Роздрукувати сторінку

Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва, ШК УНУС

« Назад

24.06.2015 08:35

Короткий нарис історичного минулого Шевченківського коледжу Уманського національного університету садівництва, ШК УНУС

Шевченківський-коледж-Уманського-національного-університету-садівництва ШК-УНУС

Навчальний заклад знаходиться у самому серці Черкаської області селі Кирилівці. Радянська влада вважала за потрібне відкрити у селі навчальний заклад.

1923 року у селі розпочав свою навчальну діяльність середній навчальний заклад сільськогосподарського спрямування, який займався професійною підготовкою агрономів, які здобували середню кваліфікацію.

1927 року розпочала функціонування аграрна школа ім. Т. Г. Шевченка, навчання у які тривало протягом 2-ох років.

1934 року сільськогосподарська школа перейменована на Шевченківський технікум технічних культур ім.. П. І. Петровського, навчання у якому тривало 4 роки. Директором навчального закладу став Лісовенко П. Л.. З кожним роком свого існування навчальний заклад розбудовувався та удосконалювався.

У повоєнні роки, на відміну від багатьох інших навчальних закладів нашої країни, навчальний заклад продовжував свою навчальну діяльність.

1946 року технікум став підпорядковуватися Мінсільгоспу УРСР та готував до професійної діяльності рибоводів.

1959 року навчальний заклад змінив свій профіль навчальної діяльності. Навчальний заклад здійснював професійну підготовку техніків-механіків сільського господарства.

1966 року навчальний заклад став Шевченківським гідромеліоративним технікумом.

1991 року навчальний заклад став Шевченківським сільськогосподарським коледжем.

2005 року коледж став структурним підрозділом Уманського державного університету садівництва.

ШК-УНУС

Сьогодення Шевченківського коледжу Уманського національного університету садівництва, ШК УНУС

Сьогодні навчальний заклад розпоряджається двома навчальними корпусами, у яких розміщуються 35 обладнаних кабінетів та навчальних лабораторій. Також у навчальному закладі є чотири сучасних комп’ютерних класи, які значно полегшують процес формування висококваліфікованого фахівця.

Навчальну діяльність коледжу допомагає здійснювати бібліотека, яка володіє великою кількістю навчальної та додаткової літератури. Також у бібліотеці є читальний зал, у якому можуть комфортно розміститися 50 осіб. У навчальному закладі також є актова зала, яка розрахована на 312 посадкових місць.

Контакти Шевченківського коледжу Уманського національного університету садівництва

Адреса коледжу: 20214, вулиця Шевченка, 74, село Шевченкове, Звенигородського району, Черкаської області.

Телефони: (04740) 95-3-34; 2-01-78.

Адміністратор сайту: http://www.shevchenkove.org.ua.

Шевченківський-коледж-Уманського-національного-університету-садівництва, ШК-УНУС

Спеціальності Шевченківського коледжу Уманського національного університету садівництва

- експлуатація і ремонт меліоративних, будівельних машин та устаткування;

- землевпорядкування;

- туристичне обслуговування;

- комерційна діяльність;

- організація перевезень та управління на автотранспорті.

Методична робота ШК УНУС

Методичні працівники навчального закладу вдосконалюють навчально-методичне забезпечення коледжу. Також співробітники методичного кабінету працюють над проблемою створення та застосування сучасних технологій навчання та виховання студентської молоді. Методичні працівники здійснюють системну роботу, яка направлена на підвищення рівня кваліфікації кожного викладача навчального закладу.

Працівники методичного кабінету коледжу накопичують та впроваджують у процес формування висококваліфікованого фахівця кращий передовий досвід педагогів навчальних закладів усієї країни. Методичні працівники оцінюють роботу викладачів коледжу.

Також, куратори академічних груп коледжу створюють методичне об’єднання кураторів, яке спрямоване на якісніше здійснення виховної роботи коледжу.

Шевченківський-коледж-Уманського-національного-університету-садівництва

Виховна робота ШК УНУС

Сьогодні наша країна розвивається та удосконалюється, асистема національної освіти модернізується. Викладачі навчального закладу на перший план ставлять розвиток кожного студента, як хорошої, доброї, чуйної особистості, яка здатна на співчуття та взаєморозуміння. Викладачі та інші співробітники коледжу досить багато своїх зусиль прикладають на формування освіченої людини та відповідальної особистості, яка здатна визнавати свої помилки та виправляти їх. Випускники навчального закладу здатні до самоосвіти, що дає їм змогу розв’язувати проблеми творчо.

Виховний процес коледжу здійснюється на принципах гуманізації та ствердження загальнолюдських цінностей. Виховна робота коледжу є невід’ємною складовою навчальної роботи коледжу. Студентів навчального закладу виховують в атмосфері взаємоповаги та взаєморозуміння.

Виробнича та переддипломна практика студентів Шевченківського коледжу Уманського національного університету садівництва, ШК УНУС

Завдання технологічної практики:

- сформувати професійні навики із спеціальності;

- закріпити, розширити та систематизувати знання;

- придбати практичний досвід;

- прищепити уміння організаторської та суспільно-громадської діяльності.

Отже, сьогодні цей навчальний заклад здійснює професійну підготовку спеціалістів, які впевнені у своєму майбутньому та у майбутньому своєї країни. Навчальний заклад надає знання та уміння високої якості.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!