Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області та їх рейтинг \ 13. Бобровицький коледж економіки та менеджменту імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України, БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП

Бобровицький коледж економіки та менеджменту імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України, БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП

« Назад

Бобровицький коледж економіки та менеджменту імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України, БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП пропонує своїм студентам отримати якісну освіту в області економіки та менеджменту для роботи на підприємствах області.

Бобровицький коледж економіки та менеджменту імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП

Адреса навчального закладу: 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл.,  вул. Чернігівська, 19.

БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП здійснює підготовку за спеціальностями:

- Виробництво і переробка продукції рослинництва;

- Виробництво і переробка продукції тваринництва;

- Бухгалтерський облік;

- Економіка підприємства;

- Фінанси і кредит;

- Організація виробництва;

- Лісове господарство;

- Оціночна діяльність.

Бібліотека є структурним підрозділом БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП.

Структура бібліотеки - абонемент, читальні зали, зона періодики, комп'ютерний зал, книгосховище.

У фонді читальних залів знаходиться навчальна, наукова, довідкова література, праці професорсько-викладацького складу БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП, дисертації та автореферати до них, рідкісні книги минулого сторіччя.

У комп'ютерному залі надається доступ до електронного каталогу на книги і статті, електронній бібліотеці, безкоштовний вихід в ІНТЕРНЕТ, можливість попрацювати з юридичним довідником «Законодавство», набрати текст наукової роботи, перемістити інформацію на електронний або паперовий носій.

У бібліотеці функціонують постійно-діючі виставки:

- нових надходжень;

- на допомогу навчальному процесу;

- до пам'ятних дат;

- видань професорсько-викладацького складу;

- рідкісних видань.

Частина бібліотечного фонду знаходиться у вільному доступі, що дозволяє кожному читачеві здійснювати безпосередній контакт з книгою.

Виховна робота в Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України здійснюється згідно з планом на 2014-2015 навчальний рік. Вона спрямована на формування духовно - моральних якостей особистості, зацікавленості у майбутній професії, а також на патріотичне, естетичне виховання студентів.

Організаційна структура виховної роботи включає в себе узгоджену між собою діяльність Комітету у справах молоді, Ради кураторів, Ради з профілактики правопорушень.

Згідно з планом виховної роботи в коледжі проводяться заходи, присвячені різним святковим датам: Дню Вчителя, Дню Незалежності РК, Нового року, Дню Перемоги і т. д.

Для профілактики СНІДу та наркоманії щорічно 1 грудня проводиться День боротьби зі СНІДом. У цей день в коледжі організовуються зустрічі з фахівцями міського центру СНІД, випускається тематична стінгазета. Кураторами груп спільно з їх активами проводяться кураторські години, присвячені проблемі СНІДу та наркоманії в молодіжному середовищі.

Стало традиційним проведення щорічного конкурсу «Міс БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП», в якому студентки мають можливість проявити свої найкращі якості, інтелектуальні здібності та творчі таланти та за підтримки своїх товаришів завоювати почесне звання найпрекраснішої дівчини БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП.

25 вересня в коледжі відбулося свято «Посвячення в студенти» першокурсників. З початком студентського життя першокурсників привітав проректор з наукової роботи. В рамках святкового заходу були організовані конкурси, вікторини, розіграші. Завершилося свято веселою дискотекою і барвистим феєрверком.

Наприкінці грудня в коледжі пройшов Різдвяний вечір, на яких були показані театралізовані виступи студентів, читалися вірші, виконувалися пісні, звучали жарти і сміх!

БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП

Отже, Бобровицький коледж економіки та менеджменту імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України, БКЕМ ім. О. Майнової НУБіП – сучасний заклад освіти Чернігівської області.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!