Роздрукувати сторінку
Главная \ Цікаві статті і новини для студентів \ Студент \ Студент \ Особливості молодіжного руху на Луганщині

Особливості молодіжного руху на Луганщині

« Назад

Спочатку в структурі Союзу молодіжних організацій Луганської області було передбачено створення парламенту молодіжних організацій, але делегати конференції, яка відбулася на початку жовтня в Луганську, одноголосно проголосували за те, щоб замість даної структури функціонувала Рада молодіжних організацій. Головою Ради було обрано Єгора Калашникова, голова обласної організації «Народно-патріотичного Союзу молоді Луганська».

студенти на засіданні міської ради, сесія молодіжного парламенту України

Але ідеї парламентаризму не померли, а зійшли в молодіжному парламенті до складу правління якого увійшли молодіжні підрозділи ЛПУ і НДП,  а головою став Ігор Зосімов - лідер обласної організації Ліберального молодіжного об'єднання, а сам парламент був створений 44 молодіжними организаціями (правда, опоненти стверджують, що їх було на 30 організацій менше).

В умовах задачі питається, які причини спочатку завадили створити структуру, яка б об'єднала під своїми знаменами всю молодь області? Для відповіді на це питання необхідно повернутися в лютий цього року, коли в Києві пройшла перша сесія молодіжного парламенту України, в роботі якої взяли участь делегати з усіх областей. На сесії було обрано керівництво молодіжного парламенту, створені постійні комітети і молодіжне керівництво як постійно діючий орган молодіжного парламенту України. В квітні 1998 року в м. Добропілля відбувся форум молодіжних організацій Луганській області, на якому делегати підтримали ідею створення молодіжного парламенту. 26 червня 1998 відбулася установча конференція, на якій були присутні всі зацікавлені сторони, але саме тоді і відбувся «початок» молодіжного руху. Головною причиною події, за словами очевидців, стала та обставина, що ні представники молодих лібералів, ні предстаставники молодих народних демократів не були керівний склад майбутнього парламенту. На початку жовтня представники ліберального молодіжного об'єднання заявили, що їхній представник має стати головою майбутнього парламента. Такий підхід не влаштував багатьох молодих політиків, і вони вирішили створити рабочую групу по організації Спілки молодіжних організацій області.

Це підтверджується і заявою президії Луганської обласної керуючої ради Народно-демократичної ліги молоді. НДЛМ спочатку приймала участь в розробці документів СМОДО, але в самий останній момент її керівником був зроблений вибір на користь молодіжного парламенту. даний крок не підтримали чотири члени президії, які виступили з заявою, в якій говорится про те, що: «Президія офіційно заявляє про припинення членства ЛОО НДЛМ в Луганській обласній організації спілки громадських організацій "Молодіжний парламент України"».

ріст кількості молодіжних організацій, молодіжний парламент

ЛОО НДЛМ вважає для себе неможливим і, більш того, навіть згубним у вищевказаній структурі. Уже в ході підготовки установчої сесії ДОО СГО «МПУ» в керівництві ДОО НДЛМ виникли серйозні сумніви з приводу доцільності участі організації в створилиоб'єднання. чим далі, тим більше фактів указувало на обґрунтованість цих сумнівів. показовою була установча сесія ДОО СГО «МПУ», яка виявила всі недоліки і протиріччя цієї структури, оргкомітет якої виявився нездатним вирішувати стандартні процедури запитань.

Отже, навіть враховуючи ту обставину, що дане явище було згодом спростовано керівником НДЛМ, імідж молодіжного парламенту виявився злегка зіпсованим.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!