Роздрукувати сторінку

Уманський національний університет садівництва, УНУС

« Назад

24.06.2015 08:03

Історичне минуле Уманського національного університету садівництва, УНУС

УНУС

Сьогодні цей навчальний заклад дуже престижний. Така престижність та популярність навчального закладу національного масштабу завойовувалася протягом багатьох років. Цей навчальний заклад розташований на досить живописній території міста Умань. Неподалік від університету знаходиться всеукраїнський відомий дендропарк «Софіївка», який надає вищому навчальному закладу ще більшої вишуканості та неповторності. Цей заклад освіти одним із найдавніших закладів освіти, у якому надавалися освітні послуги подібного спрямування.

Цей навчальний заклад розпочав своє існування у місті Одесі. Тоді у закладі освіти проходили професійну підготовку висококваліфіковані фахівці садівницької галузі діяльності нашої країни. Саме тоді в Україні не вистачало фахівців подібного спрямування, а навчальних закладів такого напрямку взагалі не існувало у нашій країні.

Національним університет став у 2009 році, завдяки наполегливій та кропіткій роботі кожного співробітника навчального закладу, адже кожен співробітник освітнього закладу, починаючи від технічного персоналу та закінчуючи ректором університету, є маленькою частиною вищого закладу освіти. Ще у ті далекі часи навчальний заклад славився своєю широкою навчально-технічною базою навчання.

Контакти Уманського національного університету садівництва

Адреса: 20305, Україна, Черкаська область, місто Умань, вулиця Інститутська, 1 м.

Телефон: (047) 443-07-32.

Сайт: http://udau.edu.ua.

Уманський-національний-університет-садівництва

Факультети Уманського національного університету садівництва:

- факультет агрономії;

- факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

- факультет менеджменту;

- факультет економіки та підприємництва;

- інженерно-технологічний факультет;

- факультет лісового і садового-паркового господарства.

Сьогоднішні дні функціонування Уманського національного університету садівництва, УНУС

Сьогодні університет є відомим потужним освітнім закладом аграрного напрямку, який досить багатий на національні традиції навчання та виховання студентської молоді університету. Нині навчальному закладу виповнюється 170 річниця існування. За цей досить незначний та короткий проміжок часу для історії нашої країни цей заклад освіти здобув неабияку славу не тільки на території України, але й за її межами. Цей навчальний заклад тільки прикрашає та збагачує сьогодення нашої країни.

Сьогодні викладачі навчального закладу на перший план своєї діяльності ставлять вивчення особистості та індивідуальних можливостей кожного студента, що сприяє якісному виконанню основних завдань навчального закладу.

Нині в університеті функціонує шість факультетів, працівники яких забезпечують формування висококваліфікованого фахівця садівництва. Навчальну роботу університету виконують 322 досвідчених педагогів цієї галузі освіти. Університет сьогодні займається активною видавницькою діяльністю. В університеті створюються новітні наукові роботи, які опубліковуються у «Віснику Уманського НУС». Також університет видає науковий журнал, у яких публікуються результати студентських наукових робіт, що сприяє заохоченню студентської молоді до наукової діяльності.

За час функціонування Уманського національного університету садівництва освітні знання та уміння даного напрямку діяльності здобули 40 тисяч висококваліфікованих спеціалістів. Із них сьогодні 32 являються академіками та понад 700 докторів наук. Серед випускників навчального закладу 23 здобули нагороду Золоту Зірку Героя Соціалістичної Праці. Велика кількість колишніх студентів цього освітнього закладу є народними депутатами нашої країни.

Нині професійні уміння здобувають майбутні фахівці на шести факультетах за 15 напрямами та 22 спеціальностями. У навчальному закладі нині навчається 6000 студентів, які у майбутньому стануть високоосвіченими фахівцями своєї справи. В університеті функціонує 30 кафедр, на яких свою професійну діяльність здійснюють 322 викладача. Серед цієї великої кількості педагогічних працівників є 26 докторів наук, 34 професори, 229 кандидатів наук та 220 доцентів. Фахівці цієї сфери діяльності проходять професійну перепідготовку в Інституті післядипломної освіти та дорадництва.

Уманський-національний-університет-садівництва, УНУС

Виховна діяльність УНУС

Перед викладачами та іншими співробітниками навчального закладу першочергово ставиться завдання виховати всебічно розвинену особистість, здатну критично мислити та творчо вирішувати професійні завдання. Сьогодні викладачі університету намагаються детально вивчити особистість кожного свого студента, аби в подальшому ефективно впроваджувати у процес виховання нових форм та методів організації виховної роботи.

Студенти університету здобувають знання та формуються на принципах демократичних та гуманістичних та демократичних взаємовідносинах між усіма учасниками навчально-виховного процесу. Викладачі університету з особливою повагою відносяться до студентів, оскільки саме вони є віддзеркаленням їх професійної діяльності. Знання, які студентам надають викладачі є високоякісними, що свідчить про високий інтелектуальний рівень кожного викладача університету.

Уся виховна діяльність викладачів та інших співробітників навчального закладу направлена на формування високоосвіченого професіонала своєї справи, який здатний самостійно вирішувати важкі проблемні ситуації. Студенти університету відчувають глибоку повагу до своїх викладачів, які відкривають їм двері дорослого сурового життя.

Викладачі університету знають особливості індивідуальні можливості кожного студента. Виховна робота здійснюється з національним напрямком, який розрахований на формування свідомого громадянина своєї країни та відданого патріота. Викладачі навчального закладу виховують студентів на основі уже здобутих традицій та звичаїв виховної роботи університету.

Уманський-національний-університет-садівництва, УНУС.

Студентське містечко Уманського національного університету садівництва

На території навчального закладу працює 6 гуртожитків, які забезпечують місцем проживання кожного бажаючого студента університету. У гуртожитку створені усі умови проживання, які необхідні для комфортного та затишного проживання студентів, адже саме гуртожиток являється для студентів другою домівкою. Атмосфера гуртожитку та університету спокійна та затишна, що якісно впливає на процес формування високоосвіченого фахівця.

Усі гуртожитки навчального закладу об’єднані у студентське містечко, на території якого також є їдальня та готель, в якому можуть розміститися усі бажаючі провідати навчальний заклад. Навчальний заклад володіє тенісним кортом, який значно покращує ставлення студентів до фізичного виховання студентів.

Уманський-національний-університет-садівництва УНУС

Наукова бібліотека Уманського національного університету садівництва

Нині бібліотека навчального закладу володіє літературним фондом у розмірі 250 тисяч томів різних видів бібліотечної літератури. Співробітники бібліотеки намагаються сформувати власні бібліотечні фонди, які значно полегшує навчання студентів та роботу викладачів університету. Співробітники бібліотеки досить багато зусиль доклали для ефективного функціонування бібліотеки. Бібліотека університету має широкий вибір літератури наукового та художнього стилю.

Студенти, які навчаються на першому курсі університету, проходять спеціальні заняття, які організовує бібліотека для того, щоб першокурсники навчилися основним правилам користування бібліотечними послугами. У бібліотеці є музейна кімната, у якій можна ознайомитися із унікальними та рідкісними виданнями навчального закладу. Студенти навчального закладу обожнюють здобувати нові цікаві знання у бібліотеці. Для цього процесу у бібліотеці створені усі необхідні умови.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!