Роздрукувати сторінку

Чернігівський технікум транспорту та комп`ютерних технологій, ЧТТКТ

« Назад

Чернігівський технікум транспорту та комп'ютерних технологій пропонує своїм студентам отримати якісну освіту в області транспорту та комп’ютерних технологій для роботи на підприємствах області.

Чернігівський технікум транспорту та комп`ютерних технологій ЧТТКТ

1967 року був заснований Чернігівський радіотехнічний технікум, який був філією Київського радіо механічного технікуму. Технікум займався підготовкою фахівців  зі спеціальностей: «автоматика та телемеханіка», «планування промислових підприємств», «обробка металів різанням».

В 1971 році в технікумі відкрилась спеціальність «виробництво мікроелектронних пристроїв».

2 грудня 1974 року технікум був реорганізований в самостійний вечірній Чернігівський радіо механічний технікум.

З 1 вересня 1978 року Чернігівський технікум транспорту та комп'ютерних технологій почав викладати в денну зміну за такими спеціальностями: «обробка металів різанням», «виробництво мікроелектронних пристроїв».

У 1990 році ВУЗ розширив спеціальності за якими готувалися фахівці. «Обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях», «технічне обслуговування верстатів з програмним управлінням та роботехнічних комплексів», «Виробництво виробів електронної техніки». Саме ці спеціальності були вкрай важливі для Чернігівських підприємств, а також для всієї України.

1995 році було відкрито вечірнє відділення заочного виховання.

В 1996 році проводиться перепрофілювання, відкриваються нові спеціальності: «обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «економіка підприємства», «конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв».

Вже з 1 вересня 2002 року Чернігівський технікум транспорту та комп'ютерних технологій почав готувати фахівців з спеціальності «обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем та мереж».

З 1 вересня 2004 року було знову відкрито спеціальність «обробка металів на верстатах і автоматичних лініях» так як в Чернігівській області знову був великий попит на дану професію. Також було відкрито «обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів та тракторів».

2011 році було відкрито «обслуговування програмних систем і комплексів», в 2013 році - «організація перевезень і управління на автотранспорті».

В 2012 році заклад був перейменований у Чернігівський технікум транспорту та комп’ютерних технологій.

У 2014 році як структурний підрозділ увійшов шляхом приєднання до ЧНТУ і перейменований у Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ.

Заклад знаходиться за адресом: м. Чернігів, вул. Одинцова, 25.

Директор Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений робітник освіти України: Радченко В.М.

Профілі за якими готують спеціалістів:

- Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів (денна та заочна форма навчання);

- Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів та тракторів (денна форма);

- Економіка підприємства (денна та заочна форма);

- Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв (денна та заочна форма);

- Обслуговування комп’ютерних систем та мереж (денна та заочна форма);

- Обслуговування програмних систем і комплексів (денна форма);

- Організація перевезень і управління на автотранспорті  (денна форма навчання).

В технікумі працює навчально-методичний кабінет котрий займається наданням методичної допомоги викладачам щодо підвищення кваліфікаційного рівня; навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в коледжі; створення сприятливих умов для розвитку творчої ініціативи педагогів.

Також працює методична рада яка виконує такі функції: визначає основні напрямки методичної роботи коледжу; здійснює контроль за дотриманням державних стандартів; розробляє заходи щодо підвищення кваліфікаційного рівня викладачів; вивчає професійні здобутки викладачів, керівників, груп та багато іншого.

Педагогічна рада: аналізує роботу навчальних кабінетів, лабораторій, розглядає питання про відкриття нових спеціальностей в закладі.

В закладі існує студентське самоврядування, телефон довіри на який можуть подзвонити студенти з різних питань, отримати високо кваліфікаційну допомогу абсолютно анонімно. Також є рада з виховної роботи, батьківський комітет.

В Чернігівському технікумі транспорту та комп’ютерних технологій існують підготовчі курси що допомагають майбутньому студенту усвідомлено обрати професію і краще адаптуватись до вимог навчально-виховного процесу. На курсах здійснюється підготовка по іноземній мові та загальноосвітніх предметів: українська мова та математика.

Студенти Чернігівського технікуму транспорту та комп'ютерних технологій приймають активну участь в різноманітних змаганнях та акціях. Проводиться неділя спорту, на зустріч з першокурсниками запрошують боксерів. Показові виступи боксерів та учнів зацікавили глядачів так як зайняття саме боксом тренують витривалість, концентрацію і покращують фізичну форму. Учні займаються благодійністю, проводять концерти на підтримку людей похилого віку. Створюють концерти та скрашують їхнє дозвілля.

Чернігівський технікум транспорту та комп'ютерних технологій допомагає студентам брати участь в різноманітних конкурсах та посідають високі місця. Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка, змагання з легкої атлетики.

Кожного року коледж випускає більше 200 фахівців.

Отже, Чернігівський технікум транспорту та комп'ютерних технологій, ЧТТКТ - сучасний заклад освіти Чернігівської області для підготовки кваліфікованих спеціалістів.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!