Роздрукувати сторінку

ВМГО "Студентська республіка"

« Назад

Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Студентська республіка" зареєстрована Мінюстом України 22.05.2006 р. Першим головою організації став Володимир Крутько. Зараз лідером руху є Павло Вікнянський. 

студенти, Студреспубліка

Основними напрямами діяльності ВМГО «Студентська республіка» є проведення Міжнародної програми «Студентська республіка», що має на меті сформувати та підготувати молодь до дорослого життя, реалізується в кожному регіоні від рівня вишу до фінального етапу, розвиток студентського самоврядування та активності; налагодження ефективної співпраці з студентством України і світу.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» зареєстрована Мін'юстом України 22.05.2006г. Першим головою організації став Володимир Крутько. Зараз лідером руху є Павло Вікнянський.

Основною метою даної організації є підготовка молодого покоління до дорослого життя, за допомогою своєї міжнародної програми «Студентська республіка». Це програма передбачає з собою навчання студентів протягом всього їх шляху, від вступу до ВНЗ до його закінчення та пошуку роботи. У завдання організації входить: адаптувати учня до студентського життя, познайомити його зі студентським самоврядуванням, показати йому, що навчання у ВНЗ, це не тільки нудні лекції, а ще й можливість проявити себе у всякого роду заходах, олімпіадах, спартакіадах і різноманітних інтелектуальних іграх. Основна мета організації, виховати підростаюче покоління, навчити їх широко мислити, зробити з них майбутнє країни, сильних і вольових лідерів, талановитих і творчих людей, людей здатних холоднокровно впорається з будь-якою проблемою і зробити нашу країну конкурентоспроможною у всіх областях

Стратегічна мета - входження України в ТОП-20 розвинених країн світу за допомогою втілення Стратегії-2050 для України.

Мета діяльності організації полягає у покращенні життя українських студентів та інших категорій українського народу, розвитку молодого покоління та захисту прав та інтересів молоді України.

Студреспубліка активно співпрацює з Українським молодіжним форумом, іншими громадськими мережами та організаціями, в тому числі міжнародними. Важливим завданням Студреспубліка вважає поширення досвіду своєї діяльності і в інших країнах.

Студреспубліка проводить свої заходи в багатьох містах України, в числі яких і Харків.

Щорічно влітку проводяться збори на базах відпочинку в Харківській області, на яких і реалізується програма «Студентська республіка» в усьому її прояві.

Студентські Президенти України

2010 — Соколик Олег (Миколаїв, Чорноморський державний університет імені Петра Могили)

2011 — Кравець Андрій (Чернівці, Буковинська державна фінансова академія)

2012 — Володимир Палагнюк (Чернівці, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)

2013 — Микола Дмитрієв (Миколаїв, Чорноморський державний університет імені Петра Могили)

Торік Студреспубліка проходила на базі відпочинку ім. Соїча з 22 по 23 червня.

Приїзд та участь у заході одного з лідерів Студреспубліки Олександра Щерби підвищив рівень не тільки Ігри, але і в цілому місцевої Студреспубліки, за що йому дуже вдячний весь оргкомітет.

На регіональному рівні результатом гри є вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Переможці регіональних етапів їдуть на фінальну частину. Підсумком всеукраїнської гри є вибори Студентського президента та Студентського парламенту.

Гра супроводжується проведенням суб-фестивалів, протягом яких відбуваються змагання між студентами: конкурс краси «Перша леді», турніри з ігор «Мафія», «Квест», «Дебати», «Нічна туса», конкурс флеш-мобів, рольові ігри, змагання з екстремальних видів спорту, open air, змагання з пляжних видів спорту, круглі столи, майстер-класи, творчі лабораторії, фестиваль молодіжних ЗМІ, фестиваль аматорського відео на соціальну тематику тощо.

студентська республіка, ВМГО

Всі інші вимоги та правила, які торкаються проекту, визначаються всеукраїнським оргкомітетом.

Програма проходить у чотири етапи:

  • Вишівський.
  • Регіональний.
  • Всеукраїнський.
  • Міжнародний.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!