Роздрукувати сторінку
Главная \ Цікаві статті і новини для студентів \ Студент \ Студент \ Міжнародна програма студентського обміну Global UGRAD

Міжнародна програма студентського обміну Global UGRAD

« Назад

Global UGRAD - одна з програм. Диплом ви, на жаль, не отримаєте, але досвід придбаєте колосальний, оскільки крім навчання вам прийдется присвятити 20 годин свого часу громадській роботі в першому семестрі і пройти професійне стажування у другому. Також по закінченню програми вам вручать сертифікат котрий будет доповненням до резюме.

міжнародна програма

Фіналісти програми пройдуть курс очного навчання протягом 1 року, присвятять 20 або більше годин громадській роботі в першому семестрі і пройдуть професійне стажування у другому семестрі. Студенти, які на момент подачі заявки навчаються на 1 курсі, житимуть у приймаючих сім'ях або в гуртожитках і вчитися в дворічних коледжах. Студенти, що навчаються на 2, 3 і 4 курсах на момент подачі заявки, житимуть в гуртожитках і проходити навчання в чотирирічних коледжах або університетах.

Програма забезпечує:

- фінансування і адміністративну підтримку в отриманні американської візи J-1,

- проїзд з рідного міста до приймаючого університету в США і назад,

- оплату навчання,

- оплату проживання та харчування в США,

- часткову медичну страховку,

- щомісячну стипендію,

- обмежені кошти на покупку навчальної літератури,

- широкі можливості професійного розвитку по закінченні програми.

міжнародна програма студентського обміну Global UGRAD, студентський обмін, Global UGRAD

На кампусі всі умови для продуктивного навчального процесу: в гуртожитках на кожному поверсі - комп'ютерний клас, також комп'ютерні класи є на кампусі і працюють вони 24/7, в кожному комп'ютерному класі - по принтеру, заправленому папером для вашого необмеженого користування. Wi-fi в будь-якій точці кампуса в вашому розпорядженні, до того ж деякі корпуси відкриті 24/7, щоб ви могли прийти і повчитися в будь-який зручний для вас час. Ну і звичайно ж, каталоги бібліотеки доступні в електронному вигляді, щоб ви могли прям зі своєї кімнати подивитися, чи є в наявності та чи інша книга.

Отже, це програма для молодих, амбітних та спраглих до знань міжнародного рівня студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!