Роздрукувати сторінку

Черкаський медичний коледж, ЧМК

« Назад

24.06.2015 08:03

Історія створення, становлення та розвитку Черкаського медичного коледжу, ЧМК

Черкаський-медичний-коледж, ЧМК

Сьогодні цей навчальний заклад надає досить міцні та якісні знання медичного працівника, адже саме медичні працівники відповідають за стан здоров’я наших людей, а отже і за стабільність та благополуччя нашої країни. Цей навчальний заклад розпочав своє існування із 30 років XX століття. За ці роки свого існування випустив на шлях професійної діяльності чималу кількість спеціалістів медичного профілю.

Викладачі надзвичайно серйозно відносяться до здійснення своїх професійних обов’язків, адже така слава навчального закладу здобувалася важкою працею попередніх викладачів. Сьогодні викладачі навчального закладу намагаються не змарнувати, так важко здобуту, престижність коледжу.

Вперше своїх студентів коледж підготував та випустив на життєвий шлях у 1930 році. У той час спеціалістів медичного профілю бракувало, не тільки на Черкащині, але й в усій країні. Випускники того часу відзначалися своїми професійними уміннями високого рівня. Тоді коледж функціонував у ролі технікуму фельдшерського акушерського профілю. Надалі навчальний заклад тільки розвивався та удосконалювався. З кожним роком існування зміцнювалася також матеріально-технічна база коледжу, що дуже позитивно впливало на підвищення рівня якості надання освітніх послуг. Цей навчальний заклад одним із перших на території нашої країни розпочав підготовку медичних сестер вищої освіти. Цей напрямок підготовки медичних сетер розпочався 1993 року.

Ось така цікава та захоплива історія коледжу, який сьогодні здійснює підготовку для нашої батьківщини високопрофесійних та високоосвічених медичних спеціалістів, які із честю та гідністю здійснюють свої професійні обов’язки.

Навчальна діяльність коледжу здійснюється за трьома освітніми напрямками: медицина, фармація та післядипломна освіта. У розпорядженні навчального закладу є три навчальні корпуси, три актові зали, спортивну залу та гуртожиток. За роки функціонування цього освітнього закладу освіту медичного напрямку здобули понад 40 тисяч медичних та фармацевтичних фахівців. Фахівці навчального закладу володіють високо професіональними знаннями та уміннями. Випускники навчального закладу є конкурентоспроможними не тільки у нашій країні, але в інших країнах.

Контакти Черкаського медичного коледжу, ЧМК

Адреса: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вулиця Хрещатик, 215.

Телефон: (0472) 37-33-10.

Факс: (0472) 37-33 10.

Е-mail: medcol@ukr.net.

Черкаський-медичний-коледж

Навчальні відділення Черкаського медичного коледжу, ЧМК

- Ватутінська філія Черкаського медичного коледжу;

- мед сестринське відділення;

- фельдшерське відділення;

- зуботехнічне, санітарно-фельдшерське та мед сестринське відділення;

- акушерське та фельдшерсько-лаборантське відділення;

- Фармацевтичне відділення;

- відділення післядипломної освіти.

Черкаський-медичний-коледж ЧМК

Сьогоднішні дні існування та розвитку Черкаського медичного коледжу, ЧМК

Сьогодні студенти навчального закладу процес навчання проходять із великим задоволенням. Студенти коледж обожнюють своїх викладачів, які досить плідно здійснюють свій професійний обов’язок. Студенти навчального закладу отримують професійні знання та уміння отримують у атмосфері взаєморозуміння та поваги з боку викладачів до кожного студента. Коледж, здійснюючи свою освітню роботу, займається тісно співпрацею з іншими навчальними закладами медичного профілю. Співробітники коледжу завжди у своїй роботі використовують кращі досягнення у педагогіці та медицині інших навчальних закладів. Не можна не сказати, і про взаємовідносинах коледжу зі навчальними закладами інших країн. Навчальний заклад співпрацює із багатьма освітніми установами подібного профілю Канади, США та Європи. Викладачі коледжу досить часто мають можливість ознайомитися із системою медичної освіти інших країн. Такий підхід керівництва навчального закладу до здійснення функцій коледжу підвищує рівень знань та умінь студентів у багато разів.

Сьогодні навчальний заклад займається підготовкою висококваліфікованих медичних фахівці до майбутньої професійної діяльності. За роки своєї навчальної діяльності коледж випустив на стежку професійної діяльності досить велику кількість медичних працівників. Сьогодні фахівці , які здобували освітні знання та уміння саме у цьому закладі освіти, здійснюють свою професійну діяльність на високому професійному рівні.

ЧМК

Всеукраїнська та міжнародна співпраця Черкаського медичного коледжу, ЧМК

Коледж займається дуже міцною та плідною співпрацею із Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Також навчальний заклад співпрацює із Національним медичним університетом ім. О. О. Богомольця та Національним фармацевтичним університетом. Сьогодні педагогічні працівники та керівництво навчального закладу продовжують розвивати та укріпляти зв’язки медичного коледжу міжнародного рівня. Навчальний заклад досить плідно співпрацює із медичними закладами освіти та спільнотами США, Канади та Європи, здобуваючи передовий досвід серед інших медичних закладів України. Викладачі вище сказаних країн відвідують студентів коледжу та надають викладачам та студента консультації.

Навчальний заклад постійно здійснює інформаційний обмін із Громадським коледжем ім. Грента Мак Юена.

Нещодавно Черкаський медичний коледж, ЧМК взяв участь у Другому Національному конгресі з паліативної допомоги, який організовується для обговорення сучасних проблем хоспісної допомоги, яка сьогодні є надзвичайно важкою та потрібною. Цей підхід комплексного характеру вирішення сучасних проблем хоспісної допомоги допомагає поліпшити життя важкохворих людей та їх родичів, які із важкістю приймають хворобу своїх рідних.

Отже, сьогодні процес навчання студентів ЧМК є досить цікавим та захопливим. Освітні послуги цього навчального закладу надаються за новітніми технологіями підготовки медичних працівників.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!