Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області та їх рейтинг \ 30. Чернігівський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ЧФ КНУКіМ

Чернігівський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ЧФ КНУКіМ

« Назад

Чернігівський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ЧФ КНУКіМ пропонує своїм студентам отримати якісну освіту в області культури та мистецтв для роботи на підприємствах області.

Чернігівський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ЧФ КНУКіМ

Адреса навчального закладу: м. Чернігів, вул. Попудренка, 12.

Спеціальності Чернігівського факультету Київського національного університету культури і мистецтв:

- Туризм;

- Дизайн;

- Готельна справа.

Для проведення навчальних занять є:

- 15 лекційних аудиторій (від 25 до 200 посадочних місць), у тому числі 5 обладнані мультимедійними комплексами, теле-, відео-, аудіоапаратурою;

- 40 аудиторій для проведення практичних занять, в тому числі: спеціалізована аудиторія для проведення занять з відеомонтажу; кінознімальний павільйон; спеціалізована аудиторія для занять з дисципліни «Грім», обладнана дзеркалами, столами, світловими приладами;

- 4 класу для занять хореографією обладнані дзеркальними, стіновими панелями, верстатами, фортепіано та роялем;

- спеціалізована аудиторія для проведення занять з народно-художній культурі, оснащена експонатами декоративно-прикладної творчості, етнографії, фольклору, побуту; спеціалізовані аудиторії для занять декоративно-прикладним мистецтвом;

- керамічна майстерня з необхідним обладнанням та матеріалами;

- спеціалізована аудиторія для занять з дисципліни «Безпека життєдіяльності»;

- 8 комп'ютерних класів;

- 36 аудиторій для проведення індивідуальних занять за спеціальним інструменту, фортепіано, сольного співу, диригування, акторської майстерності, сценічної мови і т. д.

Спортивний комплекс «Ітіль» має один тренувальний спортивний зал 644,1 кв. м (без трибун для глядачів); дві роздягальні з душовими; здравпункт, що складається з 2х кімнат (приймальня, процедурна) і службові приміщення.

У спортивному комплексі «Ітіль» проводяться навчальні заняття кафедри фізвиховання та кафедрою сучасного та спортивного-бального танцю. У спортивному комплексі «Ітіль» проходять міжвузівські змагання серед студентів з баскетболу.

У спортивному комплексі «Ітіль» працює спортивний клуб університету, який в понеділок, середа і п'ятницю проводить додаткові тренувальні заняття з баскетболу зі студентами та співробітниками ЧФ КНУКіМ.

Два рази на тиждень по додатковій освітній програмі проводяться заняття з курсу «Танцювальна терапія для пенсіонерів».

Чернігівський факультет Київського національного університету культури і мистецтв забезпечує кожного учня основної навчальної, навчально-методичною та науковою літературою, методичними посібниками, необхідними для організації освітнього процесу з усіх дисциплін ліцензованих освітніх програм.

Місія бібліотеки полягає в тому, щоб надати кожному користувачеві якісний і ефективний доступ до будь-яких інформаційних ресурсів, які сприяють їх освітній, науковій та професійній діяльності, створювати необхідні умови для доступу до інформації, постійно розширювати види і форми наданих послуг, сприяти культурному вихованню молоді, бути провідником культури, науки та новітніх технологій.

Придбання для фонду бібліотеки навчальної, навчально-методичної та наукової літератури для забезпечення дисциплін за реалізованим відповідно до ліцензії освітніми програмами здійснюється за заявками кафедр і підрозділів ЧФ КНУКіМ і відповідно з картотекою книгозабезпеченості і тематичним планом комплектування.

Фонд наукової бібліотеки (з урахуванням книг із ЕБС) Чернігівського факультету Київського національного університету культури і мистецтв на 01.01.2014 р склав 5 743 екз.

У тому числі: наукова література - 2 164 екз., навчально-методична - 1989 прим., електронні навчальні видання з різних УГС -864 і т. д.

Для успішного і якісного здійснення навчального процесу та наукових досліджень, бібліотека комплектує і формує фонд додатковою літературою, яка включає крім навчальної літератури офіційні, довідково-бібліографічні та періодичні видання.

Фонд періодики представлений галузевими виданнями (по 3-5 назв, відповідних профілями підготовки кадрів).

Фонд наукової літератури представлений монографіями, періодичними науковими виданнями, електронними підручниками та навчальними посібниками за профілем кожної освітньої програми.

Фонд бібліотеки містить журнали з Переліку рецензованих наукових журналів, в яких повинні бути опубліковані основні наукові результати дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, затвердженого Вищою атестаційною комісією Міністерства освіти і науки.

Користувачам бібліотеки відкрито доступ до зведеного каталогу Корпоративної мережі бібліотек, який містить бібліографічну інформацію про фонди великих бібліотек міста.

Чернігівський факультет Київського національного університету культури і мистецтв має у розпорядженні один гуртожиток, що має назву «Будинок студентів» на 470 місць.

У «Будинку студентів» мається читальний зал, кімната відпочинку, спортивна кімната, тренажерний зал, репетитори, музична вітальня, душова кімната, пральня, кімната для сушіння білизни, ізолятор.

У Чернігівському факультеті Київського національного університету культури і мистецтв реалізується система морального і матеріального заохочення. За активну навчання, наукову, творчо-виконавську та спортивну діяльність наказом ректора 2 рази на рік студенти заохочуються грошовою премією.

В ЧФ КНУКіМ є їдальня з обіднім залом на 120 посадочних місць, а також буфет.

ЧФ КНУКіМ

Отже, Чернігівський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ЧФ КНУКіМ – сучасний заклад освіти Чернігівської області для підготовки кваліфікованих фахівців.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!