Роздрукувати сторінку

Уманська філія Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу, УФ ЧКЕПК

« Назад

Уманська філія Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу– відокремлений підрозділ, що проводить підготовку молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників. Навчання проводиться на денному та заочному відділеннях як після 9 класів, так після 11класів.

Уманська-філія-Черкаського-кооперативного-економіко-правового-коледжу, УФ-ЧКЕПК

На даний час в філії навчається близько 310 студентів.

Контакти УФ ЧКЕПК

Адреса:Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 4.

Телефон:(04744) 5-24-72.

Сайт: http://kcollege.at.ua.

УФ-ЧКЕПК

Історія Уманської філії Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу

Свою історію Уманська філія розпочала в 1930 році, тоді вона існувала під назвою торгово-кооперативна школа, згодом, технікум, інституту.

За весь час в філії отримало диплом понад 20 тисяч фахівців, деякі з них зараз ще й досі працюють та займають керівні посади на підприємствах.

Його випускниками були: відомий письменник Бажан М.,колишній керівник правління Смілянськогорайонного споживчого товаристваДемкович М.

Багато випускників і на сьогодні залишаються в рідному навчальному закладі, успішно працюючи на різних посадах.

Навчальний процес забезпечують досвідчені викладачі, які проводять підготовку на вищому рівні. Вся робота покладається на директора філії Мордвінова В.В., який робить усе можливе для покращення навчального процесу, а також впровадження нових методів та технологій.

До викладацького складу входять: педагоги вищої категорії, професори, кандидати та професор наук,Заслужені викладачі.

Уманська-філія-Черкаського-кооперативного-економіко-правового-коледжу

Матеріально-технічна база УФ ЧКЕПК

Для здійснення освітнього процесу навчальний заклад забезпечений потужною та міцною матеріальною базою, яка з кожним роком поліпшується.

До матеріальної бази філії входять, два навчальні корпуси з обладнаними та новими кабінетами, лабораторіями, комп’ютерними класами, бібліотека, центрами дозвілля.

Комп’ютерні класи оснащені новими комп’ютерами та відповідною технікою, яка буде необхідна для навчального процесу. В класах студент и можуть користуватися Інтернет та шукати необхідну їм інформацію для навчання. Є відкритий доступ до сайтів, де вони можуть ознайомитися з нормативно-правовою базою, юридичною та економічною інформацією, відповідно до їх напрямку навчання.

Для спортивного дозвілля в навчальний заклад забезпечений спортивною залою, спортивним майданчиком та тренажерами. Куди можуть прийти всі бажаючі та займатися спортом. Для організації навчально-виховного процесу навчальний заклад має необхідну матеріально-технічну базу і кадровий потенціал. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.

Також проводиться набір у різноманітні секції по волейболу, футболу,баскетболу.

Навчання та дозвілля в Уманській філії Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу

Результативнісь навчання буде лише в тому випадку, якщо після здобуття теоретичних знань студент походить практику. Так в філії, кожен студент забезпечений місцем для проходження практики. Це різноманітні установи, підприємства, що пов’язані з громадським харчування, наданням юридичних та економічних послуг. Деякі студенти мають можливість проходити практику за кордом, для освоєння розмовної англійської мови та здобуття практичних навичок.

Деякі студенти здобуваючи ступеневу освіту, можуть продовжити навчатися в філії після коледжу чи технікуму за скороченим терміном відповідної спорідненої спеціальності.

Для залучення віх студентів до розвитку навчального закладу та забезпечення в ньому культурного та освітнього життя створено студентську раду. До студентської ради входять творчі, активні та талановиті студенти, які організовують різноманітні заходи для забезпечення дозвілля в філії.

Студентською радою утворені гуртки художньої самодіяльності із різноманітних напрямків. Щороку серед кооперативних навчальних закладів проводиться Всеукраїнський конкурс "Студентські перлини'', де студенти філії неодноразово ставали переможцями у різних жанрах мистецтва.

Після закінчення коледжу випускники отримують диплом молодшого спеціаліста державного зразка.

Випускники мають змогу продовжити навчання за скороченим терміном в Львівській комерційній академії, Полтавському університеті економіки і торгівлі, Київському торгово-економічному університеті, Уманському національному університеті садівництва,Уманському державному педагогічному університеті, Європейському університеті м. Умані та інших ВНЗ ІІІ-ІV рівнях акредитації.

СпеціальностіУманської філії Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу

Зараз Уманська філія проводить набір за наступним спеціальностями:

1. Товарознавство в митній справі. Це є одно з найважливіших професій, адже дуже вадливо мати такого спеціаліста, який буде знатися у товарознавстві в митній сфері. Кожного дня через кордон проходить велика кількість, товару, який потребує чіткої перевірки та відповідності стандартам. Саме товарознавець в митній справі проводить цю перевірку та забезпечує охорону нашого життя від неякісної та нелегальної продукції.

2. Виробництво харчової продукції. Після здобуття диплому фахівці можуть працювати: кондитерами кухарями, офіціантами. Це не менш важлива професія, фахівець зможе робити будь-які витвори із продукції та догодити навіть найвибагливішому гурману.

3. Фінанси і кредит.

4. Ресторанне обслуговування. Після здобуття професії спеціалісти можуть працював: адміністраторами в ресторанному бізнесі, менеджерами та управляннями.

5. Правознавство. Одна з найголовніших професій в суспільстві. Саме правознавець здійснює захист прав а інтересів особи, захищати її життя від будь-яких посягань, як з боку людини, так і з боку держави. Допомагає виконувати юридичні дії в правильному порядку та з відповідними настановами. Це майбутній висококваліфікований фахівець,я кий може працювати розпорядником та секретарем в судді, бути помічником адвоката, займати професійні посади в юридичних фірмах та установах.

Вони можуть займати такі посади: кухар, кондитер, оператор комп’ютерного набору, бармен, конторський працівник, агент з організації туризму та інші.

Навчання забезпечують два відділення: економіко-комерційне та технологічне.

Уманська-філія-Черкаського-кооперативного-економіко-правового-коледжу УФ-ЧКЕПК

Отже, навчання в Уманській філії дуже цікаве та багатогранне, студентів навчають різноманітним навичкам, які знадобляться їм в майбутній професії.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!