Роздрукувати сторінку

Чернігівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, ЧФМБ КУК

« Назад

Чернігівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, ЧФМБ КУК пропонує своїм студентам отримати якісну освіту державного зразка за напрямками менеджменту та бізнесу.

Чернігівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, ЧФМБ КУК

Адреса навчального закладу: м. Чернігів, вул. Попудренка, 13.

Факультети Чернігівського факультету менеджменту і бізнесу Київського університету культури:

- Факультет менеджменту і маркетингу;

- Факультет економіки і фінансів;

- Гуманітарний факультет;

- Факультет додаткової освіти.

Звичайно, найкраще все побачити своїми очима. Саме тому всім нашим гостям, в тому числі і на Днях відкритих дверей ми пропонуємо екскурсію по нашому Чернігівському факультету менеджменту і бізнесу Київського університету культури. Але сучасні технології дозволяють познайомитися з вузом і у віддаленому режимі.

Нам дійсно є чим пишатися: красиві, чисті, відремонтовані і прекрасно обладнані всі приміщення від туалетів до навчальних аудиторій, спортивних залів та Клубу ЧФМБ КУК, охоронювана територія, стоянки для особистого автотранспорту, красива паркова зона: горобинова алея і квітучі клумби влітку.

Тільки увійшовши в Чернігівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, ви відразу маєте можливість переконатися, що сучасні інформаційні технології використовуються в ЧФМБ КУК дійсно широко і доступні всім співробітникам, студентам і гостям Університету. Співробітники Інформаційного центру готові надати будь-яку інформаційну допомогу та надати необхідні консультації. Усі звернення обробляються за допомогою найсучасніших технологій, CRM-система дозволяє створювати бази даних і проводити аналіз усіх звернень. Інформаційний центр - це прекрасна можливість для студентів ЧФМБ КУК спеціальності «Маркетинг» отримати необхідні навички та освоювати принципи роботи з клієнтами.

На великих плоских моніторах Інформаційного центру постійно публікуються новини та оголошення, студенти та співробітники вітають один одного зі святами і днями народження. Прямо в холі для зручності студентів встановлені монітори: звідси можна потрапити на всі внутрішні ресурси, перевірити розклад занять, подивитися дошку оголошень, знайти координати і місце знаходження викладача.

Практично у всіх приміщеннях Чернігівського факультету менеджменту і бізнесу Київського університету культури обладнані зони Wi-Fi та студенти вже звикли до такої можливості і вважають бездротовий доступ до Інтернету просто в порядку речей. Дійсно, дуже зручно, сидячи в кафе або за столиками в холах, зі свого ноутбука отримати необхідну інформацію через Інтернет.

Батьки абітурієнтів все частіше задають конкретні питання про забезпечення безпеки і в наш час ці питання цілком обгрунтуванні і зрозумілі. Дуже важливо бути впевненим, що в навчальному закладі вживаються достатні заходи для забезпечення безпеки учнів. Територія і всі будівлі Університету обладнані відеокамерами, порядок контролюється співробітниками спеціального підрозділу, на вході в будівлі встановлена пропускна система. Це найсучасніше обладнання, що дозволяє не просто виключити доступ в будівлю сторонніх, але ще й вести облік відвідуваності студентами занять.

Ще на стадії вступу в Чернігівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури на кожного абітурієнта формується електронне особиста справа, і його дані потрапляють в єдину інформаційну систему ЧФМБ КУК. А все починається з обов'язковою фотографії на вході. Надалі, коли ви станете студентами, вам автоматично буде оформлений пропуск до Університету, а електронне особиста справа стане основою електронного портфоліо. Електронна особиста справа (портфоліо) буде протягом усього періоду навчання поповнюватися співробітниками електронного деканату не тільки оцінками, але і додатковою інформацією про досягнення студентів у науці, спорті, творчі успіхи, роботу в студентських загонах, участі в грантах і проектах, громадській роботі і що дуже важливо - самими текстами курсових робіт, звітів по практикам, доповідей на конференціях і випускної кваліфікаційної роботи. Окремі розділи портфоліо будуть доступні для заповнення самому студенту. Ви можете вносити сюди свої досягнення поза Університету (додаткові курси, сертифікати, робота), а також інформацію про своє хобі. Надалі при влаштуванні на роботу цей матеріал буде вам дуже корисний, і звичайно роботодавці зможуть по достоїнству оцінити такий практичний підхід до планування своєї кар'єри.

Коли з 20 червня розпочнеться прийом заяв від вступників в Чернігівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, абітурієнтів зустрінуть співробітники Приймальної комісії та Інформаційного центру, які за допомогою спеціальної комп'ютерної програми і обладнання «електронна черга» зможуть значно спростити цей процес і зробити так, щоб цей час в ЧФМБ КУК ви провели з користю. Незважаючи на те, що щодня до Приймальної комісії приходять кілька сотень людей, ви не зіткнетеся у нас з величезною живою чергою. Співробітник Приймальної комісії з'ясує всі побажання кожного абітурієнта, допоможе правильно зорієнтуватися, при необхідності дасть поради і в результаті видасть талон з номером «електронної черги».

Поки співробітники приймальної комісії працюють з іншими абітурієнтами, вам, чекаючи своєї черги, не доведеться стояти в коридорі і побоюватися, що можете все пропустити. Це час ви прекрасно можете використовувати з користю для себе: вивчити інформаційні матеріали та документи ЧФМБ КУК, поставити запитання співробітникам Інформаційного центру, якщо ви до кінця не визначилися зі спеціальністю - пройти профорієнтаційне або психологічне тестування та отримати рекомендації фахівців. Просто необхідно стежити за електронними табло і коли висвітиться номер вашої черги, це означає, що співробітник Приймальної комісії чекає вас для заповнення документів: на його комп'ютері вже буде ваша фотографія. Всі ваші анкетні дані при вас занесуть в систему, потім роздрукують документи і вам залишиться тільки все перевірити і завірити документи своїм підписом. Це буде перша сторінка вашого електронного портфоліо.

Але хотілося б відзначити, що те, що ви побачили - це, з одного боку, заслуга всього колективу Університету, а з іншого, тверда позиція керівництва ЧФМБ КУК - використання найсучасніших технологій і кращого світового досвіду для створення максимально комфортних і безпечних умов для співробітників і студентів. Всі чудово розуміють, що все це обходиться Університету недешево, але навіть у цьому році, незважаючи на складну економічну ситуацію, в кошторисі витрат передбачено достатні кошти на плановий капітальний і косметичний ремонт, оновлення комп'ютерного парку, закупівлю нових версій прикладних продуктів, систему контролю доступу в аудиторії по електронним перепустками, переобладнання системи безпеки і т. д.

ЧФМБ КУК

Отже, Чернігівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, ЧФМБ КУК – сучасний заклад освіти Чернігівської області.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!