Роздрукувати сторінку

Черкаський художньо-технічний коледж, ЧХТК

« Назад

Літопис Черкаського художньо-технічного коледжу, ЧХТК

 

Черкаськи-художньо-технічний-коледж, ЧХТК

Досить невелика кількість навчальних закладів нашої країни поєднують художні та технічні спеціальності. Одним із таких навчальних закладів є Черкаський художньо-технічний коледж, ЧХТК, який сьогодні є унікальними освітнім закладом, котрий здійснює найпрестижніші бажання та мрії наших абітурієнтів. Навчальний заклад надає можливість талановитій молоді коледжу втілити у життя свої прогресивні ідеї.

Коледж розпочав своє існування з 1974 року. Тоді на місці сьогоднішнього коледжу було відкрите Професійно-технічне училище, яке здійснювало підготовку фахівців, які мали забезпечити потреби міста та області.

2004 року училище стало Черкаським художньо-технічним коледжем. Коледж очолив Серватинський Микола Миколайович, який постав керівником нової генерації.

Сьогодні цей навчальний заклад має державну форму власності та забезпечує своїх студентів високої якості освітою та вихованням. Випускники навчального закладу є конкурентоспроможними спеціалістами на сьогоднішньому ринку праці нашої країни.

ЧХТК

Черкаський художньо-технічний коледж, ЧХТК сьогодні

Освітній заклад пройшов досить важкий сорокарічний шлях створення та розвитку. Сьогодні коледж є центром освіти із багатьох унікальних спеціальностей.

Навчальний заклад здійснює навчальну діяльність відповідно до I рівня акредитації. Навчально-виховний процес коледжу відповідає усім необхідним вимогам нашої країни до освітньої діяльності. Молодші спеціалісти цього навчального закладу є необхідними для задоволення потреб машинобудівної галузі, житлово-комунальної галузі, легкої промисловості та галузі будівництва.

Відділення коледжу:

- механіко-технологічне відділення;

- відділення декоративно-прикладного мистецтва.

Навчальний заклад володіє своєю власною окремою територією та двом навчальними корпусами. У навчальних корпусах розміщуються кабінети, лабораторії та майстерні, яке обладнанні усіма необхідними матеріалами та технічними засобами навчання. Студенти, які прибули здобувати професійні знання та уміння із інших міст України, проживають у гуртожитках коледжу, яких налічується 2.

Навчальний та виховний процеси коледжу здійснюються завдяки наполегливі та творчій праці 64 відмінних викладачів, для яких професія викладача є покликанням. Викладачі коледжу здійснюють процес впровадження у фахову підготовку майбутнього фахівця новітніх провідних методик. Педагоги коледжу дають кожному студентові безцінну перлину професійних знань та навчають їх працювати творчо та майстерно. Студенти коледжу беруть активну участь у проективній роботі коледжу та у виставковій роботі навчального закладу.

Матеріально-технічна база навчального закладу зміцнена новітніми комп’ютерами. Автопарк навчального закладу має у своєму розпорядженні досить велику кількість легкового та вантажного транспорту. Гуртожитки навчального закладу відповідають усім соціальним та санітарним вимогам проживання.

Виховна робота у навчальному закладі здійснюється завдяки наполегливій праці 40 кураторів навчальних груп. Кожен куратор коледжу здійснює чітку координацію роботи академічної групи, яка відповідає усім запитам та інтересам кожного студента коледжу. У коледжі функціонує та з кожним навчальним роком розвивається та удосконалюється. Студентське самоврядування у коледжі має максимальні права та ініціативи. Керівництво навчального закладу займається соціальним захистом кожного студента. Приймальна комісія коледжу функціонує відкрито та прозоро, що значно підвищує престижність навчального закладу.

Черкаський-художньо-технічний-коледж

Спеціальності Черкаського художньо-технічного коледжу:

- спеціальність обслуговування програмних систем та комплексів;

- комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації;

- зварювальне виробництво;

- землевпорядкування;

- обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів;

- архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр;

- дизайн;

- декоративно-прикладне мистецтво;

- перукарське мистецтво та декоративна косметика.

Студенти навчального закладу можуть навчатися у коледжі за державною та контрактною формами навчання. Коледж має державну форму власності. Коледж здійсню професійну підготовку фахівців на базі 9-ти та 11-ти класів. Сьогодні конкурс бажаючих на державне місце навчання становить 1,97 (людина/місце).

Контакти Черкаського художньо-технічного коледжу

Адреса: 18029, Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 13.

Телефон: (0472) 66-17-33.

Сайт: http://chtk.ck.ua.

Черкаський-художньо-технічний-коледж, ЧХТК

Навчальна діяльність ЧХТК

Сьогодні педагогічні працівники усі свої зусилля направляють на розроблення сучасних методів освітньої діяльності. Навчальний процес здійснюється на основі національних концепцій виховання та навчання студентської молоді. Випускники коледжу є конкурентоспроможними фахівцями, які користуються популярністю на сучасному ринку праці нашої країни.

Форми навчально-виховного процесу:

- заняття навчального типу;

- виконання студентами коледжу індивідуальних завдань;

- здійснення студентами самостійної роботи;

- проведення практичної підготовки майбутнього фахівця;

- заняття контрольного типу.

В більшості викладачі навчального закладу здійснюють навчальний процес у таких видах: аудиторна лекція, практичне заняття, лабораторне заняття, семінарське заняття та консультації. Викладачі коледжу у свої професійній діяльності використовують сучасні інформаційні технології, які сприяють кращому засвоєнню професійних знань та умінь студентами коледжу.

Отже, сьогодні ЧХТК є сучасним освітнім закладом, який надає міцні та впевненні професійні знання та уміння.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!