Роздрукувати сторінку

Прилуцьке медичне училище, ПМУ

« Назад

Прилуцьке медичне училище, ПМУ пропонує своїм студентам отримати якісну медичну освіту для роботи в державних та приватних медичних закладах області.

Прилуцьке медичне училище, ПМУ

Адреса навчального закладу: 17500, м. Прилуки, вул. Київська, 243.

Директор: Рябоволенко Віктор Миколайович, викладач вищої категорії, методист, лікар ортопед вищої категорії, відмінник освіти.

Рівень акредитації: І (у 2010 році Прилуцьке медичне училище акредитоване за всіма спеціальностями та в цілому).

Форма власності Прилуцького медичного училища: комунальна.

Спеціальності Прилуцького медичного училища:

- Медицина;

- Фармацевтика.

Щорічно дипломи та сертифікати фахівця отримують більше 600 медичних сестер, акушерок, фельдшерів, фармацевтів, санітарних фельдшерів, зубних техніків. Вони працюють у всіх лікувальних закладах міста, багато виконують свій професійний обов'язок у віддалених куточках і районах області та регіону, в часом непростих умовах, що вимагають прийняття самостійних оперативних рішень, високої компетентності та вміння брати особисту відповідальність за життя і здоров'я людей.

Успіхи випускників, високий рівень їх професіоналізму - головний показник якості роботи базового медичного коледжу.

Для досягнення цієї мети в навчальному закладі є всі умови: сучасна навчально-матеріальна і дидактична база, високий кадровий потенціал, інноваційні педагогічні технології, взаємодія з соціальними партнерами.

ПМУ

Навчальний процес у Прилуцькому медичному училищі здійснюється в 4 корпусах, в яких розташовані 11 аудиторій, 60 навчальних кабінетів доклінічної практики з унікальним наочним матеріалом, аудіо- та відеотехнікою, три комп'ютерні класи з доступом в Інтернет, спортивний і тренажерний зали, бібліотека, медичний кабінет. Для практичних занять виділені навчальні кімнати на базах міських лікувально-профілактичних установ. Зароблені коледжем фінансові кошти використовуються на придбання технічних засобів навчання, витратних матеріалів, навчальної та наукової літератури, обладнання та інвентарю, на ремонт і реконструкцію будівель.

Однак головним багатством завжди були і залишаються люди. Керівництво коледжу впевнене, що одні педагогічні технології та інформаційні системи не приведуть до успіху, якщо в центрі не буде стояти особистість педагога - шукає, доброзичливого, прагнучого максимально розкрити творчу індивідуальність студента.

Педагогічний колектив Прилуцького медичного училища представлений декількома поколіннями і налічує 130 штатних викладачів, завдяки злагодженій роботі яких коледж в 2006 році став переможцем обласного конкурсу (систем підвищення професійно-педагогічної компетентності педагогічних працівників освітніх установ СПО) у номінації «Система менеджменту кадрів установ СПО». Серед педагогів 11 кандидатів наук, 6 відмінників охорони здоров'я, 4 відмінника в середній спеціальній освіті, заслужений працівник охорони здоров'я, відмінник народної освіти, почесний працівник загальної освіти, почесний працівник Держсанепідслужби. П'ять років поспіль представники навчального закладу ставали дипломантами обласних конкурсів «Викладач року».

З метою обміну досвідом із зарубіжними колегами педагоги коледжу побували у Великобританії, США, Китаї, Польщі, Німеччини, Франції, Фінляндії, Швеції. У 2008 році Прилуцьке медичне училище став членом Європейського медсестринського модуля і взяв участь у двох щорічних конференціях з управління сестринським процесом у Швейцарії та Болгарії.

Підтвердженням високої кваліфікації педагогічного колективу є розробка авторських навчально-методичних посібників.

Для формування навичок науково-дослідної роботи в ПМУ організовано 12 студентських наукових гуртків, учасники яких з успіхом беруть участь у науково-практичних конференціях регіонального, республіканського і міжнародного рівнів.

Освітня діяльність нерозривно пов'язана з виховним процесом. Студенти базового медичного коледжу живуть повноцінним життям: вчаться, беруть участь у громадському житті коледжу та міста, намагаються бути там, де потрібна їхня допомога.

Щорічно проводяться конкурси «Кращий за професією», «А ну-ка, хлопці», засідання поетичного салону «Пока горит свеча», фестиваль «ПМУ багатонаціональний», спільні дискотеки зі студентами інших навчальних закладів.

Працюють п'ять спортивних гуртків:

- футбольний;

- волейбольний;

- легкої атлетики;

- настільного тенісу;

- атлетичної гімнастики.

Студенти проявляють свої різнобічні таланти в студії танців народів світу "Джан", драматичному гуртку «Фармаколл», беруть участь у волонтерському русі «Милосердя» та роботі міського молодіжного клубу «Молоді кадри - майбутнє Чернігова».

Працею багатьох поколінь відданих справі людей, які присвятили своє життя благородній місії виховання і підготовки медичних кадрів середньої ланки, базовий медичний коледж перетворився на провідний навчальний заклад.

Змінюється зовнішній вигляд Прилуцького медичного училища, ростуть нові корпуси, зміцнюється його матеріально-технічна база, на зміну випускникам приходять нові студенти, але незмінна спадкоємність поколінь - непорушний фундамент наших славних традицій, які дбайливо зберігаються і примножуються.

100-річний ювілей - це орієнтир у майбутнє, в яке ми дивимося з оптимізмом і виправданою надією. Завдяки працездатності та згуртованості колективу, чітким орієнтирам в його роботі ПМУ ще довгі роки буде успішно працювати на ринку освітніх послуг, забезпечуючи вітчизняну охорону здоров'я грамотними, мобільними, конкурентоспроможними фахівцями.

Прилуцьке медичне училище, ПМУ

Отже, Прилуцьке медичне училище, ПМУ – сучасний медичний заклад освіти Чернігівської області.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!