Роздрукувати сторінку
Главная \ Цікаві статті і новини для студентів \ Студент \ Студент \ Популяризація англійської мови та культури

Популяризація англійської мови та культури

« Назад

23 квітня весь світ відзначає День англійської мови. Вперше це свято було відзначено в 2010-му році. До речі, в той же рік були встановлені і дні інших офіційних мов ООН. Пропозиція про дні святкування вшанування до мов ООН було внесено Департаментом зв'язків з громадськістю.

день англійської мови, Standart English

23 квітня вибрано Днем англійської мови невипадково. Це день народження всесвітньо відомого Вільяма Шекспіра. Його твори в оригіналі бажають прочитати багато. Спадщина великого англійця настільки велике, що його внесок у популяризацію англійської мови не можна недооцінювати. Його перу належать 154 сонета, 17 комедій, 11 трагедій, 10 хронік і 5 поем.

Англійська мова сьогодні є міжнародною мовою. Її можна почути з уст мільярда людини в десятках країн. До речі, тих, хто говорить англійською мовою, називають англофонами. Нарівні з французькою мовою англійська є робочою мовою секретаріату ООН (Організації Об'єднаних Націй) і входить в число 6 його офіційних мов. Навіть у деяких державах Азії, Африки англійська є офіційною.

Англійська мова вже давно займає почесне місце і в нашій країні. Її використовують не тільки компанії з міжнародним досвідом співпраці, але навіть діти, які вивчають англійську мову з раннього віку.

Чистий лондонський діалект називають Standart English. Але в різних регіонах і в різних країнах він зазнав безліч змін. Особливо гостро істинні англійці реагують на особливості англійської мови в США, вважаючи американський мову «неанглійською». Також англійцю зі Standart English складно буде зрозуміти австралійця або жителя Нової Зеландії.

англійська мова та культура, міжнародна мова, день англійської мови в внз

День англійської мови, як і дні інших мов, був призначений з метою зміцнення традицій багатомовності в усьому світі. Дні англійської мови особливо активно відзначаються в школах і університетах. Цьому святу присвячені найрізноманітніші заходи та конкурси на англійській мові, що розкривають цінність і значимість мови для всього світу і для сучасного, освіченої людини зокрема.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!