Роздрукувати сторінку
Главная \ Цікаві статті і новини для студентів \ Студент \ Студент \ Міжнародна програма для студентів Work and Travel

Міжнародна програма для студентів Work and Travel

« Назад

Якщо ви бажаєте взяти участь в програмі Work and Travel USA, ви повинні:

• бути студентом стаціонарного (денного) відділення ВНЗ (Інституту, Університету, Академії) України;

• ваш вік повинен бути 18-23 роки;

• знати англійську мову на розмовному (Intermediate) рівні (цілком влаштує базовий, якісний шкільний рівень). Відповідні списку зазначених вище вимог молоді люди можуть подавати заявку для участі в програмі Work and Travel.

міжнародна програма для студентів Work and Travel, працюй і подорожуй

Робота в США - найважливіша і найактуальніша для всіх учасників програми Work and Travel USA тема, оскільки саме від вдало обраної вакансії залежить в підсумку враження від програми. Програма Work and Travel може забезпечити широкий спектр різноманітних вакансій не потребують кваліфікації або ліцензії. В особливих розділах Пошук роботи по Work and Travel USA, а також Місця роботи по Work and Travel можна прочитати про даному аспекті програми докладніше. З цим найважливішим питанням програми Work and Travel USA, крім цього, пов'язаний документ Job Offer, про який ви дізнаєтеся і будете часто чути в подальшому.
Програма Work and Travel USA не надає вакансії, що вимагають важкої фізичної навантаження і досвіду або наявності чіткої кваліфікації у зазначеній роботі. Вакансії по Work and Travel різноманітні: наприклад, продавець магазину, працівник ресторану типу "фаст-фуд", працівник каси супермаркету, офіціант або помічник офіціанта в ресторані або кафе, помічник в готелі і мн. ін. Серед великого вибору вакансій кожен учасник вибирає ту, яку захоче. Не виключається також можливість самостійного пошуку вакансії. У подібній ситуації програма Work and Travel коштуватиме учаснику дешевше.

Поради про те, як довезти зароблені за програмою Work and Travel кошти на Україну в схоронності і де краще їх зберігати, ви знайдете в розділі Як привезти гроші додому. Проживання учасників програми Програма Work and Travel допомагає учасникам знайти житло. Більшість вакансій Work and Travel включають контракт на проживання автоматично разом з роботою. Можливий також варіант самостійного вибору роботи (без житла) - проживання в такому випадку вибирається на місці.

Summer Work and Travel USA, Work and Travel

Закони в США, це відомо кожному, дуже строго дотримуються, а розміри штрафів за їх порушення дуже значні. Дія законодавства Сполучених Штатів Америки поширюється на вас так само, як і на жителів США, незважаючи на те, що ви є учасником програми, що приїхали з іншої країни. У разі порушення закону, прийдеться нести відповідальність. Навіть незначний злочин спричинило за собою сплату штрафу спричинить відмову у видачі візи США в майбутньому.

Дія програми Work and Travel вчиняється поза сезоном навчання, тобто літній період року. Участь у ній дозволено лише на час канікул вашого навчального закладу навіть при наявності індивідуального графіка навчання. На навчання в вересні мають повернутися всі студенти ВНЗ. Максимальна тривалість перебування в США по Work and Travel - п'ять місяців: з 6 травня по 6 вересня включно.

Програма Summer Work and Travel USA отримала визнання серед молодих людей усього світу, бо надає прекрасні можливості:

• стати самостійними людиною в незнайомій країні, проявити винахідливість і рішучість мандрівника

• відчути на собі реальну американську свободу (не звільняє від відповідальності) під час перебування в США

• розширити кругозір завдяки подорожам, передбаченим Work and Travel

• розвинути свої комунікативні здібності, почати добре говорити англійською мовою

• знайти друзів з усіх кінців планети, які також беруть участь в програмі Work and Travel і приїжджають в США

• отримати "стартовий капітал" за час роботи по Work and Travel

• підвищити і удосконалити свій рівень знань англійської мови завдяки невід'ємної частини програми - спілкуванню і перебуванню в природному мовному оточенні

• провести переоцінку життєвих принципів і розставити нові пріоритети

• відвідати прекрасні парки атракціонів і розваг, побачити своїми очима статую Свободи, Великий Каньйон, Капітолій, Бруклінський міст та інші незабутні місця в США

• отримати позитивний заряд яскравих емоцій від участі в програмі Work and Travel.

програма Work and Travel, міжнародна програма для студентів

За допомогою наданих Work and Travel унікальних можливостей студенти отримують незабутні спогади, чудово проводять час і знаходять друзів з усіх куточків нашої планети. Коли закінчується робочий контракт за цією програмою, її учасник володіє законним правом на використання решти 30 днів, щоб подорожувати і досліджувати нову місцевість, це не тільки США, але і Канада і Мексика. У взятому напрокат автомобілі, в компанії друзів можна відправитися в подорож по численних куточкам американського континенту.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!