Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області та їх рейтинг \ 33. Чернігівська філія Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету, ЧФ РІС КСУ

Чернігівська філія Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету, ЧФ РІС КСУ

« Назад

Чернігівська філія Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету, ЧФ РІС КСУ пропонує своїм студентам отримати якісну освіту з напрямку слов’янознавства для роботи на підприємствах області.

Чернігівська філія Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету, ЧФ РІС КСУ

Адреса навчального закладу: м. Чернігів, вул. Любецька 151а.

Спеціальності Чернігівської філії Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету:

- Українська мова та література;

- Англійська філологія;

- Німецька філологія;

- Історія мов.

Бібліотека і медіатека Чернігівської філії Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету розпочала свою діяльність одночасно з відкриттям Інституту іноземних мов в 1948 році.

Комплектування фонду бібліотеки почалося з передачі всієї літератури, що стосується вивчення іноземних мов, методики їх викладання з бібліотеки Іркутського педагогічного інституту. Частина книг була отримана з кабінету іноземних мов фундаментальної бібліотеки Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету. Література збиралася буквально по крихтах: з особистих бібліотек викладачів і студентів, від сусідів, друзів і родичів. Бібліотечний фонд складав всього 12200 одиниць і розміщувався в невеликої аудиторії.

1950 - 1960-ті роки - це період становлення, створення структури бібліотеки, забезпечення кадрами та комплектування фонду. До організації фонду залучалися наукові консультанти кафедр. Особлива увага приділялася ретельного опрацювання тематичних планів видавництв, оперативному інформуванню читачів про новинки літератури. До 1956 року фонд бібліотеки вже налічував понад 6 тис. примірників. Поряд з навчальною літературою купувалися наукові видання, різні словники, довідкова та художня література, періодичні видання.

Сьогодні всі приміщення бібліотеки Чернігівської філії Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету займають площу в 1453,9 м². Для читачів працюють зручно обладнані і добре оформлені абонемент, два читальних зали, медіатека та навчальні лабораторії з іноземних мов із загальним числом посадочних місць - 372. Фонд бібліотеки і медіатеки налічує 325190 одиниць, в т.ч. книжковий фонд - 297 955 прим.

З 1995 року бібліотека та медіатека приступили до впровадження в роботу комп'ютерних технологій і створення електронного каталогу нових надходжень.

Відомості про забезпеченість спеціалізованим аудиторних фондом та лабораторним обладнанням освітнього процесу.

Загальна кількість аудиторій, що беруть участь в освітньому процесі, становить 128 од.

З них:

- для семінарських занять – 24;

- для лекційних занять – 17;

- для практичних занять – 65;

- комп'ютерні класи – 11;

- мовні центри, лабораторії – 11.

Для студентів та співробітників у вузі працюють актовий зал, спортивний зал, тренажерний зал, їдальня для студентів, їдальня для викладачів, буфет.

В даний час IT-інфраструктура інституту представляє собою:

- 11 комп'ютерних класів (132 комп'ютера, об'єднаних в мережу з виходом в INTERNET);

- 15 аудиторій обладнані стаціонарними проекторами;

- Медіалінгафонний кабінет на 18 робочих місць;

- Центр розмножувальних послуг;

- Студія аудіо-відео записів;

- Актова зала, обладнаний сучасною аудіо-відеоапаратурою;

- Багатофункціональний інтерактивний дисплей FLIPBOX (забезпечує можливість писати і малювати в режимі фліпчарта, відображати матеріали та презентації з флеш-носіїв, демонструвати екран ноутбука, виходити в Інтернет і проводити сеанси відео конференц зв'язку);

- 5 аудиторій обладнані інтерактивними дошками.

Також в Чернігівській філії Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету є:

- два сучасних конференц-зали;

- амфітеатр для проведення навчальних занять;

- лабораторія прикладної лінгвістики на 10 комп'ютерів, об'єднаних в мережу з виходом в INTERNET;

- лабораторія інформаційних технологій та захисту інформації.

Всі структурні підрозділи Чернігівської філії Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету оснащені персональними комп'ютерами, які об'єднані в локальну мережу і мають вихід в глобальну мережу INTERNET. Ключовим напрямком розвитку IT-інфраструктури, є збільшення пропускної спроможності доступу до глобальної мережі Інтернет. З 2009 року вдалося підвищити швидкість безлімітного доступу до глобальної мережі Інтернет більш ніж в 170 разів: з 768 Кбіт/с до 133 000 Кбіт/с.

Для всіх проживаючих у гуртожитках організований широкосмуговий безлімітний швидкісний доступ до глобальної мережі Інтернет по оптоволоконному кабелю.

У їдальні, холі та читальному залі інституту організований вільний доступ до мережі INTERNET за технологією бездротового доступу WiFi.

У Чернігівській філії Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету велика увага приділяється фізичному вихованню та спортивній підготовці студентів, яка здійснюється у формі навчальних занять, спортивно-масових заходів, занять у спортивних секціях:

- Ай-кідо;

- Баскетбол;

- Волейбол;

- Фітнес-аеробіка;

- Футбол;

- Спортивно-історичний клуб «Храбор».

Відповідно до плану фізкультурно-масової та спортивної роботи проводяться також поза навчальні заходи: спартакіади, чемпіонати та першості, турніри, товариські і матчеві зустрічі, традиційні естафети та легкоатлетичні кроси, спортивні свята і «дні здоров'я».

У навчальному корпусі Чернігівської філії Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету функціонує спеціалізований ігровий спортивний зал з 4 майданчиками для занять великим тенісом, волейболом, баскетболом, міні-футболом.

Для студентів та співробітників відритий фітнес-зал для занять легкою атлетикою, працюють тренажерні зали в навчальному корпусі та гуртожитках університету. На території гуртожитків університетського комплексу ЧФ РІС КСУ діє відкритий спортивний майданчик загальною площею 504 кв.м.

ЧФ РІС КСУ

Отже, Чернігівська філія Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету, ЧФ РІС КСУ – сучасний навчальний заклад Чернігівської області.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!