Роздрукувати сторінку

Черкаський комерційний технікум, ЧКТ

« Назад

Коротко про Черкаський комерційний технікум, ЧКТ

Черкаський-комерційний-технікум, ЧКТ.

Свою навчальну діяльність технікум розпочав 1963 року, яка багата на добрі освітянські звичаї. Цей навчальний заклад існує вже 51 рік. За такий короткий проміжок часу навчальний заклад випустив на стежину професійної діяльності 20 тисяч фахівців.

Сьогодні навчальний заклад здійснює професійну підготовку технологів, товарознавців-комерсантів, соціальних працівників, спеціалістів із туристичного обслуговування. Керівництво технікуму активно бере участь у презентації альманаху «Діловий імідж України. Економічний та інтелектуальний потенціал держави». 2005 року технікум здобув нагороду срібний знак. Навчальний заклад сьогодні здобув досить високі успіхи професійної діяльності та створив гідний міжнародний імідж нашої країни. Навчальний заклад сприяє інтеграції нашої країни у європейський економічний простір.

2009 року навчальний заклад здобув диплом «За вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України».

Навчальний та виховний процеси технікуму забезпечуються завдяки наполегливій праці педагогічних працівників, яких у технікумі 58 осіб. 3 викладачі технікуму є кандидатами наук. 22 викладачі технікуму мають вищу категорію.

Технікум є державним навчальним закладом, який має перший рівень акредитації та здійснює професійну підготовку фахівців, які є орієнтованими на ринкову економіку. Навчальний заклад підпорядковується Міністерству освіти та науки України.

Черкаський-комерційний-технікум

Спеціальності Черкаського комерційного технікуму:

- виробництво харчової продукції;

- Туристичне обслуговування;

- товарознавство і комерційна діяльність;

- соціальна робота;

- бухгалтерський облік.

Спеціальність «Виробництво харчової продукції» Черкаського комерційного технікуму, ЧКТ

Відділення здійснює підготовку молодшого спеціаліста техніка-технолога. Навчання студентів, які обрали цю спеціальність триває 2,5 роки у тих осіб, які навчаються на базі 11 класів та 3,5 на базі 9 класів.

Спеціалісти, які закінчили цю спеціальність можуть бути:

- технологами;

- завідуючими складськими приміщеннями;

- начальниками цехів малих виробництв;

- інструкторами виробничого навчання;

- адміністраторами;

- кухарями;

- виробниками харчових напівфабрикатів;

- агентами із постачання;

- завідуючими виробництвом малих підприємств.

Сьогодні люди із такою спеціальністю досить вдало влаштовуються на роботу. Сьогодні навчальний заклад запрошує на навчання за цією спеціальністю енергійних, комунікабельних, рухливих працьовитих випускників шкіл, які бажають дарувати людям здоров’я, радість спілкування та задоволення. Випускники із цією спеціальність популярні не тільки на теренах Черкаської області, але й за її межами.

ЧКТ

Спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність» Черкаського комерційного технікуму

Студенти, які обрали цю спеціальність, закінчивши навчання, стають молодшими спеціалістами товарознавцями-комерсантами. Навчання студентів за цією спеціальністю на базі 11 класів триває 2 роки, а на базі 9 класів – 3 роки.

Студенти отримують глибокі знання теоретичного та практичного напрямку із іноземної мови, психології торгівлі та отримують досконалі навики комерційної діяльності.

Фахівці із такою спеціальністю можуть бути:

- товарознавцями;

- торговими агентами;

- комівояжерами;

- заступниками завідуючих секціями;

- менеджерами із продажу товару;

- маркетологами;

- брокерами;

- агентами із торгівлі нерухомості;

- біржовими агентами;

- агентами експедиторами.

Спеціальність «Соціальна робота» ЧКТ

Студенти, які навчаються на цій спеціальності, після закінчення навчання отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста соціального працівника. Навчання студентів на цій спеціальності становить на базі 11 класів 2 роки, а на базі 9 класів 3 роки.

Нині соціальні працівники виступають посередниками між громадянами та державою, формують певний рівень рівноваги між державою та громадянами.

Соціальний працівник може здійснювати свій професійний обов’язок у:

- районному та міському управлінні праці та соціального захисту населення;

- територіальному центрі з обслуговування пенсіонерів;

- центрі зайнятості;

- управлінні пенсійного фонду;

- обласному військовому комісаріаті;

- громадській організації.

Черкаський-комерційний-технікум, ЧКТ

Сьогодні навчальний заклад розвивається та удосконалюється. Технікум надає кожному студенту впевненість у своєму майбутньому. Навчальний заклад ласкаво запрошує абітурієнтів на навчання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!