Роздрукувати сторінку

Спортивні свята для першокурсників. День Здоров'я

« Назад

Ми хотіли б розповісти вам про Спортивному святі першокурсників. Коли ми дізналися про проведення такого свята, шалено зраділи, бо в ВНЗ скасовують пари, і всі активно ідуть займатися спортом.

спортивні свята для студентів

Свято полягає у тому, що кожен студент повинен взяти участь хоча б в одному виді змагання, і не важливо, чи займе він якесь місце чи ні, головне, що він зблизиться більше зі своїми одногрупниками та поспілкується з викладачами. Змагань було безліч, кожен міг собі що-небудь вибрати. Були змагання з бігу, пресу, віджимання, з амрестлінгу, стрибків і багато іншого. Для тих, хто не міг ні стрибати, ні бігати, з якихось медичних показань було влаштовано змагання з метання дротика, тобто дартс, але туди приходили грати всі кому не лінь.

А в кінці усього свята влаштовують спільне перетягування каната серед хлопчиків і дівчаток. Це було дуже складно для тих, хто тягнув, але дуже весело для тих, хто дивився, і кожна група підтримувала своїх хлопців гучними кричалками або оплесками. В кінці всіх нагороджували смачними призами і, звичайно ж, грамотами, у деяких навіть їх було по кілька штук. Багато показали відмінні результати, і це здорово!

спортивні свята для першокурсників

За традицією, спортивне свято розпочалося з фітнес-розминки. Потім настав час естафет, що включають різні елементи легкої атлетики. Хлопцям довелося проявити чудеса спритності при поводженні з м'ячами, стрибати на скакалці, бігати в мішках, і навіть танцювати. При цьому кожну естафету треба було завершити раніше суперників. Співробітники університету теж не залишилися осторонь від спорту і спільно зі студентами взяли участь у комбінованій естафеті: їзда на велосипеді, скакалка, біг з перешкодою і біг в «величезному чоботі».

Спортивне свято почалося яскравими видовищними виступами студентів. Спочатку вони принесли на місце виступу величезну красиву емблему Інституту. У цей час у небі проходили демонстраційні польоти літаків з дистанційним управлінням, якими управляли з землі студенти.

спортивні змагання

Перший спортивний номер студентів полягав у демонстрації йоги, якими вони продемонстрували свою гнучкість і майстерність. Потім під звуки барабанів студенти виконали танець.

Потім вони показали кілька чудових прийомів з карате, проявивши велике мистецтво у використанні палиць для самооборони. Останнім номером їхні виступи були захоплюючі дух трюки на мотоциклах. Вони перетинали шлях один одному на великій швидкості, управляли мотоциклами стоячи, граючи на гітарі і піднімаючись по сходах під час їзди. Однак найбільше їх відчайдушну хоробрість продемонстрували стрибки з трампліну, особливо через вогняне кільце і лист скла.

Відбувся традиційний волейбольний матч між збірними командами студентів та викладачів. Другий рік поспіль студенти перемагають досвідчених викладачів.

Спортивні традиції - це частина соціокультурного життя, що включає в себе систему цінностей, сукупність досягнень у сфері розвитку ідей фізичної культури і спорту, накопичених протягом тривалого часу і транслюються в культурі допомогою механізму соціальної естафети.

спортивне свято

Спортивні традиції виступають потенційно багатим, інтегративним засобом патріотичного виховання студентів факультету фізичної культури, що дозволяє, по-перше, вивчати історію свого краю через досягнення його видатних спортсменів; по-друге, діючи за транслюються зразкам, включатися в «соціальну естафету»; по-третє, переживати гаму почуттів, що сприяє формуванню емоційного ставлення до Батьківщини; по-четверте, діяльнісно-опосередковано освоювати і привласнювати ідеї патріотизму.

Цей день допоміг більшості груп стати командою, бути згуртованими. Не знаю як у інших, але наші групи досить зблизилися, що дуже радує.

змагання у студентів

Ми вважаємо, що День Здоров'я вийшов відмінним, і треба більше таких свят. Але за традицією він проводиться тільки для першокурсників, і на наступний рік ми поповнимо ряди тих, хто в цей день нам заздрив білою заздрістю.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!