Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Черкаської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Черкаської області \ ЗВО (ВНЗ) Черкаської області та їх рейтинг \ 34. Звенигородська філія Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, ЗФ СУЕМ

Звенигородська філія Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, ЗФ СУЕМ

« Назад

Звенигородська філія Східноєвропейського університету економіки і менеджменту – товариство з обмеженою відповідальністю, що проводить підготовку на базі Східноєвропейського університету економіки і менеджменту. Проводить підготовку спеціалістів для здобуття вищої освіти. На даний час керівником організації є Яроцька Світлана Василівна.

Звенигородська-філія-Східноєвропейського-університету-економіки-і-менеджменту ЗФ-СУЕМ

Контакти Звенигородської філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту

Адреса: м. Звенигородка, вул. Шевченка, буд. 35.

Телефон: 22307.

Звенигородська-філія-Східноєвропейського-університету-економіки-і-менеджменту,ЗФ-СУЕМ

Основна інформація про ЗФ СУЕМ

Вперше філія була зареєстрована в 1998 році. Першочерговим реєстратором була головна організація, яка видала наказ про здійснення навчальної діяльності.

Остання реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю відбулася в 2006 році, на сонові якої приватний заклад функціоную.

Фінансування підготовки фахівців у Звенигородській філії Східноєвропейського університету здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб та за ваучерами.

Звенигородська філія Східноєвропейського університету має право приймати на навчання осіб, які здобули базову або повну вищу освіту, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за іншим напрямом підготовки в межах вакантних місць ліцензованого обсягу.

Звенигородська філія проводить набір за такими спеціальностями:

- економіка підприємства;

- бухгалтерський облік;

- організація виробництва;

- діловодство.

В подальшому студенти мають можливість продовжити навчання за спорідненою спеціальністю в ВНЗ, в тому числі в Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту.

Отже, ЗФ СУЕМ - це структурний підрозділ університету, який здійснює підготовку студентів за економічними напрямками і тісно взаємодіє з Східноєвропейським університетом економіки і менеджменту, що дає можливість студентам далі продовжувати навчатися в ньому.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!