Роздрукувати сторінку

Студент

Шлях до успіху студентських лідерів Вінниччини

На Вінниччині проживає 541,6 тис. молодих людей віком від 14 до 35 років, що становить майже 34% населення області. Близько 130 тис. юнаків та дівчат мешкають у Вінниці. Особливістю області є зростаюча кількість студентів.

молодіжне самоврядування вінничини

Система вищої освіти Вінницької області спрямована на....


Молодіжний рух. Проблеми Тернопільщини

Молодь знаходиться в авангарді суспільного прогресу. Неможливо собі уявити не лише політичне, але й економічне і культурне життя у ХХI столітті поза молодіжним ракурсом.

спілка молодіжного самоврядування тернопіль

Молодь — рушійна сила, яка....


Особливості молодіжного руху на Луганщині

Спочатку в структурі Союзу молодіжних організацій Луганської області було передбачено створення парламенту молодіжних організацій, але делегати конференції, яка відбулася на початку жовтня в Луганську,  одноголосно проголосували за те, щоб замість даної структури функціонувала Рада молодіжних організацій. Головою Ради було обрано Єгора Калашникова, голова обласної організації «Народно-патріотичного Союзу молоді Луганська».

студенти на засіданні міської ради

Але ідеї парламентаризму не померли, а....


Особливості молодіжного руху в Чернівцях

У житті нашої країни важливу, а інколи, навіть переконливу роль відіграє молодь.

фундація регіональних ініціатив

Загалом, усі молодіжні громадські організації за....


Молодь у діяльності органів місцевого самоврядування проблеми молодіжного руху в Криму, до питання підвищення суспільної активності молоді

Законодавство України визначає МГО як об’єднання громадян віком від 14 до 28 років, метою яких є здійснення діяльності, спрямованої на задоволення та захист своїх законних соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних інтересів.

студенти на засіданні міськ ради

Оскільки їх діяльність є дуже багатогранною, то....


Молодіжний рух України: тенденції і перспективи розвитку

Розвиток українського суспільства багато в чому залежить від того, наскільки ефективно молодь реалізує свої права для захисту власних інтересів.

 

молодіжний рух