Роздрукувати сторінку
Главная \ Цікаві статті і новини для студентів \ Студент \ Студент \ Навчальні програми Німеччини для українських студентів

Навчальні програми Німеччини для українських студентів

« Назад

Програма являла собою так званий студентський обмін (Studentenaustausch). Студенти наших ВНЗ їхали до Німеччини, а німецькі студенти до нас. Увага! В програмі могли брати участь тільки студенти до 22-х років.

наші студенти в німеччині, студентський обмін, Studentenaustausch

Головна мета організації - це розкриття та розвиток лідерського та професійного потенціалу молодих людей і привнесення позитивного внеску в суспільство. Як вона досягається? Один з механізмів - це міжнародні молодіжні обміни або стажування. В AIESEC їх існує два види: волонтерські та професійні.

Перший вид - стажування триває півтора місяця, нагадує трохи роботу вожатого в літньому таборі, тільки за кордоном. Стажер організовує активності та дозвілля для дітей, розповідає про культуру своєї країни. Заробітної плати такий волонтер не отримує, але найчастіше таке стажування покриває витрати на проживання та харчування. Другий вид - це вже обмін для студентів більш старших: можливість отримати досвід роботи за фахом. В цьому випадку студент відправляється за рубіж на більш довгий період часу (від 3 місяців до року), отримує заробітну плату, проте, в більшості випадків, витрати на проживання та харчування вже не будуть відшкодовані.

українці в німеччині, міжнародні молодіжні обміни або стажування

Міста, в яких діють локальні відділення та представництва AIESEC Німеччини: Ахен, Аугсбург, Бамберг, Байройт, Берлін, Бремен, Дармштадт, Дортмунд, Дрезден, Дюссельдорф, Франкфурт, Фрабург, Гамбург, Ганновер, Йена, Кайзерслаутерн, Карслруе Кельн, Лейпциг, Магдебург, Майнц, Мюнхен, Мюнстер, Нюрнберг, Регенсбург, Росток, Штутгарт.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!