Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Чернівецької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Чернівецької області \ ЗВО (ВНЗ) Чернівецької області та їх рейтинг \ 2. Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ЧТЕІ КНТЕУ

Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ЧТЕІ КНТЕУ

« Назад

Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ – один із найпопулярніших учбових установ Буковини, який конструює свою діяльність на модерних міжнародних положеннях, уславлюючи здобутки та досягнення нашої освіти. Інститут є функціональним відділенням Київського національного торговельно-економічного університету - одного з найпопулярніших учбових закладів України, акредитованого за найвищим, IV рангом кваліфікації. Інститут надає змогу паралельної освіти у визначних міжнародних вищих учбових закладах.

Чернівецький-торговельно-економічний-інститут-Київського-національного-торговельно-економічного-університету, ЧТЕІ-КНТЕУ

Учбовий процес у ЧТЕІ КНТЕУ здійснюють на 3 підрозділах силами 11 кафедр, на яких діють 147 штатних педагога, з яких понад 70% докторів наук, професорів та канд. наук, доцентів.

Під лозунгом «ВЧИСЬ, ДУМАЙ, СТАВАЙ МУДРІШИМ!» вищу освіту в закладі отримують понад як 3300 студентів, із них на очній формі навчання – 1100, заочній – 2150, післядипломній – 50. У 2014 році на перший курс поступило 1242 студенти (на очну форму навчання – 508 студентів, на заочну – 734).

Формування студентів відбувається за 12 кваліфікаціями: Економічна кібернетика, Світова економіка, Світовий бізнес, Фінанси і кредит, Облік і аудит, Економіка організацій, Маркетинг, Менеджмент організацій і адміністрування, Товарознавство і торговельне підприємництво, Готельно-ресторанна діяльність, Туризм, Харчові технології та інженерія.

Якості формування спеціалістів дає можливість висока компетентність педагогів, запровадження у практику новітніх інтерактивних технологій та актуального методичного забезпечення, використання інноваційних технологій високоефективного управління учбовим закладом. Так, з 2012 року у ЧТЕІ КНТЕУ діє структура управління якістю, що відповідає потребам ДСТУ ISO 9001:2009. Об’єктивним доказом рівня модерного науково-навчального центру є нагороди інституту на щорічних турнірах «Буковинська якість» та світових фестивалях «Модерні заклади освіти», численні відзнаки та премії робітників і студентів.

Практичному формуванню студентів сприяє тісне довгострокове співтоваришування інституту з понад як 200 організаціями та закладами регіону, де майбутні студенти здійснюють виробничу практику, стажування. Крім цього, практичне навчання впроваджується в рамках віртуальних тренінгових організацій та підрозділів кафедр на виробництві. З ціллю сприяння пошуку роботи студентів і випускників кожного року в ЧТЕІ КНТЕУ здійснюються «Ярмарки кар’єри» за участі визначних організацій-працедавців. Висока інтенсивність круглих столів, конференцій, дуальних-лекцій за участю працедавців надає можливість ЧТЕІ КНТЕУ крокувати у ногу із практикою, швидко пристосовуватися до нових потреб ринку праці, запроваджувати стратифікування нових кваліфікацій та магістерських програм, працевлаштовувати студентів.

Чернівецький-торговельно-економічний-інститут-Київського-національного-торговельно-економічного-університету ЧТЕІ-КНТЕУ

Наукова діяльність в ЧТЕІ КНТЕУ

Наукова діяльність в ЧТЕІ КНТЕУ постає одним із важливих напрямків формування. Кожного року науковці закладу діють над більш як 20 науково-дослідних тем на замовлення організацій та закладів регіону; приєднуючись до створення регіональних програм соціально-економічного становлення Чернівецького регіону, програм формування м. Чернівців, стратегій становлення туризму тощо. Підсумки наукових робіт тільки за минулі 5 років знайшли віддзеркалення у 40 монографіях, 12 посібниках, 46 учбових підручниках, 1272 наукових статтях, з яких 42 – у виданнях, що включені до наукометричних баз даних. Для впровадження наукових розробок на основі ЧТЕІ КНТЕУ здійснено 126 наукових заходів, 8 з яких – міжнародні. Підсумками здійснення винахідницької та націоналізаторської діяльності минулих 5 років є одержання педагогами ЧТЕІ КНТЕУ 19 патентів на корисні моделі.

З 2000 року кожного кварталу видається науковий професійний журнал «Вісник ЧТЕІ», який приєднано до Світової наукометричної структури РІНЦ та індексується в базі даних Google Scholar. Результативність наукового формування колективу інституту на протязі минулих 5 років підтверджують вдалі захисти 6 докторських та 51 канд. дисертацій.

У ЧТЕІ КНТЕУ активно формується і студентська наукова діяльність. Так, в закладі функціонує Наукова організація молодих вчених та студентів, дискусійний гурток “Стратегія”, Школа карвінгу, Школа кулінарної творчості та сервісу, Туристичний клуб «Плай» та 9 наукових секцій. Кожного року здійснюються наукові заходи, в першу чергу інтернет-семінари та креативні наукові фестивалі. У 2015 році ЧТЕІ КНТЕУ здійснив вже VIII відкритий щорічний Буковинський студентський конкурс реклами, на якому показано 68 мистецьких робіт студентів. У 2012 році сформовано здійснення щорічного Буковинського студентського турніру науки, на якому студенти виявляють свої науково-інвестиційні проекти та бізнес-ідеї, що в майбутньому мають змогу реалізації. 2014 року створено щорічний кулінарний конкурс-ярмарок «Свято гарбуза». 5-тирічний науковий доробок студентів нараховує більше 3000 наукових робіт, 20 переможних місць у Загальноукраїнських фестивалях та предметних турнірах, 35 перемог студентських рекламних робіт на світовому та загальноукраїнському рівнях, одержання прав на фінансування індивідуальних бізнес-проектів. Плідними є здобутки студентів кваліфікації «Харчові технології та інженерія», які лише за минулі 5 років отримали Гран-прі, 4 кубки (поміж яких кубок юніорів «Золотий шеф-кухар України»), 16 золотих, 10 срібних та 15 бронзових нагород, дипломи та відзнаки призерів, інші призи за активну участь, унікальне представлення тощо на 5 світових та 9 загальноукраїнських турнірах, фестивалях, професійних ярмарках.

Чернівецький-торговельно-економічний-інститут-Київського-національного-торговельно-економічного-університету

Міжнародна робота Чернівецького торговельно-економічного інституту

Міжнародна робота є важливим завданням становленням модерного ВНЗ. У ЧТЕІ КНТЕУ за минулі 5 років було значно збільшено участь педагогів, студентів і науковців у академічних проектах, програмах світових закладів та ЄС, програмах подвійних дипломів. За 28 діючими договорами з закордонними ВНЗ заклад на сьогоднішній день співпрацює з партнерами з 12 держав Європи. Високоефективно функціонує та поширюється програма світового обміну студентами з ВНЗ Польщі, Греції, Румунії, Франції. Тісною та перспективною є контакти інституту з Сучавським університетом ім. Штефана чел Маре (Румунія).

Виховна діяльність в закладі направлена на забезпечення гармонійного, креативного та культурного становлення учасників навчального процесу. Так, кожного року на основі ЧТЕІ КНТЕУ здійснюються фестивалі «Таланти твої, першокурснику», «День здоров’я», «Студент року», «Пара року», театральні дійства «Андріївські вечорниці», «Маланка» та ін. З чисельності студентів створені та активно функціонують мистецькі секції, клуби за захопленнями, зокрема: літературно-мистецький клуб «Експромт», студентський театр «Дебют», вокальний ансамбль «Барви», хореографічно-танцювальна студія «Стихія», танцювальний гурт «Dance 4 Life». Для всестороннього культурного формування студентів з 2012 р. у структурі ЧТЕІ КНТЕУ діє Університет культури ім. Марії Тілло. Усі головні події закладу з 2002 року розповідає студентська газета «Сходинками до PROFI».

Підсумком здійсненої виховної діяльності у ЧТЕІ КНТЕУ є участь та великі здобутки студентів у різних креативних та творчих конкурсах, турнірах, в першу чергу у щорічному обласному турнірі юнацької майстерності «Чисті роси», конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика, призери Західної ліги «Європа» АМіК (2011 р.), конкурсанти Вищої української телевізійної ліги «АМіК» (2011 р.), переможці Подільської ліги КВК, чемпіони (2013 р.) та фіналісти (2014 р.) Кубку Ректора КНТЕУ).

Одним із головних напрямків виховної діяльності є благодійництво, яке активно формується поміж студентів та робітників ЧТЕІ КНТЕУ. Так, педколектив закладу кожного разу приєднується до різних благодійних акцій: «Стань донором крові»; здійснення благодійних фестивалів, збір продуктів харчування, коштів, речей та медикаментів для бійців, які знаходяться у зоні здійснення АТО.

ЧТЕІ-КНТЕУ

Спорт у ЧТЕІ КНТЕУ

Спорт у ЧТЕІ КНТЕУ – це головна частина студентського життя. Поміж студентів закладу: 3 заслужених майстри спорту, 23 майстри спорту та 19 канд. у майстри спорту, 9 переможців України, 3 чемпіонів Олімпійських ігор, 5 призерів Чемпіонатів Світу та 7 учасників Чемпіонатів Європи, 21 член збірної України.

У ЧТЕІ КНТЕУ творчо та результативно діють спортивні гуртки з ігрових видів спорту, різноманітних видів єдиноборств. З 2002 року сформована жіноча команда з волейболу, яка гідно представляє заклад на Загальноукраїнському обласному та місцевому рівнях, у тому числі з 2005 року – у Вищій студентській лізі України. Високі здобутки одержали і чоловічі збірні з футболу та баскетболу. Студенти закладу кожного разу приймають участь та здобувають переможні місця у різних конкурсах, турнірах, спартакіадах, універсіадах, лігах, інших спортивних заходах міста, регіону, України та Світу. Кожного разу в закладі здійснюються спартакіади з різноманітних видів спорту поміж факультетів, спортивні турніри.

Отже, Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ – це сучасний заклад, який крокує у ногу з новітніми змінами в європейській освіті.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!