Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Черкаської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Черкаської області \ ЗВО (ВНЗ) Черкаської області та їх рейтинг \ 17. Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Тараса Григоровича Шевченка, УГПК ім. Т. Г. Шевченка

Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Тараса Григоровича Шевченка, УГПК ім. Т. Г. Шевченка

« Назад

Історія Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Тараса Григоровича Шевченка, УГПК ім. Т. Г. Шевченка

УГПК-ім.-Т.-Г.-Шевченка

Свою навчальну діяльність коледж розпочав у далекому 1908 році. У той час на місці навчального закладу функціонувало училище, у якому функціонувало чотири класи. У цьому училищі функціонували дворічні курси для формування вчителів початкових училищ.

1923 року училище пройшло процес реорганізації та було сформовано вищі педагогічні курси, навчання на яких тривало протягом трьох років.

1924 року училище було реорганізоване у педагогічний технікум, який здійснював професійну підготовку учителів початкової школи.

1930 року розпочало функціонування відділення, яке здійснювало професійну підготовку вихователів.

1937 року навчальний заклад реорганізували у педагогічне училище.

1957 року на місці навчального закладу розпочало діяльність відділення.

2005 року навчальний заклад отримав титул коледжу, який носив назву Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Тараса Григоровича Шевченка, УГПК ім. Т. Г. Шевченка.

УГПК-ім.-Т.-Г.-Шевченка.

Сьогодення Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Тараса Григоровича Шевченка, УГПК ім. Т. Г. Шевченка

Сьогодні цей навчальний заклад є сучасним вищим навчальним закладом, який є володарем I рівня акредитації. Сьогодні вік навчального закладу становить 107 років, історія якого нерозривно пов’язана із Великим Кобзарем нашої країни.

Система роботи навчального закладу включає низку заходів, показують яскраве поєднання із Тарасом Григоровичем Шевченком, який є справжнім здобутком українського народу.

Обласні конкурси коледжу, присвячені великому Кобзареві нашої країни, підвищують рівень духовного розвитку кожного студента.

Аматорські творчі колективи коледжу:

- вокальний ансамбль «Мозаїка»;

- тріо «Обрій»;

- ансамбль народного танцю «Вербиченька»;

- ансамбль народної пісні «Перлина»;

- академічний хор коледжу;

- народний хор коледжу;

- ансамбль народних інструментів «Сувенір».

Уманський-гуманітарно-педагогічний-коледж-імені-Тараса-Григоровича-Шевченка

Сьогодні у навчальному закладі освітні знання та уміння отримують 650 студентів, які навчаються на денній формі навчання, та 178 студентів – на заочній формі навчання. Педагогічні працівники коледжу впроваджують у процес навчання оптимальні та ефективні форми роботи навчального закладу. Освітній процес коледжу здійснюється завдяки наполегливій праці 161 викладача коледжу, з яких 8 викладачів методистів, 26 старших викладачів. 77 викладачів навчального закладу володіють вищою категорією, а першою володіють 22 викладачі.

Викладачі коледжу удосконалюють комплекс навчально-методичного забезпечення навчальної діяльності коледжу. Викладачі навчального закладу впроваджують у освітню діяльність коледжу інноваційні технології навчання. Навчальний заклад активно займається удосконаленням змісту навчальних планів та програм. У своїй професійній діяльності педагоги використовують новітні технології навчання для експерименту, який здійснюється в рамках програми «Навчання для майбутнього».

Контакти УГПК ім. Т. Г. Шевченка

Адреса: 20300, Черкаська область, місто Умань, вулиця Радянська, 33.

Телефон директора: 4-09-37.

Телефон приймальної директора: 4-04-76.

Телефон приймальної комісії: 4-04-76.

Уманський-гуманітарно-педагогічний-коледж-імені-Тараса-Григоровича-Шевченка, УГПК-ім.-Т.-Г.-Шевченка

Відділення Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Тараса Григоровича Шевченка

- дошкільної освіти;

- початкової освіти;

- соціальної і корекційної педагогіки;

- музичного мистецтва;

- заочне відділення.

Додаткові спеціалізації:

- вихователь із правом навчання дітей англійської мови;

- вчитель англійської мови;

- вчитель інформатики;

- керівник хореографічного колективу;

- організатор фізичного виховання;

- вихователь логопедичних груп;

- організатор образотворчої діяльності.

Для того, щоб здійснити обмін досвідом із впровадженням у навчальний процес новітніх ідей педагогів, навчальний заклад кожен рік організовує методичний фестиваль. У 100 річницю існування навчального закладу був проведений фестиваль «Сучасне заняття. Інтерактивні технології навчання».

Адміністрація навчального закладу організовує круглі столи, у яких беруть участь викладачі, студенти коледжу та педагоги загальноосвітніх шкіл. Викладачі навчального закладу займаються видавництвом власних підручників та посібників, які значно спрощують систему виховання та навчання майбутніх педагогічних працівників.

Уманський-гуманітарно-педагогічний-коледж-імені-Тараса-Григоровича-Шевченка УГПК-ім.-Т.-Г.-Шевченка

Матеріально-технічна база Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Тараса Григоровича Шевченка

У розпорядження студентства коледжу входить наукова бібліотека, яка володіє 48 тис. примірників та фондом педагогічних видань навчального закладу. У бібліотеці коледжу є чотири читальних зали. Протягом останніх років бібліотека збільшила свій книжковий фонд на 2,4 примірників навчальної літератури.

У навчальному закладі є актова зала, яка розрахована на 180 осіб. Навчальний процес коледжу здійснюється у 25 аудиторіях та у 42 класах для занять із музики.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!