Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області та їх рейтинг \ 27. Чернігівський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту, ЧЕК НАСОА

Чернігівський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту, ЧЕК НАСОА

« Назад

Чернігівський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту, ЧЕК НАСОА пропонує своїм студентам отримати якісну освіту по напрямку економіки в області статистики та аудиту для роботи на підприємствах області.

Чернігівський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту, ЧЕК НАСОА

Адреса навчального закладу: м. Чернігів, вул. Горького, 25.

В Чернігівському економічному коледжі Національної академії статистики, обліку та аудиту створені циклові комісії:

- гуманітарних дисциплін (голова циклової комісії – Альохіна Л.Ф.);

- природничо-наукових та загальноекономічних дисциплін (голова циклової комісії – Кожина-Зозуля О.О.);

- професійних дисциплін (голова циклової комісії – Бура О.Д.).

Майновий комплекс Чернігівського економічного коледжу Національної академії статистики, обліку та аудиту представлений наступними об'єктами:

- навчальні корпуси;

- навчально-виробничі майстерні;

- гуртожиток;

- комплекс гаражно-складських боксів;

- земельні ділянки.

Загальна площа приміщень становить 20 719,5 кв.м.

Загальна площа земельних ділянок становить 4,73 га.

У формуванні здорового способу життя підростаючого покоління велику роль відіграє заняття фізичною культурою і спортом. Фізична культура і спорт формують основи здорового способу життя, вольові якості, так необхідні для досягнення життєвих цілей і подолання негараздів. Кмітливість, розрахунок, швидкість реакції, краса і естетика тіла і духу - це певною мірою похідні фізичної культури і спорту. Фізичні вправи є єдиним засобом корекції порушення постави і ефективним засобом при лікуванні більшості захворювань. Неоціненно значення фізичної підготовки для посиленого освоєння професійними трудовими навичками практично у всіх видах діяльності.

У коледжі сформовано високопрофесійний склад викладачів фізичної культури: петрушка Олександр Вікторович, Первухін Ігор Сергійович, Федоренко Олена Анатоліївна, Фрізен Любов Миколаївна, Мальцева Тетяна Анатоліївна, Луцик Олексій Олексійович - інструктор фізичної культури.

Чернігівський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту має розвинену спортивну базу: спортивний зал, зал для занять спеціальної медичної групи, тренажерний зал, тенісний зал, лижна база, дві відкритих спортивних майданчики (одна має покриття - теннисит, взимку на ній заливається каток). Протягом усього року матеріальна база оновлюється спортивним інвентарем: купуються м'ячі для ігрових видів спорту, лижний інвентар, інвентар для тренажерного залу, екіпірування збірних команд коледжу.

Протягом усього навчального року студенти коледжу, крім уроків фізичної культури, передбачених навчальним планом, мають прекрасну можливість придбати хороші спортивні навички з наступних видів спорту:

- Баскетбол;

- Волейбол;

- Гирьовий спорт;

- Легка атлетика;

- Лижна підготовка;

- Футбол;

- Шахи.

З 30 вересня по 15 жовтня стартувала щорічна Спартакіада ЧЕК НАСОА «Краща спортивна група», яка почалася з міні-футболу. У турнірі взяли участь 24 групи нашого коледжу. У результаті запеклої боротьби переможцями стали другий рік поспіль команда групи ТЕМ-52. Друге місце посіли хлопці нафтохімічного відділення групи ЕМ1-103. І третє місце зайняла група ТЕС-84, обігравши команду групи Е-41.

Другим видом змагань Спартакіади коледжу стало першість з шахів, що проходив 10.11.2014. Перше місце в цьому виді зайняли шахісти групи БП-114, друге-БД2-144, третє місце дісталося групі Л-11.

З 1 по 17 грудня до змагань приступили баскетболісти. Всього подали заявки на участь у змаганнях 20 команд. За підсумками змагань серед юнаків місця розподілилися наступним чином: 1місце-БХ-33, 2 місце-О-24, 3 місце-Л-11. Серед дівчат переможцем стали БД1-143, друге місце зайняли дівчата групи БД2-143, третє місце у дівчат групи ББ-124.

З 1991 року в коледжі живе, творить, надихає і захоплює своїми досягненнями Центр творчості молоді, метою якого є залучення студентів до кращих зразків світової та вітчизняної культури.

Гуманізація освітнього процесу і становлення повноцінної особистості неможливі сьогодні в освітній установі без створення художньо-естетичної мікросередовища. Затвердження Е. Канта про те, що «науковий людина є продовження художнього» протягом двох століть підтвердилося досягненнями мистецтва, яке найчастіше йде попереду науки і філософії в пошуках нових форм пізнання дійсності, акумулюючи моральний, емоційний, соціальний і культурний досвід людства. Доведено, що мистецтво не тільки формує креативну особистість, але і є засобом для самореалізації молодої людини в реальному житті.

Центр творчості молоді Чернігівського економічного коледжу Національної академії статистики, обліку та аудиту будує свою роботу за трьома напрямками: вокальну майстерність, сценічна творчість і хореографія.

Колективи Центру Творчості ЧЕК НАСОА:

- танцювальний ансамбль «Сувенір» (керівник Філоненко В.І.);

- ансамбль танцю «Едельвейс» (керівник Шумейко О.Б.);

- ансамбль естрадної пісні, «Ave Solo», «ОВАЦІЯ» (керівник Капустіна Т.В.);

- театральний колектив;

- команда КВН «BESTолковие», «Dress-кіт» (керівник Могильченко В.Н.);

- «Дискусійний клуб» (керівник Морозова Т.А.).

За 22 роки роботи Центру Чернігівського економічного коледжу Національної академії статистики, обліку та аудиту багато колективів продемонстрували високі творчі досягнення: неодноразово ставали лауреатами та дипломантами міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних та районних конкурсів, фестивалів художньої самодіяльної творчості.

ЧЕК НАСОА

Отже, Чернігівський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту, ЧЕК НАСОА – сучасний заклад освіти Чернігівської області для підготовки кваліфікованих спеціалістів.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!