Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області та їх рейтинг \ 15. Коледж Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України, КНАІ НУБіП

Коледж Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України, КНАІ НУБіП

« Назад

Коледж Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України, КНАІ НУБіП пропонує своїм студентам отримати якісну освіту в області аграрних технологій.

Коледж Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України КНАІ НУБіП 

Адреса навчального закладу: 16600, Україна, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Шевченка, 10.

Факультети КНАІ НУБіП:

- Аграрного менеджменту;

- Агробіологічний;

- Ветеринарної медицини;

- Економічний;

- Захисту рослин, біотехнологій та екології;

- Землевпорядкування;

- Інформаційних технологій;

- Гуманітарно-педагогічний;

- Конструювання та дизайну;

- Механіко-технологічний;

- Тваринництва та водних біоресурсів;

- Юридичний;

- Харчових технологій та управління якістю продукції АПК.

Навчальний корпус Коледжу Ніжинського агротехнічного інституту НУБіП підключений до єдиної локальної обчислювальної мережі зі швидкістю до 100 Мбіт / с і має централізований доступ до всіх інформаційних сервісів і файловим сховищ технікуму, а також доступ в глобальну мережу "Інтернет" на загальній швидкості до 2 Мбіт / с.

З метою забезпечення доступу до мережі "Інтернет" і інформаційних ресурсів технікуму для студентів і викладачів в навчальному корпусі встановлена:

- 1 Wi-Fi точка доступу;

- 7 комп'ютерних класів;

- ПК - 184;

- Ноутбуки - 22;

- Сервери - 4;

- Проектори - 17;

- Принтери - 47;

- Сканери - 5;

- Факси - 2;

- Інтерактивні дошки -1.

Коледж Ніжинського агротехнічного інституту НУБіП має:

- 37 навчальних аудиторій;

- 39 навчальних лабораторій з необхідним обладнанням;

- 6 майстерень навчально-виробничого навчання;

- Кількість ПК в локально-обчислювальної мережі - 150;

- Їдальня;

- Актовий зал;

- Спортивний зал;

- Медпункт;

- Навчальна ветеринарна клініка;

- Бібліотека;

- Гуртожиток;

- Музей.

Бібліотека КНАІ НУБіП була заснована в 1979 році.

До основного складу колективу бібліотеки входять: Л.В. Андрєєва, Е.А. Богданова, Н. В. Гуненко, М. Кокоуліна, Т. Т. Коляснікова, М. А. Крилосова, Н. В. Кузьміна, А. Г. Летягін.

Сьогодні бібліотека Коледжу Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України, КНАІ НУБіП включає відділи:

- обслуговування читачів (абонемент наукової та навчальної літератури, читальний зал);

- зберігання книжкових фондів;

- довідково-бібліографічний (дисертаційна зал);

- комплектування, наукової обробки та систематизації літератури, а також філія бібліотеки.

Фонд бібліотеки складається з навчальної та наукової літератури по сільськогосподарських галузей знань, технічної, природничо-наукової, соціально-політичної, художньої літератури, науково-технічної документації, авторефератів, дисертацій, періодичних видань.

З 1992 року ведеться електронний каталог, що включає всі видання, отримані бібліотекою за останні роки. База даних в даний час близько 11 тисяч записів. Для автоматизації бібліотечних процесів та роботи з електронним каталогом придбаний програма АБІС ІРБІС, яка дасть можливість доступу до електронного каталогу бібліотеки і набутих зовнішніх ЕБС через Інтернет з сайту Університету.

Розширилися можливості пошуку необхідної літератури (за автором, назвою, ключовим словом, роком видання, Видавництво і т. д.), існує комплексний пошук відразу по декількох полях. В електронному каталозі є бази: «Книги», «Автореферати», «Дисертації», «Навчально-методичні посібники», «Монографії».

Для роботи з електронним каталогом (ЕК), базами придбаних електронно-бібліотечних систем (ЕБС) та інформаційними базами даних Інтернету є комп'ютерні місця в читальному залі.

Читачами бібліотеки Коледжу Ніжинського агротехнічного інституту є викладачі та співробітники Університету, студенти очної та заочної форм навчання, аспіранти та наукові співробітники, учні, співробітники Коледжу Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України КНАІ НУБіП.

У роботі бібліотеки можна виділити наступні основні напрямки: організація своєчасного та якісного обслуговування користувачів на всіх пунктах видачі літератури, подальше розширення обсягу бібліотечно-бібліографічних послуг і технологій в автоматизованого режимі, комплектування книжкового фонду та оформлення передплати на періодичні видання за профілем, робота з організації та зберігання книжкового фонду, довідково - бібліографічна та інформаційна робота, вдосконалення довідково - пошукового апарату бібліотеки, культурно-виховна та просвітницька робота. В майбутньому планується ретроконверсія всього бібліотечного фонду Коледжу Ніжинського агротехнічного інституту.

У коледжі створені умови для харчування студентів в буфеті, де пропонуються напої, салати, гарячі страви у разовій упаковці. За результатами планової перевірки коледжу, проведеної в лютому 2014 року, всі санітарно-епідеміологічні норми в установі дотримуються.

В КНАІ НУБіП працює велика кількість спортивних гуртків.

КНАІ НУБіП

Отже, Коледжу Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України, КНАІ НУБіП - сучасний заклад освіти з підготовки спеціалістів агротехнічного сектору Чернігівської області.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!