Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Черкаської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Черкаської області \ ЗВО (ВНЗ) Черкаської області та їх рейтинг \ 9. Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва, ТАК УНУС

Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва, ТАК УНУС

« Назад

Історія розвитку Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва, ТАК УНУС

Тальянківський-агротехнічний-коледж-Уманського-національного-університету-садівництва

Цей навчальний заклад є одним із найстаріших із поміж освітніх закладів України сільськогосподарського профілю. Коледж розташований у дуже мальовничому краю трипільської давнини – село Тальянки.

1921 року на місці навчального закладу функціонувала Філія Київсько-Печерської лаври, яку згодом закрили та створили аграрну школу. Ця школа стала структурним підрозділом Уманського агрономічного технікуму, на який у той час прийняли на навчання 26 осіб. Першим очолив навчальний заклад Іванович К. А., який згодом отримав звання професора та доктора сільськогосподарських наук.

1923 року навчальний заклад перший раз випустив своїх студентів на стежку професійної діяльності. Перших випускників нараховувалося 22 особи, але вони були висококваліфікованими фахівцями своєї справи. 1926 року аграрна школа була реорганізована у Тальянська 3-х річна сільського-господарства школа-філія Уманського сільськогосподарського політехнікуму. 1930 року технікум перетворили у зоотехнічний технікум.

1930 року навчальний заклад очолив Дробязко А. Я.. У воєнні роки загинув Директор навчального закладу. Тальянський аграрний технікум став 2005 року підрозділом структури Уманського державного аграрного університету. 2010 року навчальний заклад став агротехнічним коледжем Уманського національного університету садівництва. За роки свого буття та існування навчальний заклад здобув престиж та популярність серед абітурієнтів нашої країни. Найбільшою гордістю навального закладу є його випускники . серед яких є чимала кількість досить відомих імен українських діячів.

Тальянківський-агротехнічний-коледж-Уманського-національного-університету-садівництва, ТАК-УНУС

Контакти Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва, ТАК УНУС

Адреса: 204334, Україна, Черкаська область, Тальнівський район, село Тальянки, вулиця Комсомольська, 80.

Телефон: ( 04731) 9-42 44.

Секретар: ( 04731) 9-42-44;

Директор: (04731) 9-42-10;

Завуч: ( 04731) 9 42 18.

Сайт: http://udau.edu.ua.

Відділення Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва, ТАК УНУС

Відділення коледжу:

- виробництво та переробка продуктів тваринництва;

- виробництво та переробка продуктів рослинництва;

- електромеханічне відділення;

- відділення газифікації;

- відділ заочного навчання;

- відділення практичного навчання та екскурсій на виробництво.

Тальянківський-агротехнічний-коледж-Уманського-національного-університету-садівництва ТАК-УНУС

Уся навчальна та виховна діяльність коледжу відповідає Закону України «Про освіту» та Конституції України. Виховна робота у навчальному закладі здійснюється на основі концепції національного виховання. Коледж здійснює професійну підготовку спеціалістів молодшого рівня для діяльності у сільській сфері нашої країни. Навчальний заклад досить тісно взаємодіє із районним управлінням сільського господарства. При вступі у навчальний заклад надається перевага громадянам, які проживають у сільській місцевості. Підготовка фахівців оплачується державою або ж за рахунок коштів підприємств та організацій. Найголовнішим фактором діяльності коледжу є виховна робота, яка направлена на формування розвиненої та досконалої особистості спеціаліста.

У навчальному закладі педагогічний процес здійснюється завдяки наполегливій та відданій праці 72 викладачів. Директором коледжу є Крошка Віктор Олександрович, який сьогодні є відмінником аграрної освіти та науки України. Директор навчального закладу є членом виконкому сільської ради.

Відділення виробництва і переробки продукції тваринництва Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва

Це відділення навчального закладу є одним із найстаріших відділень коледжу. Саме із цього відділення розпочинається непроста історія коледжу. Керівником відділення є Фурлета Віктор Севастьянович, який сьогодні є заслуженим ветераном праці та відмінником аграрної освіти та науки. За роки існування цього відділення освіту цієї спеціальності здобули 5679 фахівців, які сьогодні здійснюють свій професійний обов’язок у різних куточках нашої країни. Сьогодні на цьому відділення здобувають освітні знання 186 студентів. На цьому відділенні функціонує 15 кабінетів та 18 навчальних лабораторій.

ТАК-УНУС

Відділення виробництва та переробки продукції рослинництва Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва

Сьогодні це відділення володіє досить міцною та широкою матеріально-технічною базою, яка сприяє надання якісніших освітніх послуг студентам. Очолює відділення заслужений вчений агроном та спеціаліст вищої категорії – Ярош Василь Ілліч. Керівник відділення є надзвичайно вимогливою та принциповою людиною Такий керівник відділення тільки підвищує престижність цього відділення. Василь Ілліч є авторитетом для своїх студентів та педагогічних працівників. Викладачі цього відділення навчального закладу ознайомлюють майбутніх фахівців передовими технологіями сучасного землеробства та намагаються прищепити кожному студентові відчуття любові до землі та своєї професії.

Відділення електромеханічне ТАК УНУС

Свою навчальну та наукову діяльність відділення розпочало 1978 року. Сьогодні відділенням управляє досвідчена та високопрофесійна людина, яка є спеціалістом вищої категорії. Керівник відділення – Пастушенко Петро Васильович. Цього керівника та викладача поважає кожен студент відділення, адже він з особливою повагою відноситься до кожного студента відділення. За час свого функціонування відділення підготувало 1, тисячі висококваліфікованих фахівців. На сьогоднішній день освітні знання на цьому відділенні отримують 221 студент. Студенти здобувають професійні уміння та знання за двома спеціальностями: «механізація сільського господарства» та «електрифікація та автоматизація сільського господарства».

Відділення монтажу обслуговування устаткування і систем газопостачання ТАК УНУС

Відділенням завідує поважний викладач Ковтун Олександр Петрович, який створив досить міцну матеріально-технічну базу відділення. Це відділення є наймолодшим. Але незважаючи на своє нетривале функціонування відділення дає досить якісні знання та уміння майбутньої професійної діяльності.

Отже, сьогодні у навчальному закладі викладачі надають студентам сучасні знання та забезпечують високий професійний рівень. Сьогодні у коледжі створені усі необхідні умови для гармонійного розвитку особистості кожного студента.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!