Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Черкаської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Черкаської області \ ЗВО (ВНЗ) Черкаської області та їх рейтинг \ 2. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, ЧНУ ім. Б. Хмельницького

« Назад

Історичні сторінки становлення Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Черкаський-національний-університет-імені-Богдана-Хмельницького

Черкащина на всю країну славиться своїм багатим вибором вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку майбутніх фахівців для нашої країни за різноманітними напрямками та спеціальностями. Не можливо описати та розповісти про популярність та славу саме цього навчального закладу.

Історія цього освітнього закладу розпочинається із далекого минулого. Своє існування цей навчальний заклад розпочав із створення учительської семінарії, у якій готували майбутніх педагогічних працівників. Згодом семінарія перекваліфікувалася у інститут народної освіти, у якому у той час функціонував один факультет. Ось таких яскравих подій та переживань сповнена історія розвитку новітнього університету, який здійснює підготовку фахівців згідно європейським зразкам.

Контакти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Адреса: 18031, Черкаська область, місто Черкаси, бульвар Шевченка, 81.

Телефон: (0472) 50-25-27.

Сайт: cdu.edu.ua.

ЧНУ-ім.-Б.-Хмельницького

Навчально-наукові інститути у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького:

- навчально-науковий інститут економіки та права;

- навчально-науковий інститут іноземних мов;

- навчально-науковий інститут історії та філософії;

- навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва;

- навчально-науковий інститут природничих наук;

- навчально-науковий інститут української філології та соціальної комунікації;

- навчально-науковий інститут фізики, математики, та коп’ютерно-інформаційних систем;

- навчально-науковий інститут фізичної культури, спорту та здоров’я.

Факультети ЧНУ ім. Б. Хмельницького:

- психологічний факультет;

- факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем;

- інститут до університетської підготовки і післядипломної освіти.

Черкаський-національний-університет-імені-Богдана-Хмельницького, ЧНУ-ім.-Б.-Хмельницького

Сьогоднішні дні Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Сьогодні цей навчальний заклад користується неабиякою популярністю та престижем серед абітурієнтів не тільки Черкащини, але й абітурієнтів всієї країни. Така популярність навчального закладу здобулась завдяки наполегливій та талановитій діяльності викладачів. Викладачі університету володіють неабиякою витримкою та терпінням, адже вони розуміють, навчальна діяльність університету може здійснюватися поступово та поетапно, а такий процес навчання потребує дуже багато терпіння. Велика кількість учасників педагогічного колективу у свій час здобували освіту саме у цьому навчальному закладі. Цей факт тільки зміцнює престижність університету, оскільки ці викладачі у своїй діяльності використовують , уже набутий попереднім поколінням викладачів, досвід.

Сьогодні викладачі університету, здійснюючи виховну та навчальну діяльність, обов’язково спираються на передові досягнення педагогічних дисциплін в області вдалого організації навчальної та виховної діяльності у університету.

Сьогодні університет є освітнім лідером серед інших навчальних закладів регіону. Педагогічний колектив навчального закладу намагається утримати та підвищити рейтинг університету у науковому світі.

У цьому навчальному закладі функціонують 8 навчально-наукових інститутів та 2 факультети, 8 науково-дослідних інститутів і науково-дослідних центрів, 7 науково-дослідних лабораторій та 15 наукових шкіл. Також у розпорядженні університету є наукова бібліотека університету та Центр молодіжних інновацій, який працює над розширенням наукової діяльності університету.

Потужною силою навчального процесу університету є педагогічний колектив навчального закладу, який не покладаючи зусиль працює над формуванням висококваліфікованого фахівця. У навчальному закладі працює 58 докторів наук та 311 професорів та кандидатів наук. Студенти університету мають можливість проживати у гуртожитках із комфортними та сучасними умовами проживання, яких в університеті є 5. Також в університеті функціонує 7 спортивних майданчиків, на яких студенти займаються різними видами спортивної діяльності. У навчальному закладі здобувають професійні уміння 6000студентів із різних куточків України за 51 напрямками підготовки спеціалістів. Сьогодні навчальний заклад займає 51 місце серед 292 університетів нашої країни.

Черкаський-національний-університет-імені-Богдана-Хмельницького ЧНУ-ім.-Б.-Хмельницького

Студентство Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Студенти навчального закладу є надзвичайно талановитими людьми, які здатні до самостійного вирішення життєвих завдань Студенти університету є активними та ціле направленими особистостями, які беруть активну участь у зміцненні цього освітнього закладу.

Студентська молодь університету є дуже ініціативною, яка подає свої пропозиції по удосконаленню навчального та виховного процесу університету. Педагогічні працівники навчають студентів не тільки вмінням професійної діяльності, але й глобальному мисленню, що позитивно впливає на всебічний розвиток кожного студента. Студенти університету відзначаються своєю прагматичністю та комунікабельними здібностями, що має неабиякий вплив на популярність університету. Студенти університету надзвичайно легко та безболісно включаються у принцип академічної мобільності.

Викладачі університету надзвичайно дбайливо та бережно відносяться до такої активності студентів, адже саме така активність студентської молоді рухає навчальний процес вперед на вершину процвітання.

Виховний напрямок діяльності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Виховна робота університету спрямована на розвиток індивідуальних особливостей кожного студента навчального закладу. Викладачі університету з особливою обережністю здійснюють виховну діяльність, оскільки студент – це майже сформована особистість, яка вже володіє певними пріоритетами та цінностями. Куратори академічних групи з самого початку вивчають особистість кожного студента, його задатки та можливості. Аж потім, після близького знайомства з індивідуальністю кожного студента, куратори виконують виховну роботу, враховуючі індивідуальні особливості кожного студента. Саме такий підхід у процесі виховання студентів забезпечує високі показники якості виховної роботи університету.

Інфраструктура ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Навчальна та виховна робота університету здійснюється завдяки широкій інфраструктурі навчального закладу. Навчальному закладі належать чотири кафе, у яких студенти можуть не тільки смачно поїсти, але й весело провести свій вільний час із товаришами та друзями. Також в університеті функціонують дві їдальні, обіди в яких приносять тільки задоволення. В їдальні студентам пропонується широкий вибір страв для смачних обідів.

 Студенти, які прибули на навчання із різних куточків нашої країни проживають у гуртожитках, яких в університеті налічується 5 штук. Гуртожитки університету обладнані усім необхідним для комфортного проживання.

В університеті здійснює свою діяльність медичний центр, який здійснює терапевтичну та стоматологічну діяльність. В медичному центрі працюють висококваліфіковані медичні працівники, які з гідністю та честю виконують свій професійний обов’язок.

Інноваційна та наукова діяльність ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Важливим аспектом функціонування навчального закладу є його наукова діяльність, яка підвищує рейтинги університету серед інших вищих навчальних закладів нашої країни. Сьогодні педагогічні працівники неабияких зусиль докладають на здійснення основних завдань наукової діяльності. Викладачі та студенти навчального закладу активно займаються науковою діяльністю, яка допомагає кожному студенту проявити себе тільки із кращої сторони. Наукова діяльність студентів позитивно впливає на їх майбутню професійну діяльність.

У 90-хх роках розпочала своє функціонування наукова школа Тарасенкової Н. А. Ця школа займається дослідженням основних проблем освіти математичного спрямування. Завдяки плідній діяльності цієї школи в університеті проводять наукові та методичні конференції міжнародного масштабу. У навчальному закладі функціонує ще чимала кількість таких шкіл для того щоб наочно удосконалювати практичні уміння студентів навчального закладу.

Клуб випускників ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Справжньою гордістю та перлиною університету є його випускники, які до кінця свого життя пам’ятають студентські роки, проведені в університеті. Цей навчальний заклад пишається своїми випускниками, які відрізняються своєю мобільністю та умінням критично мислити. Випускники університету уміють із творчим підходом вирішувати свої професійні завдання.

Усі бажаючі випускники можуть вступати до асоціації випускників університету. Ця асоціація була створена для налагодження системи спілкування випускників із викладачами та між собою. Випускники університету завдяки асоціації можуть ділитися із іншими своїм передовим досвідом своєї професійної діяльності.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!