Роздрукувати сторінку

Міжнародний обмін студентів IAESTE

« Назад

Міжнародна асоціація з обміну студентськими стажуваннями з технічних спеціальностей IAESTE була заснована у грудні 1948 року за ініціативою Лондонського Імперського Коледжу за підтримки ще десяти європейських країн. До теперішнього часу в ній складається вже 68 держав світу.

міжнародна асоціація з обміну студентськими стажуваннями з технічних спеціальностей IAESTE

Дана асоціація є неурядовою організацією, яка сприяє студентам вищих технічних навчальних закладів в отриманні можливості вдосконалювати знання шляхом стажувань в передових зарубіжних компаніях в період канікулярного часу. Метою даних стажувань є не заробіток, а отримання професійних навичок та життєвого досвіду.

Важливим моментом даної практики є фінансова підтримка студента-практиканта в період його перебування, яка оплачується приймаючою стороною і достатня для проживання, включаючи харчування. В період проходження практики студенти-стажери знаходяться під опікою вузів і компаній, що беруть студентів на практику.

Асоціація організовує закордонні стажування виходячи з професійних завдань студента з таких спеціальностей як: механіка, машинобудування, комп'ютерні та нафтові технології, фундаментальна і прикладна наука, архітектура, екологія та менеджмент. І оскільки робочою мовою асоціації є англійська, програма IAESTE крім професійного зростання дає студентам можливість удосконалювати свою іноземну мову, занурившись в мовне середовище в період проходження практики.

Зазвичай стажування надаються на кафедрах і в лабораторіях університетів, НДІ, але також на державних і приватних промислових підприємствах на умовах оплати (стипендії) праці стажиста за місцем проходження практики.

Транспортні витрати, вартість візи і страховки студент оплачує самостійно, а також існує членський внесок, вартість якого встановлюється залежно від вузу навчання та періоду практики.

Учасники: студенти 3-го і наступних курсів навчання вищих навчальних закладів, не старше 32 років. Учасник програми повинен встигати з усіх предметів, володіти англійською мовою на хорошому розмовному рівні, а також навичками роботи на комп'ютері.

Спеціальності:

- В галузі інженерії і наук (механіка, електрика, електроніка, металургія, природні науки, екологія);

- В області сільськогосподарських наук;

- В галузі будівництва та архітектури, а також з готельного менеджменту.

програма IAESTE, обмін студентів IAESTE

Період стажування:

В основному влітку: з травня по вересень, тобто в період канікул, але іноді і протягом року на період від 2-х місяців і більше.

Перелік необхідних документів:

- Заявка, заповнена за формою та підписана особисто заявником;

- До заявки додається квитанція про оплату організаційного внеску.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!