Роздрукувати сторінку

Міжнародні стажування та обмін

« Назад

Для проходження практики за кордоном, звичайно ж, необхідні вільне володіння іноземною мовою (найчастіше англійським), відповідність вашої вузівської спеціальності тієї стажуванні, на яку ви претендуєте, інтерес до даної сфери діяльності. Не зайвим буде і наявність хороших рекомендацій.

Work and Study, міжнародні стажування та обмін, проходження практики за кордоном

Зваживши всі "Про" і "Контра" коштує резюмувати, що стажування за кордоном - це передусім можливість попрацювати кілька місяців безкоштовно, але при цьому отримати взамін неоціненний практичний досвід роботи в іноземній компанії, корисні навички ділової і міжособистісної комунікації; критично порівняти і оцінити умови життя і роботи.

Однією з цікавих різновидів освітніх програм є закордонне стажування, тобто, так звана Work and Study. Програми «Work and Study» діють в різних країнах, серед яких США, Канада, Німеччина, Нова Зеландія та інші. Такого роду стажування спрямована на міжнародний обмін досвідом, інноваційними технологічними та дослідницькими рішеннями. Варто зауважити, що «Work and Study» дає своїм учасникам не тільки неоціненний професійний досвід, але і можливість отримання нових знань, шанс реалізувати себе в іншій країні.

Корисним виявляється і знайомство з іншого корпоративною культурою, з іншими правилами ведення бізнесу, з новими управлінськими методами. Такі програми спрямовані ще й на вдосконалення володіння іноземною мовою, оскільки всі учасники Work and Study повністю занурені в мовне середовище, вони самостійно вирішують будь-які питання, починаючи від побутових і закінчуючи професійними. Стажування, яка зазвичай має тривалість від півроку до року, може бути як оплачуваною, так і немає. Логічно припустити, що більшою популярністю користується перша, оскільки зароблених грошей може вистачити на те, щоб перекрити витрати на переліт, візу і так далі. Однак і неоплачувані стажування також варті уваги, оскільки саме в цьому випадку зазвичай пропонуються більш актуальні вакансії і кращі умови праці.

стажування закордоном по програмі Work and Study, закордонне стажування

Для бажаючих взяти участь у програмі «Work and Study» ми надаємо допомогу в отриманні студентських віз, якщо йдеться про студентську стажуванні, або ж можливий в'їзд по робочій візі. Ми проконсультуємо вас на тему того, які документи будуть необхідні, і як підготуватися до проходження співбесіди в посольстві.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!