Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області та їх рейтинг \ 7. Коледж економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету, КЕТ ЧНТУ

Коледж економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету, КЕТ ЧНТУ

« Назад

Коледж економіки та технології Чернігівського національного технологічного університету, КЕТ ЧНТУ пропонує своїм студентам отримати якісну освіту в області економіки та технологій для праці на підприємствах області та країни.

Коледж економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету, КЕТ ЧНТУ

Коледж розташований в м. Чернігів ,вул. 50 років ВЛКСМ, 7.

Історія коледжу розпочалась з 1966року тоді він був радянський технікум торгівлі. В 1991 році технікум було перейменовано в Чернігівський комерційний технікум. З 2011 року технікум припинив свою діяльність так я був приєднаний до Чернігівського державного технологічного університету і на даний момент функціонує в статусі коледж економіки та технології.

Заклад пропонує такі спеціальності після 11 класів:

- Товарознавство та комерційна діяльність;

- Комерційна діяльність;

- Виробництво харчової продукції;

- Готельне обслуговування;

- Ресторанне обслуговування;

- Правознавство, але тільки в заочній формі.

Спеціальності після закінчення 9 класів:

- Економіка підприємства;

- Фінанси та кредит;

- Правознавство;

- Соціальна робота;

- Обслуговування комп’ютерних систем і мереж.

Бібліотека Коледжу економіки та технології Чернігівського національного технологічного університету - це органічне продовження навчального закладу, в якому вона функціонує, його невід'ємна частина. Якщо співробітники бібліотеки хворіють душею за своє дітище, прагнуть до того, щоб бібліотека зайняла гідне місце в коледжній структурі, дійсно була кабінетом № 1, а не популярним виразом, необхідно докладати максимум зусиль організаторських, професійних, фізичних, інтелектуальних, працювати в тісному контакті з адміністрацією коледжу, педагогічним колективом. Постійно вивчати читацькі запити, редагувати каталоги і картотеки, перевіряти і редагувати бібліотечний фонд, щоб працювати на головну, основну задачу бібліотеки по безвідмовному, своєчасному, максимально повного обслуговування читачів.

Робота бібліотеки коледжу - це співтворчість письменника, читача, педагога і бібліотекаря з навчання учнів та студентів читати, думати, розуміти, успішно вчитися.

Книжковий фонд бібліотеки налічує велику кількість різноманітних джерел інформації.

У бібліотеці ведеться індивідуальна робота з читачами, учнями, майстрами та педагогами. З метою пропаганди книги, умінь і навичок самостійної роботи з книгою проводимо Дні інформування за темами педрад, в період проведення методичних предметних тижнів проводимо тематичні Дні інформації за участю викладачів.

У бібліотеці регулярно проводиться аналіз читацький формулярів в 1 і 2 півріччі, ми обов'язково готуємо інформацію про відвідування бібліотеки, кількість виданих книг, читацьких інтересах учнів.

Бібліотека не може бути осторонь коледжного життя, від завдань, над якими працює педагогічний та учнівський колектив. Ми постійно беремо участь у навчально-виховному процесі не тільки як інформаційний центр, а й ведемо навчально-методичну роботу, методична тема: «Виховна діяльність кураторів груп та вихователів в контексті реалізації положень концепції та Програми виховання дітей та молоді».

Бібліотека Коледжу економіки та технології Чернігівського національного технологічного університету використовує різні форми для задоволення інформаційних потреб учнів: бібліографічні огляди, виставки, перегляди, робляться добірки літератури за певними найбільш складним у вивченні тем, у вигляді полиць відкритого доступу.

У нашій роботі необхідно серйозно займатися пошуком тих форм бібліотечної роботи, які відповідають і інтересам, і побажанням читачів. Співпраця з методичним відділом Центральної бібліотеки дає нам багато інформації про нові форми роботи, і ми прагнемо їх використовувати у своїй роботі.

Для забезпечення навчально-виховного процесу коледж має 48 навчальних кабінетів, 16 виробничих майстерень, 11 лабораторій, 14 комп'ютерних класів, створена локально-обчислювальна мережа, в 2011-2015 навчальному році придбано сучасні електронні навчальні стенди для 4 спеціальностей.

За 14 років додатково побудовано і введено в дію понад 4 тисяч м2 навчально-виробничих площ, у тому числі другий поверх майстерень, гаражно-лабораторний, спортивно-оздоровчий, побутової комплекси (у цокольних поверхах будинків), буфет і багато іншого.

За останні п'ять років суттєво поліпшено матеріально-технічна база коледжу: створені умови для реалізації програми безбар'єрного середовища, введені в дію нові майстерні, класи, лабораторії, спортивні споруди.

Проведено капітальний ремонт, утеплення і фарбування всіх 5 будівель, встановлені евростеклопакети в гуртожитку та навчальному корпусі, повсюдно встановлені енергозберігаючі світильники, охоронно-пожежна сигналізація, встановлено нове сантехнічне обладнання.

У 2008 - 2015 роках у всіх осередках гуртожитку відремонтовані душові кабіни, кухні, санітарні приміщення, встановлені багатоканальні телевізори, придбано нові меблі. На базі бібліотеки створено Інтернет-студія.

Як результат, протягом трьох останніх років за підсумками обласного огляду-конкурсу на кращий гуртожиток серед закладів гуртожиток коледжу зайняв I місце, а в міському конкурсі серед усіх молодіжних гуртожитків визнано переможцем і двічі другим.

У 2009 році територія коледжу визнана кращою в обласному конкурсі серед навчальних закладів ПТО.

На території Коледжу економіки та технології Чернігівського національного технологічного університету загальною площею 3 гектари розташована паркова зона з 55 квітковими клумбами, 2 декоративними водоймами з фонтанами, лавками і 9 різьбленими альтанками, малими архітектурними формами, створеними силами учнів та працівників коледжу.

Зелені насадження служать захистом від пилу і вуличного шуму, покращують якість атмосферного повітря, озонування, позитивно діють на стан здоров'я учнів і працівників.

КЕТ ЧНТУ

Отже, Коледж економіки та технології Чернігівського національного технологічного університету, КЕТ ЧНТУ – сучасний заклад освіти Чернігівської області для підготовки кваліфікованих спеціалістів.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!