Роздрукувати сторінку
Главная \ Цікаві статті і новини для студентів \ Студентське дозвілля \ Студентське дозвілля \ Сучасні особливості організації дозвілля студентської молоді

Сучасні особливості організації дозвілля студентської молоді

« Назад

Вищі навчальні заклади створюють умови для організації побуту і відпочинку студентів у ВНЗ. Будуються або реконструюються спортивні комплекси, на базі навчальних закладів працюють спортзали, лижні бази, відкриті майданчики для тенісу, баскетболу, волейболу, футболу.

студентське дозвілля

На територіях ВНЗ відкриваються фітнес-клуби, які пропонують цілий ряд послуг: тренажерний зал, фітнес, аеробіка, басейн, сауна, масаж. Найактивніша частина населення - люди від 15 до 25 років, вони хочуть встигнути скрізь, але не завжди це виходить. Тоді, орієнтуючись на їх графік, спортклуби продовжують час своєї роботи. Деякі з них працюють до опівночі і відкриваються о 6 ранку. Не дивуйтеся, якщо побачите повний зал після 20-21.00, якщо кожна бігова доріжка і велотренажер будуть зайняті. Такий сучасний темп життя.

Щоб залучити більшу кількість студентів, спортзали пропонують придбати абонементні карти на період робочого тижня або на вихідні дні. Студентські карти продаються зі знижками. Кожна програма розрахована на різну кількість днів і годин. Кожна людина може вибрати індивідуальну програму, йому підберуть комплекс вправ і вирахують суму оплати.

Кожен ВУЗ, що має спортзал або клуб, прагне залучити більшість своїх студентів до занять, тому для них проводяться акції, встановлюються пільги. Місцеве населення, як правило, теж користується знижками в спортзалах місцевих ВУЗів.

Студенти-заочники, які приїжджають на час сесії, можуть розраховувати на «перепустку» в тренажерний зал або басейн певного терміну дії.

Всім ВНЗ ставиться в обов'язок займатися виховною та оздоровчою роботою з молоддю.

На сучасному рівні навчальні заклади повинні надавати якісну освіту і створювати комфортні умови для його отримання. Великі навчальні заклади в столиці та в центральних містах областей виділяють достатньо велику суму на розвиток матеріально-технічної бази, а ось містечкові не завжди можуть навіть надати вільне приміщення для додаткового спортзалу.

На даному етапі розробляються нові вимоги до якості та асортименту послуг з урахуванням кліматичних, національних, регіональних факторів, розраховуються університетські площі для спорткомплексів, розробляються і реалізуються інвестиційні плани з впровадження новітнього методичного забезпечення.

дозвілля

Сучасна політика держави пропагує здоровий спосіб життя, допомагає ефективно підвищувати спортивну майстерність студентів, удосконалювати фізичну підготовку молоді.

Регулярні заняття фізичними вправами і спортом є тим універсальним засобом, який може допомогти протистояти напруженого ритму життя, нервово-психічних перевантажень, в тому числі і при розумовій праці.

Стомлення, яке відчуває кожен після трудового дня, можна зняти кількома, далеко не рівноцінними способами: тривалим пасивним відпочинком, вживанням спеціальних медикаментозних засобів і найбільш ефективним і безпечним - фізичним вправами (біг, плавання та ін.).

Підсумковим результатом проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в поза аудиторний час була спрямованість її на самовиховання і підготовку майбутніх учителів до педагогічної діяльності.

Усвідомлення студентами професійної спрямованості фізичного виховання в педагогічному ВНЗ як необхідної в їх професійно-педагогічної підготуванні, формуванні переконань у соціальних цінностях фізичної культури було найважливішою передумовою і умовою формування у них потреби в фізичному вдосконаленні.

дозвілля туристи

Зміцнити і зберегти здоров'я, підвищити працездатність, досягти високих особистих спортивних результатів студентам допоможуть виконання правил особистої та громадської гігієни, режим дня, загартовування організму, раціональне харчування.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!