Роздрукувати сторінку

Чернігівський кооперативний технікум Чернігівської облспоживспілки, ЧКТЧО

« Назад

Чернігівський кооперативний технікум Чернігівської облспоживспілки, ЧКТЧО пропонує своїм студентам отримати якісну освіту для роботи на підприємствах області.

Чернігівський кооперативний технікум Чернігівської облспоживспілки, ЧКТЧО

Адреса навчального закладу: вул. Горького, 3, м. Чернігів, 14000.

Спеціальності Чернігівського кооперативного технікуму Чернігівської облспоживспілки:

- Бухгалтерський облік;

- Товарознавство та комерційна діяльність;

- Правознавство;

- Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів.

Бібліотека Чернігівського кооперативного технікуму Чернігівської облспоживспілки є центром духовно-морального виховання, задоволення освітніх, пізнавальних та культурних потреб читачів, формування інформаційної культури, інтелектуального спілкування, прилучення молоді через літературу до загальнолюдських цінностей.

До складу приміщень входять:

- Навчальні кабінети та аудиторії;

- Комп'ютерні класи;

- Лабораторії: лабораторія товарознавства та експертизи однорідних груп продовольчих товарів, лабораторія товарознавства та експертизи однорідних груп непродовольчих товарів, лабораторія мікробіології, санітарії та гігієни, лабораторія фізики, лабораторія хімії, лабораторію технології продукції та організації громадського харчування; лабораторія технології приготування їжі і т. д.;

- Майстерні: навчальний магазин, навчальний склад; тренінговий кабінет «готельний номер».

Лабораторії оснащені всім необхідним обладнанням для проведення повноцінних занять. Для проведення практичних і самостійних занять інститут оснащений тринадцятьма сучасними комп'ютерними класами (більше двохсот робочих місць), читальним залом (15 комп'ютерів), об'єднаними в єдину локальну мережу, портативною технікою, що мають постійний широкосмуговий доступ в мережу Інтернет. У холі є інформаційні термінали, зона Wi-Fi

Бібліотеки оснащені сучасною бібліотечної меблями, укомплектовані новітньою навчальною літературою та комп'ютерною технікою. Стабільно ведеться випереджаючий комплектування бібліотечного фонду, створена система довідково-пошукового апарату, в тому числі і електронного каталогу, доступ до якого забезпечений як у локальній мережі університету, так і в мережі Інтернет.

Для оперативного отримання електронної інформації бібліотеки оснащені 15 комп'ютерами, за допомогою яких забезпечується доступ до електронних баз даних, правовим пошуковим системам і до електронних бібліотечних систем: Каталог індивідуальних видань "EastView", Каталог статистичних видань "EastView", Університетська бібліотека ONLINE, Наукова електронна бібліотека "ELIBRARY".

Спортивні зали є універсальними площадками за рахунок використання в їх будівництві сучасних високоміцних і якісних матеріалів, наприклад, підлогове покриття залів дозволяє проводити численні типи тренувальних занять.

У залах є необхідний спортивний інвентар: сучасні тренажери (велотренажер, силові станції та ін.); волейбольні, футбольні, баскетбольні м'ячі; столи для заняття настільним тенісом; все необхідне для занять бадмінтоном. Для занять важкою атлетикою придбані гантелі, гирі, штанги. Також спортивні зали оснащені роздягальнями для учнів і душовими; кімнатою для зберігання спортивного інвентарю. Загальна площа становить понад 1000 м2.

Найактивніші і талановиті студенти Чернігівського кооперативного технікуму Чернігівської облспоживспілки складають студентський кадровий резерв, представлений усіма факультетами, інститутами та філіями університету.

Молоді люди, що входять до кадрового резерву, не тільки відмінно навчаються, але й активно проявляють себе в науці, творчості та суспільного життя. Вони комунікабельні і наділені лідерськими якостями.

Метою створення студентського кадрового резерву стало підвищення кадрового потенціалу ЧКТЧО, виявлення молодих лідерів вузу, призваних у найближчій перспективі зіграти провідну роль в наукової, педагогічної та адміністративної сферах діяльності університету.

Взаємодіючи з керівництвом вузу, представники студентського кадрового резерву розробляють і реалізують власні проекти, пов'язані з питаннями студентського самоврядування, маркетингових досліджень, видання студентських ЗМІ та ін.

У Чернігівському кооперативному технікумі Чернігівської облспоживспілки склалася система, при якій у вузі існують органи студентського самоврядування у формі громадських організацій:

- Студентська дума;

- Клуб «Молодий виборець».

Крім цього, органи студентського самоврядування діють на рівні факультетів:

- Студентське збори «факультету Економіки та митної справи»;

- Студентське збори «Інженерно-технологічного факультету»;

- Студентське збори «факультету середньої професійної освіти».

Для іногородніх студентів ЧКТЧО володіє гуртожитком. Будівля гуртожитку має технічний паспорт, санітарно-епідеміологічний висновок. Житлово-побутові умови проживають в гуртожитку відповідає санітарним нормам.

У зв'язку з необхідністю сприяння трудовій зайнятості студентів інституту створено Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників.

Діють свої творчі колективи:

- Танцювальний колектив «Андреналін»;

- Монокоманда КВН «Сова»;

- Вокальний ансамбль «sound».

ЧКТЧО

Отже, Чернігівський кооперативний технікум Чернігівської облспоживспілки, ЧКТЧО – сучасний заклад освіти Чернігівської області для підготовки кваліфікованих спеціалістів.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!