКМ-ДНУ-ім.-О.-Гончара

Співпраця ДКРКМ ДНУ ім. О. Гончара

Коледж веде тісню співпрацю з іншими навчальними закладами, не тільки України, але й зарубіжних країн. Так, як коледж створений при університеті і є структурним підрозділом, то він безпосередньо підпорядковуються йому та взаємодіє з ним. В коледжі викладають педагоги з університету, що надає можливість студентам показати свій рівень знань та зарекомендувати себе з кращої сторони. Кожного року він приймає участь в різноманітних олімпіадах, конференціях, семінарах на базі ВНЗ України.

Дніпропетровський-коледж-ракетно-космічного-машинобудування-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара

Таким чином, ДКРКМ ДНУ ім. О. Гончарапроводить підготовку майбутніх спеціалістів, які будуть знатися на ракетній та космічній техніці.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!