Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Чернівецької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Чернівецької області \ ЗВО (ВНЗ) Чернівецької області та їх рейтинг \ 17. Коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, КЧНУ ім. Ю. Федьковича

Коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, КЧНУ ім. Ю. Федьковича

« Назад

Коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича є функціональним відділенням університету без рангу юридичної особи і надає учбові послуги, пов'язані з одержанням вищої освіти на рівні спеціалізованих потреб до молодшого фахівця з одночасним наданням повної загальної середньої освіти. Учбовий заклад має певний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

Коледж-Чернівецького-національного-університету-імені-Юрія-Федьковича

Юридичною датою утворення закладу є 2001 рік, проте за такий маленький період становлення він здобув одне з визначних місць серед вищих освітніх  закладів І-ІІ рангів кваліфікації.

Контакти Коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Телефон: (03722) 58-48-50.

Адреса: м. Чернівці, вул. Сковороди 9.

Сайт: http://www.chnu.cv.ua.

Історія створення Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

З ціллю здійснення ступеневого формування спеціалістів з вищою освітою у ЧНУ ім. Ю. Федьковича та згідно з указом МОН України № 816 від 28.12.2001 р. у складі закладу сформовано природничо-економічний підрозділ  з навчання молодших фахівців.

Згідно з наказу МОН України № 413 від 18.07.2002 р. природничо-економічний підрозділ було перейменовано у Коледж Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Першим керівником закладу було назначено Личук М. І., кандидата філологічних наук.

Формування спеціалістів відбувалось за 7 кваліфікаціями: "Фінанси", "Бухгалтерський облік", "Економіка організацій", "Організація виробництва", "Прикладна екологія", "Прикладна математика", "Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних структур і мереж".

У серпні 2004 року керівником закладу назначено канд. фізико-математичних, доц. кафедри математичного аналізу підрозділу "Прикладної математики" - Собчука О.В.

За постановою атестаційної комісії України від 27 червня 2013 р., протокол №105, була сертифікована нова кваліфікація "Інформаційна робота організацій". А в 2014 році, відповідно з рішенням атестаційної комісії України від 20 червня 2014 р., протокол №105, була сертифіковано новий напрямок "Правознавство".

На даний період заклад є функціональним відділенням університету без рангу юридичної особи, що надає освітні послуги, пов’язані з одержанням вищої освіти на рівні спеціалізованих потреб до молодшого фахівця (молодшого бакалавра) з одночасним наданням повної загальної середньої освіти.

Коледж-Чернівецького-національного-університету-імені-Юрія-Федьковича, КЧНУ-ім.-Ю.-Федьковича

Спеціальності Коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Беручи до уваги потреби регіону, у Коледжі ЧНУ проводиться формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- "Правознавство";

- "Інформаційна робота організацій";

- "Економіка організацій";

- "Фінанси та кредит";

- "Бухгалтерський облік";

- "Прикладна математика";

- "Обслуговування комп’ютерних структур та мереж".

Станом на 1 вересня 2015 року чисельність  студентів нараховує 505 чоловік, з яких 269 здобувають освіту за державним замовленням. Студенти закладу приймають активну участь в різних предметних турнірах поміж студентів вищих учбових закладів І-ІІ рангів кваліфікації, обласних турнірах-конкурсах самодіяльної креативності.

З 2010 року Коледж Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича є активним учасником різних фестивалів та конкурсів, що здійснюються між студентами ВНЗ І-ІІ рангів кваліфікації.

По завершенню навчання студенти закладу одержують диплом молодшого фахівця і атестат про повну загальну середню освіту.

Усі студенти закладу мають можливість вступу до ЧНУ ім. Ю. Федьковича для одержання освітньо-спеціалізованого рангу "бакалавр" за певним напрямом підготовки.

Коледж-Чернівецького-національного-університету-імені-Юрія-Федьковича КЧНУ-ім.-Ю.-Федьковича

Отже, Коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича – це заклад, який завжди користувався і користується популярністю серед учнів шкіл міста та регіону.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!