Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Черкаської області. Рейтинг ВНЗ Черкаської області \ ВНЗ Черкаської області. Рейтинг ВНЗ Черкаської області \ 6. Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ

« Назад

24.06.2015 08:23

Історичні моменти існування Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ

Черкаський-інститут-пожежної-безпеки-імені-Героїв-Чорнобиля-Національного-університету-цивільного-захисту-України, ЧІПБ-ім.-Героїв-Чорнобиля-НУЦЗ

На сьогоднішній день інститут користується широкою популярністю серед абітурієнтів всієї країни, адже співробітники навчального закладу здійснюють підготовку хороброго співробітника пожежної безпеки, який володіє великим запасом високоякісних знань та умінь. Сьогодні випускники навчального закладу здійснюють свої важкі, а іноді і небезпечні для життя, професійні обов’язки у різних куточках нашої країни.

Така система підготовки високопрофесійних фахівців будувалася та удосконалювалася протягом багатьох років. Влітку 1973 року влада вирішила за потрібне відкрити у місті Черкаси пожежно-технічне училище. Починаючи із самого заснування та закінчуючи 1981 роком, навчальний заклад знаходився під чітким керівництвом шановної та добре знаної людини – Олега Стояновича.

Цей керівник робив усе можливе та не можливе для розвитку та процвітання навчального закладу. Під його керівництвом у навчальному закладі було створено бюро, у якому спеціалісти займалися процесом винахідництва, що позитивно вплинуло на престижність училища того часу. З кожним роком та часом підвищувався рівень авторитетності навчального закладу.

Під час Олімпіади у Москві працівники навчального закладу забезпечували Олімпійське селище громадським порядком та спокоєм., а це означало про високу довіру влади цьому навчальному закладу. У той час було дуже важко досягнути такого ступеня довіри з боку керівництва, але завдяки наполегливій праці педагогічного колективу та студентів цей заклад досягнув такої довіри. У той час учасники навчального процесу освітнього закладу із великим успіхом впоралися із поставленими завданнями. Увесь склад команди отримав Диплом міжнародного олімпійського комітету.

На початку літа 1997 року освітній заклад отримав ім’я Героїв Чорнобиля, що надало інститутові ще більшої могучості та величі. Саме у ті часи навчальний заклад розпочав видавництво газети «Вогнеборець», яка була сповнена цікавих подій та звершень навчального закладу. Ця газета користувалася особливою популярністю не тільки серед студентів та викладачів, але й серед простих людей.

Черкаський-інститут-пожежної-безпеки-імені-Героїв-Чорнобиля-Національного-університету-цивільного-захисту-України ЧІПБ-ім.-Героїв-Чорнобиля-НУЦЗ

Контакти ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ

Адреса: Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8, 18034.

Телефон: +38 (0472) 55-09-39.

Сайт: http://fire.ck.ua/www.fire.ck.ua.

Факультети навчального закладу:

- факультет техногенної безпеки та охорони праці;

- факультет оперативно-рятувальних сил;

- факультет пожежної безпеки;

- факультет цивільного захисту та управління;

- відділення заочного навчання.

Черкаський-інститут-пожежної-безпеки-імені-Героїв-Чорнобиля-Національного-університету-цивільного-захисту-України

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ сьогодні

Сьогодні цей заклад освіти славиться своєю навчальною діяльністю подібного напрямку підготовки фахівців на всю країну. Про це свідчить велика кількість абітурієнтів, які хочуть здобувати професію саме у цьому навчальному закладі. Викладачі навчального заклад готують майбутніх пожежних працівників до здійснення своїх небезпечних професійних обов’язків. Більшість студентів навчального закладу, вступаючи в інститут, уже впевнені, що саме ця професія є їхнім покликанням.

Керівництво навчального закладу особливу увагу приділяє фізичному вихованню курсантів, адже люди такої професії повинні бути фізично загартованими та готовими працювати у будь-яких, навіть у самих важких умовах. Курсанти навчального закладу мають можливість займатися спортом з 20 видів напрямків, що значно підвищує інтерес курсантів до навчання саме у цьому навчальному закладі. Навчальний заклад готує працівників пожежної безпеки нашої країни, які віддані своїм професійним обов’язкам та своїй країні. За роки існування інституту у свій час цей навчальний заклад закінчили майстри спорту міжнародного рівня, які сьогодні є гордістю інституту.

Сьогодні інститут є одним із провідних центрів наукових досліджень із цивільної безпеки наших громадян. Уся діяльність навчального закладу направлена на формування фахівця, який здатний запобігти наслідкам надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

За роки свого існування інститут здійснив професійну підготовку понад 13 тисяч фахівців. Понад 350 курсантів інституту брали активну участь у ліквідації наслідків вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. Навчальний заклад дав професійні знання та уміння 25 генералам нашої країни.

Досить корисним та цікавим для абітурієнтів та їх батьків на офіційному сайті інституту є віртуальна подорож по навчальному закладі.

Загальна кількість курсантів інституту, серед яких є студенти та слухачі становить 3000 осіб. Приблизно половина курсантів інституту навчається за державний рахунок. Навчальний процес в інституту здійснюється завдяки педагогічній діяльності співробітників 15 навчальних кафедр інституту. На кафедрах навчального закладу здійснюють свій професійний обов’язок 12 докторів наук, та 12 професорів, а також 80 кандидатів наук та доцентів. За час існування навчального закладу педагогічні працівники захистили 32 дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук.

Протягом формування майбутнього фахівця курсанти навчального закладу проходять навчальну та виробничу практику.

ЧІПБ-ім.-Героїв-Чорнобиля-НУЦЗ

Виховний напрямок роботи Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України

Виховна робота є одним із основних аспектів навчальної діяльності будь-якого навчального закладу. А в цьому навчальному закладі з особливою увагою організовують виховні заходи., адже пожежний працівники повинен бути готовим здійснювати свої професійні обов’язки у важких та критичних умовах, а для цього потрібно володіти неабиякою хоробрістю.

Керівництво навчального закладу допомагає усім своїм співробітникам у вирішенні соціальних потреб. Навчальний заклад здійснює захист соціального характеру усіх викладачів та курсантів інституту. За виховну діяльність навчального закладу відповідає відділ виховної роботи, який є одним із основних структурних підрозділів інституту.

Курсанти інституту виховуються на найкращих традиціях навчального закладу, які формувалися протягом тривалого часу. Традиції пожежної охорони навчального закладу сприяють вихованню та формуванню висококваліфікованого пожежного працівника. Під час навчання студентів викладачі навчального закладу використовують конкретні приклади героїзму пожежних працівників, що значно підвищує віру себе у кожного студента інституту.

Випускники навчального закладу завжди відрізнялися своєю соціальною активністю та героїзмом. Це свідчить про високоякісні знання, які надають курсантам викладачі інституту. Уся діяльність педагогічних кадрів та інших працівників інституту направлена на розвиток та формування хороброго працівника пожежної оборони, який здатний пожертвувати своїм життям заради благополуччя інших людей та своєї країни. Сьогодні завдяки освітній діяльності цього навчального закладу, наша країна багата на таких відданих працівників пожежної оборони.

Спортивне життя ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ

Сьогодні викладацький склад співробітників ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ неабияку увагу приділяють фізичному вихованню курсантів, адже працівники пожежної оборони громадян нашої країні мають бути міцними духом та тілом, адже на виконання такого професійного обов’язку потрібно чимало фізичної сили.

Види спорту ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ:

- пожежний та прикладний спорт;

- кульова стрільба;

- самбо;

- офіцерське триборство;

- волейбол;

- армспорт;

- баскетбол та футбол.

Такий широкий вибір спортивних занять сприяє не тільки успішному вихованню студентів, але сприяє формування всебічно розвиненої особистості курсанта.

Отже, сьогодні Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України є престижним та провідним освітнім закладом, який здійснює підготовку для нашої країни висококваліфікованих фахівців пожежної охорони, які здатні на героїчні та хоробрі вчинки заради благополуччя нашої країни.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!