Роздрукувати сторінку

Global UGRAD

« Назад

Програма обміну студентами UGRAD (раніше - Freedom Support Act Undergraduate Program) - це програма створена Відділом освітніх та культурних програм Держдепартаменту США, яка адмініструється АЙРЕКС (Американським Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів - IREX).

програма обміну студентами UGRAD, обмін студентами

Програма дає змогу студентам 1, 2 і 3 курсів що навчаються на денних відділенях ВНЗ з більш ніж 12 країн Східної Європи (Україна в тому числі) пройти навчання протягом 1 академічного року в університеті або коледжі США. Диплом ви, на жаль, не отримаєте, але досвід придбаєте колосальний, оскільки крім навчання вам прийдеться присвятити 20 годин свого часу громадській роботі в першому семестрі і пройти професійне стажування у другому. Також по закінченню програми вам вручать сертифікат, який стане прекрасним доповненням до вашого резюме.

програма Айрекс, програма стипендій

Повне фінансування з боку Держдепартаменту США: навчання, проживання, харчування, страховка + щомісячна стипендія та кошти на покупку літератури для навчання + проїзд з свого міста до університету навчання.

гранти, стипендія та кошти на покупку літератури для навчання

Важлива і адміністративна підтримка. За кожним учасником закріплений куратор на кампусі приймаючого університету, а також координатор від IREX. Також у разі форс мажорних обставин - гаряча лінія працює 24/7. Перед від'їздом вам проводять детальну орієнтацію в Києві, а по прильоту - у Вашингтоні, після чого ви летите в свій університет. Університет кожному підбирають залежно від спеціальності, яку ви обрали. Будьте впевнені, що в Гарвард або Ель вас не відправлять, але це лише тому, що там велике навчальне навантаження, а вам належить збагачуватися ще й культурно (тим не менш, вчитися від вас вимагають добре, інакше ризикуєте вилетіти з програми).

Студенти, які на момент подачі заявки навчаються на 1 курсі, будуть жити в приймаючих сім'ях або в гуртожитках та навчатися в дворічних коледжах. Студенти, що навчаються на 2 і 3 курсах на момент подачі заявки, будуть жити в гуртожитках і проходити навчання в чотирирічних коледжах або університетах.

Учасники відбираються на основі відкритого конкурсу.

Всі студенти, що приймають участь в програмі:

- пройдуть навчання в університетах і коледжах США протягом одного академічного року;

- протягом першого семестру присвятять 20 годин на тиждень громадській роботі, а в другому - на професійному стажуванні.

програма обміну, здатність до організації та самоорганізації

Учасник програми повинен бути студентом ВНЗ 1, 2 або 3 курсу володіти англійською мовою на рівні не нижче Upper-Intermediate володіти лідерськими якостями (здатність до організації та самоорганізації, управління, креативність і т.д.)

Відбір фіналістів програми відбувається наступним чином: програми освітніх грантів Відділу освітніх та культурних програм Держдепартаменту США в вересні (до15 жовтня) необхідно заповнити та надіслати анкету учасника (Application form), яку можна отримати в одному з офісів компанії ПЕРСОНАЛ.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!