Роздрукувати сторінку

Вашковецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету, ВМК БДМУ

« Назад

Вашковецький медичний коледж БДМУ - учбовий заклад I рангу кваліфікації, що займається формуванням молодших фахівців за кваліфікаціями Лікувальна діяльність та Сестринська діяльність.

Вашковецький-медичний-коледж-Буковинського-державного-медичного-університету

Історія створення ВМК БДМУ

Вашковецький медичний коледж утворений, відповідно до постанови № 423 Чернівецького обласного виконавчого комітету від 23.10.1946 року, як Сторожинецьке медичне училище.

У 1963 році відповідно до розпорядження виконкому Чернівецької облради від 04.02.1963 року № 6 заклад було переміщено в м. Вашківці і одержав ім’я Вашковецьке медичне училище.

З 1 вересня 1997 року на здійснення постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.1997 року № 526, наказу МОЗ України від 26.06.1997 року № 3.03-15/793, постанови Чернівецької облдержадміністрації від 11.07.1997 року № 407-р “Про сформування училищ Буковинської державної медичної академії”, та указу від 17.07.1997 року № 12 “Про включення в склад БДМА медичних училищ Чернівецького регіону” на основі Вашковецького медичного училища утворене Вашковецьке училище БДМА.

Постановою ХІХ сесії Чернівецької облради за № 26-19/05 від 24.03.2005 р. Вашковецькому училищу БДМА надано ранг Вашковецького медичного коледжу БДМА. Указом КабМіну України № 46-р від 02 березня 2005 р. Буковинську державну медичну академію змінено в Буковинський державний медичний університет. Внаслідок цього, Вашковецький медичний коледж БДМА реорганізовано в Вашковецький медичний коледж БДМУ.

За увесь час становлення закладу вдало завершили і одержали спеціальність медичного співробітника 5300 чоловік. Студенти закладу діють в сфері охорони здоров’я Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської та в інших регіонів, а також за кордонами України.

Постановою регіональної експертної ради з сертифікування та акредитації закладів освіти від 22 грудня 2009 року коледж визнано акредитованим за рангом загальноосвітнього закладу тривалістю на 5 років (ліцензія про акредитацію номер АА № 247779) та сертифікованим на право здійснення навчальної роботи пов’язаної з отриманням повної середньої освіти на рівні потреб державних стандартів тривалістю на 5 років з сертифікованим кількістю прийому 120 чоловік (тривалість дії до 22.12.2014 р.).

Заклад навчає спеціалістів за навчально-спеціалізованим рангом "молодший фахівець".

ВМК-БДМУ

Спеціальності Вашковецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету:

- "Лікувальна діяльність", на базі 11 класів з одержанням по завершенні диплома молодшого фахівця, тривалість навчання - 3 роки.

- "Лікувальна діяльність", на основі 9 класів з одержанням по завершенні диплома молодшого фахівця, тривалість навчання - 4 роки.

- "Сестринська діяльність", на основі 9 класів з одержанням по завершенні диплома молодшого фахівця, тривалість навчання - 4 роки.

Директор закладу Сащук М. М. Керує педколективом, розпочинаючи з 2000 року.

Педколектив учбового закладу нараховує приблизно 85 робітників.

Вашковецький-медичний-коледж-Буковинського-державного-медичного-університету ВМК-БДМУ

Матеріально-технічна структура Вашковецького медичного коледжу

Заклад на 100% укомплектований учбово-методичним забезпеченням, і має потрібне устаткування для здійснення навчання студентів в медичній галузі.

За весь час становлення закладу вдало завершили та одержали спеціальність медичного робітника 5300 чоловік.

Вашковецький медичний коледж має:

- 3 навчальних приміщення;

- студентський гуртожиток;

- бібліотеки;

- спортзал;

- спортивну територію;

- столову.

В студентському та викладацькому колективах царить взаємодопомога, велике значення займає справедливість, у великої кількості членів педколективу є якості милосердя, вони уміють співпереживати і мають шану до іншої думки.

У педколективі панує гарний сприятливий соціально - психологічний клімат.

Вашковецький-медичний-коледж-Буковинського-державного-медичного-університету, ВМК-БДМУ

Направлення активності Вашковецького педколективу:

- у педколективі поєдналися люди, в яких одна ціль, яка стала для усіх загальною;

- велика чисельність студентів та педагогів сумлінно ставляться до своїх обов’язків;

- педколектив активний, наповнений креативної енергії і, як наслідок, високі підсумки роботи;

- велика кількість членів педколективу хоче кожного разу спілкуватися і співтоваришувати один з одним;

- в педколективі справедливо ставляться до всіх членів колективу, велика кількість намагається підтримати один одного у спільній праці;

- в закладі є позитивна перспектива для педколективу і кожної особистості;

- студенти і педагоги закладу почувають себе в міру захищеними.

Отже, Вашковецький медичний коледж – це сучасний заклад, який формує високосвічених медиків.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!