Роздрукувати сторінку

Сторожинецький коледж, СК

« Назад

Сторожинецький коледж ВМУРЛ "Україна" - вищий учбовий заклад I-II рангів кваліфікації.

Створення Сторожинецького коледжу Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

Сторожинецький-коледж-Відкритого-міжнародного-університету-розвитку-людини-Україна, СК-ВМУРЛ-Україна

Сторожинецький коледж утворений на основі Чернівецького регіонального центру дистанційної освіти закладу "Україна", який почав свою роботу як окреме функціональне відділення у 2004 році на основі спільного указу МОН України та Академії педагогічних наук України від 02.07. 2003 р. № 432-36 "Про здійснення педагогічного експерименту з дистанційної форми освіти в регіонах України" та указу основного вищого учбового закладу від 27.08. 04 р. № 28-д "Про формування Чернівецького регіонального центру дистанційної освіти".

Функціональне відділення входить в Єдиний державний реєстр установ та закладів України. Положення і Установча угода ВМУРЛ "Україна", утверджені Подільською районною державною адміністрацією м. Києва 29.12. 2004 р.

Контакти Сторожинецького коледжу

Телефон: (03735) 2-56-30.

Адреса: Донецька обл., м. Сторожинець, вул. Клиновська 20-б.

Сайт: http://stor-coledj.com.ua.

Пошта: uacityes@gmail.com.

Сторожинецький-коледж-Відкритого-міжнародного-університету-розвитку-людини-Україна

Юридичний ранг Сторожинецького коледжу ВМУРЛ «Україна»

Юридичний ранг Сторожинецького коледжу - функціональне відділення ВМУРЛ "Україна", який є неприбутковим вищим учбовим закладом комерційної форми власності. Керівник учбового закладу - Горюк П. Д. (указ № 366-До від 24.12. 2009 р.).

Інтегровані групи СК ВМУРЛ «Україна»

Особливістю ВНЗ ВМУРЛ "Україна", який створений з 1999 року, і, відповідно, його функціональних відділень є навчання в інтегрованих групах студентів фізично здорових разом зі студентами з певними вадами, які мають вади зору, слуху та інших органів, це дасть їм можливість зайняти місце в суспільстві, відповідати моральним та юридичним нормам розвинених країн.

Учбово-виховний процес відбувається в межах концепції роботи вищого учбового закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", яка направлена на утворення безбар'єрного навчального середовища методом навчання в інтегрованих групах студентів фізично здорових разом зі студентами з певними вадами.

Окрім цього, заклад проводить максимально наближену до практичних необхідностей підготовку спеціалістів, що виражається як у напрямах наукової роботи, так і практичного навчання студентів.

Сторожинецький-коледж-Відкритого-міжнародного-університету-розвитку-людини-Україна СК-ВМУРЛ-Україна

Спеціальності Сторожинецького коледжу Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

Сторожинецький коледж ВМУРЛ "Україна" здійснює формування молодших фахівців за такими спеціальностями:

- Культура;

- Соціальне забезпечення.

Отже, СК ВМУРЛ «Україна» - це сучасний заклад освіти, який надає освіту за європейським стандартами.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!