Роздрукувати сторінку

Прилуцький агротехнічний коледж, ПАК

« Назад

Прилуцький агротехнічний коледж, ПАК пропонує своїм студентам отримати якісну освіту в області агротехніки для роботи на підприємствах області.

Прилуцький агротехнічний коледж, ПАК

В самому центрі міста розташований Прилуцький агротехнічний коледж за адресою: вул. Київська, 178. Будівля оснащена величезними білими колонами, сам коледж несе не аби яку архітектурну цінність міста. В ньому було багато випускників які досягли великого успіху.

Коледж за свою історію відзначився гарними викладачами та відмінною якістю освіти.

Прилуцький агротехнічний коледж був заснований в 1931 році як ветеринарний технікум яких був переведений з Миколаєва. В 36 році ветеринарний технікум був об’єднаний з сільськогосподарським технікумом. На базі цього був створений зооветеринарний технікум, в якому функціонувало 2 відділення: ветеринарне і соціалістичного обліку в сільському господарстві.

У 1948 році Прилуцький ветеринарний технікум реорганізований у гідромеліоративний технікум, який розпочав підготовку спеціалістів-гідротехніків для сільського господарства. В 52 році було відкрито заочне відділення, що дало змогу підготувати більше число спеціалістів-гідротехніків.

В 1954 році було збудовано новий навчальний корпус. На той момент матеріально-технічна база нараховувала 3 корпуси.

14 січня 1961 року було урочисте відкриття нового корпусу який було зведено сумісними силами учнів та викладачів. В тому ж році розпочалась підготовка студентів за напрямком технік-електрик.

З 1962 року носить назву Прилуцький технікум гідромеліорації та електрифікації сільського господарства.

З 1964 по 1968 рік заклад був представлений як радгосп-технікум, але в кінці 68 року технікум повертає свою назву. В технікумі для покращення методичної роботи було відкрито педагогічний кабінет, який був спрямований на покращення методичної роботи, проводилися семінари для молодих викладачів, надавалась допомога в написанні методичних розробок і багато іншого.

В технікумі заснувались традиції зустрічі випускників. В 1974 році в технікумі відбулась зустріч випускників 1954 року. На цю зустріч з'їхались фахівці з Москви, Києва, Ростова, Риги та інших міст. 

В 1987 році знову технікум був перейменований в радгосп-технікум. За існування радгоспу було побудовано 3 житлових будинки в м. Прилуки і 13 в ближньому селі, літній табір для утримання телят, АВМ для переробки відходів, критий тік, ангар, гараж, майстерню для ремонту техніки, ряд комплексних приміщень підсобного призначення - цехи з переробки сільськогосподарської продукції. Розпочато будівництво нової школи в с. Переволочна.

В той момент технікум мав матеріально-технічну базу яка начисляла: великий учбовий корпус 3240кв.м,45 навчальних аудиторій та кабінетів, лабораторії, актовий зал, спортзал бібліотеку, 2 гуртожитки, навчально - виробниче господарство.

Були організовані гуртки з легкої атлетики, гімнастики, волейболу, футболу та баскетболу. Збірні команди виступали на районних, обласних та республіканських змаганнях. В 1993 році спортсмени зайняли перше місце з волейболу в Україні серед навчальних закладів, в 94 році друге місце, в обласних-перше.

Спеціальності які надає Прилуцький агротехнічний коледж для одержання спеціалістів:

- Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд;

- Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання;

- Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі;

- Землевпорядкування;

- Обслуговування комп'ютерних систем і мереж;

- Бухгалтерський облік.

ПАК

Матеріально-технічна база налічує 2 гуртожитки, їдальню, буфет, бібліотеку, спортивний зал, актовий зал, спортивний тир, спортивну площадку, стадіон з євро покриттям, сучасно обладнані кабінети та лабораторії та учбові корпуси.

В коледжі навчається до 1000 студентів.

Реалізації виховних завдань в Прилуцькому агротехнічному коледжі, ПАТ сприяє організація вільного часу студентів через участь у роботі студентського самоврядування, мережі гуртків, клубів, секцій, які враховують і розвиваючих різні інтереси і здібності молоді, об'єднані в роботі Центру молодіжної творчості «Імпульс», який допомагає студентам розкритися творчо. Мета роботи Центру - сприяння особистісному зростанню студентів коледжу, формуванню у них культури здорового способу життя.

Аудиторії, кабінети і навчальні лабораторії коледжу оснащені сучасними стендами та лабораторним обладнанням. Комп'ютерний парк нараховує більше сотні одиниць персональних комп'ютерів, більше 40 одиниць оргтехніки, мультимедійне обладнання (включаючи проектори та інтерактивні дошки). Прилуцький агротехнічний коледж має виділене високошвидкісне підключення до мережі Інтернет. Читальний зал коледжу обладнаний комп'ютерами з виходом на популярні електронні освітні ресурси.

У 2005 році в коледжі був затверджений Центр Молодіжного Творчості «Імпульс» як добровільне творче об'єднання студентів Псковського агротехнічного коледжу, що прагнуть до максимальної громадської активності у поза навчальної діяльності. ЦМТ «Імпульс» активно працює за трьома напрямками: художньо-естетичним, спортивно-туристичному, краєзнавчо-патріотичному.

У 2014-2015 навчальному році ведуть роботу 16 гуртків, секцій та творчих об'єднань Центру. Наші студенти мають можливість займатися хореографією, вокалом, грати в духовому оркестрі, співати в хорі, освоювати основи прикладної творчості в студіях художнього скла та художньої ковки, в гуртку рукоділля, осягати секрети акторської майстерності і т.п. Результати художньої діяльності висвітлені у випусках студентської газети «Від сесії до сесії», на сайті коледжу, оформляються у вигляді свят, урочистих зборів, участі у міських заходах, у підготовці та проведенні тематичних класних годин. Багато з них стали традиційними і є обличчям коледжу. Так, стали щорічними тижні, присвячені кожному з його трьох відділень.

Наповнені конкурсами професійної майстерності, відкритими заняттями вони закінчуються підсумковими зборами з концертними номерами: жовтень - лінійка, присвячена Дню інженера-механіка, грудень - урочисті збори до Дня енергетика, березень - святкова лінійка, присвячена підведенню підсумків Економічного тижня, квітень - свято пожежної охорони.

Коледж, щорічний призер міського конкурсу на кращу пропаганду здорового способу життя в студентському середовищі, організовує активну роботу з популяризації спорту, зміцненню здоров'я студентів, засвоєнню ними принципів і навичок здорового способу життя. Функціонують спортивний і тренажерний зали, зал греко-римської боротьби.

Працюють спортивні секції: футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, спортивний туризм, греко-римська боротьба, лижні гонки, ОФП, рукопашний бій. Для студентів гуртожитку щорічно проводиться Спартакіада.

Студенти коледжу беруть участь у спортивних заходах коледжу, в змаганнях міського та обласного рівнів.

У Прилуцькому агротехнічному коледжі до ваших послуг працює кафе. Категорична вимога: починати і закінчувати їсти в призначених для цього місцях. Ніяких булочок і стаканчиків в аудиторіях і т п. бути не повинно.

До речі, це стосується і коридорах. У коледжі досить урн, щоб донести до найближчої з них будь-яке сміття, а плювати і смітити собі під ноги, ліпити, куди попало жувальну гумку, кидати повз урну сміття - це неприпустимо! Що ж стосується недопалків, то куріння на території коледжу дозволено тільки в строго відведених для цього місцях і, взагалі, заборонено в будівлі.

А ще на території і в будівлі коледжу заборонено вживання спиртних напоїв, в тому числі і слабоалкогольних - навіть пиво !!! Пам'ятайте, що пиво далеко не нешкідливо для вашого здоров'я, не кажучи вже про працездатність, а, крім того, це - банки, пляшки (тобто все той же сміття) і запах, що завжди неприємно для оточуючих.

Всі ви - люди молоді, здорові, гарні. Дуже скоро у вас з'являться романтичні симпатії, в тому числі і серйозні. Пам'ятайте, що демонстрація особистих відносин на людях (обійми, поцілунки і т. п.) - неповага не тільки до оточуючих, але й один до одного.

А тепер ще раз зупиніться і задумайтеся. Якщо ви знаєте всі ці правила поведінки і намагаєтеся їм слідувати, то вас можна привітати - ви вже на півдорозі до успіху.

І ще одне. Коледж - це будинок, в якому вам належить прожити кілька найближчих років. А будинок прикрашають не тільки стіни, але і - в першу чергу - люди. Враження про коледж, яке складається у його гостей, будь то випадкові відвідувачі або керівники різного рангу, іноземні гості, багато в чому залежить і від вас. У кінцевому підсумку від вас залежить і ваше власне майбутнє. Будьте ж гідними і свого коледжу, і вибраного вами життєвого шляху.

Прилуцький агротехнічний коледж, ПАК

Отже, Прилуцький агротехнічний коледж, ПАК – сучасний заклад освіти Чернігівської області для підготовки кваліфікованих спеціалістів.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!