Роздрукувати сторінку

Прилуцький фінансово-правовий коледж, ПФПК

« Назад

Прилуцький фінансово-правовий коледж, ПФПК пропонує своїм студентам отримати якісну фінансово-правову освіту для подальшої роботи на підприємствах області.

Прилуцький фінансово-правовий коледж, ПФПК

Адреса навчального закладу: в/м №12, 45, м. Прилуки, Чернігівська обл., 17500.

Спеціальності Прилуцького фінансово-правового коледжа:

- Правознавство;

- Фінанси підприємства;

- Облік та аудит.

У коледжі склалося багато цікавих студентських традицій, проводяться студентські науково-технічні конференції, КВК, предметні олімпіади, вечори відпочинку.

Насиченою є і спортивне життя, проводяться спартакіади з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів та інших видів спорту. Команди викладачів та студентів успішно виступають і займають призові місця у міських змаганнях з ігрових видів спорту.

Стало доброю традицією проводити щорічно "Осінній марафон", де студенти демонструють свої спортивні досягнення.

В останні роки також велика увага приділяється розвитку художньої самодіяльності, організований оркестр національних інструментів. Учасники художньої самодіяльності коледжу брали участь у Міжнародному конкурсі «Планета Світу».

На чолі з куратором і викладачем економічних дисциплін група 322 за спеціальністю «Облік і аудит» взяла участь у міській економічній грі «Я - підприємець» серед ВНЗ і коледжів міста і завоювала Гран-прі конкурсу.

30 відмінників коледжу взяли участь у Параді відмінників коледжів міста, в числі яких є нагороджені почесними грамотами. Колектив художньої самодіяльності коледжу взяв участь у святковому концерті для гостей та учасників Параду відмінників.

Основу матеріально-технічної бази Прилуцького фінансово-правового коледжу складають навчальні аудиторії та 4 комп'ютерних класи, оснащені технічними засобами навчання для проведення лекцій та семінарів:

- 142 персональних комп'ютера, що мають доступ в Інтернет, з них використовуються в навчальних цілях - 80 (з яких 71 доступних для використання студентами, 9 - викладачами при проведенні занять із застосуванням технічних засобів навчання);

- 10 проекторів;

- 3 інтерактивні дошки;

- 34 принтера;

- 7 сканерів.

У цьому звітному році надійшло:

- 38 персональних комп'ютерів, що мають доступ в Інтернет і використовуваних у навчальних цілях, з них 32 доступних для використання студентами, а 6 з них-викладачами при проведенні занять із застосуванням технічних засобів навчання;

- 6 проекторів для робочих місць викладачів.

Використання в навчальному процесі Прилуцького фінансово-правового коледжу довідково-правових систем «Консультант Плюс» і «Кодекс», а також вільний доступ до мережі Інтернет, і електронним бібліотекам забезпечує високий рівень підготовки студентів до занять.

На юридичному факультеті обладнані спеціалізовані навчальні аудиторії та кабінети, в яких розміщені тематичні стенди, демонстраційне обладнання, відеотехніка, комп'ютерна техніка (засоби мультимедіа):

- Навчальний зал судових засідань (55,9 м2);

- Спеціалізований кабінет, обладнаний для проведення занять з криміналістики (44,0 м2);

- Тир для стрільби з пневматичної зброї (66,0 м2);

- Електронний тир (58,8 м2);

- Кабінет спеціальної техніки та вогневої підготовки (28,6 м2);

- Кабінет історії і держави і права (58,8 м2);

- Кабінет конституційного права та адміністративного права (57,0 м2);

- Кабінет цивільного права, сімейного права та цивільного процесу (55,9 м2);

- Кабінет трудового права та права соціального забезпечення (44,1 м2);

- Кабінет безпеки життєдіяльності (22,3 м2);

- Приміщення для студентської правової консультації (юридичної клініки) (36,0 м2);

- Читальний зал з виходом в Інтернет (55,9 м2);

- Кабінет інформатики, інформаційних технологій (61,8 м2);

- кабінет дисциплін права та права соціального забезпечення (44,1 м2).

Тренажерний зал Прилуцького фінансово-правового коледжу працює:

- вівторок, четвер з 17.00 до 19.00 (заняття з працівниками);

- понеділок, середа, п'ятниця з 17.00 до 21.00 (заняття зі студентами).

Юридична клініка Прилуцького фінансово-правового коледжу була створена 13 грудня 2006 року в якості відповіді на проблему непідготовленості випускників юридичних навчальних закладів до практичного застосування правових знань.

Ідея створіння не нова і вже успішно реалізується в вузах. Завдяки Клініці молодому поколінню представлена чудова можливість направити свій потенціал на те, щоб надання юридичних послуг було доступно тим, хто не може їх собі дозволити.

Адже сьогодні в Україні багато уваги приділяється проблемі приведення правового становища громадян у відповідність із загальновизнаними міжнародно-правовими стандартами, можливості отримання ними всебічної юридичної допомоги, забезпечення права на доступ до правосуддя, яке є одним з основних прав людини.

Особливий акцент робиться на виховання громадянського і патріотичної свідомості, відповідальності, старанності у молоді за себе і за людей, для яких необхідне розуміння та підтримка як моральна, так і правова. У нинішніх реаліях суспільства патріотичне і правове виховання громадян виступає як ніколи необхідною умовою самого існування держави.

ПФПК

Отже, Прилуцький фінансово-правовий коледж, ПФПК – сучасний заклад освіти фінансово-правового спрямування.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!