Роздрукувати сторінку

Борзнянський державний сільськогосподарський технікум, БДСТ

« Назад

Борзнянський державний сільськогосподарський технікум, БДСТ пропонує своїм студентам отримати якісну освіту в області в області сільського господарства для роботи на підприємствах області.

Борзнянський державний сільськогосподарський технікум, БДСТ

Адреса навчального закладу: вул. О. Десняка, 23, м. Борзна, Чернігівська обл., 16400.

Спеціальності Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму:

- виробництво і переробка продукції рослинництва;

- бджільництво;

- бухгалтерський облік;

- організація і технологія ведення фермерського господарства.

Борзнянський державний сільськогосподарський технікум має найширшим спектром лабораторії і кабінетів, має велику бібліотеку, студентське кафе та їдальню, автошколу, автосервіс, гаражі, навчально-пожежний центр, полігони для забезпечення навчальної та виробничої практик, садовий центр, актовий та лекційний зали, спортивний, тренажерний.

Автопарк БДСТ налічує 33 одиниці техніки, включаючи 3 пожежні машини, евакуатор, автобус, два мікроавтобуси та профільну сільгосптехніку.

До послуг студентів і співробітників Борзнянського державного сільськогосподарського технікума санаторій-профілакторій, медичний та стоматологічний кабінет.

У 2005 році в Борзнянському державному сільськогосподарському технікумі був затверджений Центр Молодіжного Творчості «Імпульс» як добровільне творче об'єднання студентів, що прагнуть до максимальної громадської активності у позанавчальної діяльності. ЦМТ «Імпульс» активно працює за трьома напрямками: художньо-естетичним, спортивно-туристичному, краєзнавчо-патріотичному.

Реалізації виховних завдань в технікумі сприяє організація вільного часу студентів через участь у роботі студентського самоврядування, мережі гуртків, клубів, секцій, які враховують і розвиваючих різні інтереси і здібності молоді, об'єднані в роботі Центру молодіжної творчості «Імпульс», який допомагає студентам розкритися творчо. Мета роботи Центру - сприяння особистісному зростанню студентів коледжу, формуванню у них культури здорового способу життя.

Центр молодіжної творчості «Імпульс» працює в технікумі з 2005 року. За підсумками за 2009-10, 2010-11, 2011-12, 2013-14 уч. р.. ЦМТ «Імпульс» зайняв 1 місце в міському конкурсі середніх і вищих освітніх установ у номінації «Краще творче студентське об'єднання».

У 2014-2015 навчальному році ведуть роботу 16 гуртків, секцій та творчих об'єднань Центру. Наші студенти мають можливість займатися хореографією, вокалом, грати в духовому оркестрі, співати в хорі, освоювати основи прикладної творчості в студіях художнього скла та художньої ковки, в гуртку рукоділля, осягати секрети акторської майстерності і т. п.

Так, стали щорічними тижні, присвячені кожному з його трьох відділень. Наповнені конкурсами професійної майстерності, відкритими заняттями вони закінчуються підсумковими зборами з концертними номерами: жовтень - лінійка, присвячена Дню інженера-механіка, грудень - урочисті збори до Дня енергетика, березень - святкова лінійка, присвячена підведенню підсумків Економічного тижня, квітень - свято пожежної охорони.

БДСТ, щорічний призер міського конкурсу на кращу пропаганду здорового способу життя в студентському середовищі, організовує активну роботу з популяризації спорту, зміцненню здоров'я студентів, засвоєнню ними принципів і навичок здорового способу життя. Функціонують спортивний і тренажерний зали, зал греко-римської боротьби.

Працюють спортивні секції у Борзнянському державному сільськогосподарському технікумі:

- футбол;

- баскетбол;

- волейбол;

- настільний теніс;

- спортивний туризм;

- греко-римська боротьба;

- рукопашний бій.

Для студентів гуртожитку щорічно проводиться Спартакіада.

Студенти БДСТ беруть участь у спортивних заходах коледжу, в змаганнях міського та обласного рівнів.

У Борзнянському державному сільськогосподарському технікумі функціонує соціально-психологічна служба (представлена роботою соціального педагога та педагога-психолога), мета роботи якої - створення і забезпечення оптимальних умов для розвитку самосвідомості студентів, формування етичних принципів особистості, її моральних якостей і установок, що узгоджуються з нормами і традиціями соціального життя.

Цілі психологічної служби:

1) Психолого-педагогічний супровід особистості учня в процесі професійної освіти;

2) Формування в учня психологічної готовності до життєвого самовизначення, що включає особистісне, соціальне та професійний розвиток.

Завдання психологічної служби Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму:

- Створення психолого-педагогічних умов для успішного навчання та розвитку особистості, її професійного становлення;

- Розвиток пізнавальної, мотиваційної, комунікативної та інших видів готовності учнів;

- Отримання психологічної інформації про учня і навчальній групі;

- Систематичне відстеження соціально-психологічного статусу студентів та створення умов, стимулюючих індивідуальне та професійний розвиток;

- Психолого-педагогічний аналіз і корекція відхилень;

- Проведення консультативно-просвітницької роботи серед студентів, педагогічних працівників, адміністрації, батьків;

- Надання психологічної допомоги в самоосвіті, самовихованні учнів;

- Допомога в адаптації студентів до нових умов навчання і життя в гуртожитку.

Принципи діяльності педагога-психолога:

- Пріоритет прав інтересів учнів;

- Особистісно-орієнтований індивідуальний підхід;

- Гуманістичний характер діяльності;

- Доступність;

- Конфіденційність.

БДСТ

Отже, Борзнянський державний сільськогосподарський технікум, БДСТ - сучасний заклад освіти сільськогосподарського спрямування в Чернігівській області.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!