Роздрукувати сторінку
Главная \ Цікаві статті і новини для студентів \ Студент \ Студент \ Діяльність Міжнародної молодіжної палати

Діяльність Міжнародної молодіжної палати

« Назад

Унікальна роль молоді у вирішенні міжнародних проблем обумовлюється рядом факторів.

молодіжна палата, ММП

По-перше, молоді люди, що планують і будують своє майбутнє, більшою мірою, ніж представники старшого покоління, зацікавлені у вирішенні актуальних проблем сучасності.

По-друге, представники молодого покоління різних країн в силу, перш за все, вікових особливостей легше знаходять взаєморозуміння між собою.

По-третє, молоді люди більш сприйнятливі до інновацій і перетворенням і можуть запропонувати нові підходи до вирішення старих проблем.

Найбільш популярним і затребуваним механізмом участі молоді у вирішенні глобальних і регіональних проблем є діяльність міжнародних молодіжних об'єднань. Діяльність молодіжних об'єднань даного спектра має ще один важливий аспект - сприяння розвитку взаєморозуміння і співпраці між державами та інститутами громадянського суспільства. Молодіжні об'єднання сприяють становленню конструктивних і дружніх взаємин між представниками майбутніх еліт своїх країн - молодими політиками, вченими, підприємцями, журналістами. Значимість такої співпраці обумовлюється тим, що саме від їхньої позиції через деякий час будуть залежати вектори зовнішньої політики держав.

Сучасний міжнародний молодіжний рух являє собою затребуваний механізм участі молоді у вирішенні глобальних і регіональних проблем, розвитку співробітництва та взаєморозуміння між країнами. Молодь, яка планує і будує своє майбутнє, найбільше зацікавлена у вирішенні численних проблем сучасного світу. Крім того, молоді люди в силу вікових особливостей легше знаходять взаєморозуміння між собою. З кожним роком зростає не тільки кількість людей, що беруть участь у діяльності міжнародних молодіжних об'єднань, але й кількість самих об'єднань. Вивчення сучасного ММД видається важливим з точки зору виявлення найбільш перспективних напрямків його розвитку, оцінки ефективності діяльності існуючих молодіжних структур, а також вироблення рекомендацій щодо вдосконалення їх роботи.

Складнощі, пов'язані з вивченням сучасного міжнародного молодіжного руху, обумовлюються тим, що воно якісно відрізняється від того, яке існувало в умовах біполярного світу. Якщо до початку 1990-х рр. молодіжний рух було представлено двома основними напрямками: одне підтримувалося соціалістичним табором (Всесвітня федерація демократичної молоді), інше - Заходом (Всесвітня асамблея молоді), то сучасний етап розвитку характеризується різноманіттям інституційних форм і відсутністю стрункої системи всесвітнього молодіжного руху.

Міжнародна Молодіжна Палата (ММП) - неурядова, неполітична організація, всесвітня федерація молодих лідерів та підприємців, що бере активну участь в системі ООН, включає в себе такі організації, як ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН) і UNCTAD. Міжнародна Молодіжна Палата має угоди про співробітництво з Міжнародною торговою палатою (ICC), освітніх, наукових, і Культурної Організацією Об'єднаних Націй (ЮНЕСКО).

Сьогодні членами Міжнародної Молодіжної Палати є більше 200 тисяч молодих лідерів у політиці та бізнесі, що представляють більше 6 тисяч місцевих організацій у 110 країнах світу. Основною метою Міжнародної Молодіжної Палати є подальша активізація міжнародного молодіжного руху, розвиток лідерських якостей молодих людей, соціальної відповідальності, товариства та підприємництва, необхідних для подальших позитивних змін.

Сотні представників національних палат - членів Міжнародної Молодіжної Палати, проходять навчання за різними освітніми програмами, беруть участь у ділових іграх та бізнес-семінарах для набуття навичок лідерства та розвитку нових особистих зв'язків з колегами з інших країн.

активізація міжнародного молодіжного руху

У Міжнародній Молодіжної Палаті існує чотири основні напрямки, і по програмам навчання, і за напрямками діяльності.

1. Індивідуальна. Для здійснення особистих можливостей кожного члена. Молодіжна Палата надає численні навчальні програми, які проводить Навчальний інститут Міжнародній Молодіжної Палати, і грунтуються на двох спеціалізованих курсах: для початківців членів палати і досвідчених. Інститут здійснює програму сертифікації членів палат на право проведення ними подібних навчальних семінарів у своїх національних та регіональних організаціях.

2. Управлінська. Міжнародна Палата надає своїм членам можливість отримання теоретичних знань і практичних навичок в галузі управління, включаючи: керівництво організацією на місцевому, регіональному, національному та міжнародному рівнях.

3. Суспільна. Результати громадських проектів, передує в життя членами палати, щорічно відчувають на собі сотні спільнот по всьому світу. Протягом останніх 12 років члени Міжнародної Молодіжної Палати здійснювали соціальні програми під девізом - «Століття всесвітнього громадянства», які об'єднують 3 під теми: «Навколишнє середовище», «Майбутнє дітей», «Економічний розвиток».

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!