Роздрукувати сторінку
Главная \ Університет \ Університет статті \ Титульна сторінка реферату

Титульна сторінка реферату

« Назад

Студентство – найкраща пора, коли ти безтурботний, веселий. Але наступає час, коли потрібно всі земні радощі відкласти в бік і зайнятися навчанням, а саме написанням наукових робіт. Однією із таких робіт є реферат.

Написання реферату потрібно починати з титульного аркуша. Так сказати, все писати треба по порядку. Спершу титулка, потім план, потім вступ і т.д. Якщо Ви не знаєте як оформити титульну сторінку реферату, то ця стаття саме для Вас.

зразок титульної сторінки реферату

Титулка реферату оформляється по різному, але коли немає методичних вказівок то є певні стандарти і правила, давайте їх розберемо та переглянемо.

Реферат, будучи простим і доступним жанром, використовується на всіх етапах навчання, наукової діяльності. Сфера застосування реферату вкрай широка - від початкових класів загальноосвітньої школи до реферативних журналів, що коротко розповідають дослідникам про нові роботи і відкриття в науці.

Незалежно від того, де пишеться реферат – в школі, коледжі або ВНЗ, він завжди починається з титульного аркуша. Титульна сторінка реферату нічим не відрізняється від аналогічного елемента інших текстових наукових робіт – вона точно так же регламентується рядом державних стандартів, а в разі написання в середніх і вищих навчальних закладах – також і місцевими методичними рекомендаціями, що визначають деякі особливості оформлення.

Для початку опишемо те, що оформляється завжди однаково незалежно від обставин – це поля. Поля повинні бути наступними: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм. І це відноситься не тільки до титульної сторінки реферату – таким чином оформляється весь реферат і будь-яка текстова робота в принципі.

Оформлення титульного аркуша реферату має відбуватися за такими етапами:

- Офіційна назва закладу. Розташовується в самому верху по центру.

Після невеликого відступу – «Реферат з курсу / предмету (назва предмета)», на наступному рядку «на тему: (тема)». Вирівнювання по центру. Допустимі різні комбінації - наприклад, відсутність вказівки предмета або зворотний порядок рядків.

Після трохи меншого відступу - інформація про учня і педагога. Допустимі різні формулювання: «підготував», «виконав» для учня / студента, «перевірив» для вчителя / викладача. Вказується прізвище та ім'я. Наприклад: «Підготував / учень 6 класу / Іванов Іван / перевірив / Сидоров А.Н.». Коса риска позначає перенесення рядка. Весь блок вирівнюється по правому краю.

У самому низу сторінки пишеться назва населеного пункту і рік.

реферат титульна сторінка

Зразок титульної сторінки реферату

Для тих, хто зміг написати реферат самостійно, завершальним кроком залишилося оформлення реферату по ГОСТ, зокрема оформлення титульної сторінки.

Титульний аркуш реферату - це сторінка, з якої розпочинається кожна наукова робота. Вона має свої правила оформлення та структуру. Зверху на сторінці зазначається назва навчального закладу, кафедра, спеціальність. По середині студент має вказати вид роботи та назву. В правому куті зазвичай подаються персональні дані студента (ПІБ, група, науковий керівник). Ось такі вимоги висуваються ГОСТ. Проте кожен навчальний заклад має свої правила щодо зразка титульної сторінки реферату. Але не дивлячись на це, краще все рівно орієнтуватися у правилах ГОСТ.

Зразок титульної сторінки реферату є важливим, адже краще побачити, ніж 100 разів почути. Зорова пам'ять спрацьовує краще, ніж слухова.

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Кафедра філософії та методології науки

 

Реферат

на тему: «Філософська думка стародавніх Греції і Риму»

 

підготував

студент групи КБ-3

Іванов Іван

перевірив

Сидоров А.Н.

 

Київ - 2020

титульна сторінка реферату

Зразок титульної сторінки реферату в школі

Різниця між оформленням реферату в школі або університеті існує – в першу чергу, вона полягає в різниці між даними, що характеризують учня (студента) і педагога (викладача). У школі немає факультетів, а у ВНЗ не класи, а групи та напрями підготовки. Цим і характеризується різниця між оформленням титульного аркуша в тому чи іншому випадку.

Жодна методичка, чи жодне правило ГОСТ не надасть вам інформацію про те, який шрифт використовувати під час оформлення титульної сторінки реферату в школі. Тому потрібно орієнтуватися на те, що найбільш популярним в написанні документів є Times New Roman, 14-й кегль.

Зразок титульної сторінки реферату в школі можна отримати в кожного викладача, вчителя, або ж на сайті ІЦ «Курсовікс». В інформаційному центрі працюють професійні викладачі, які покажуть і правильно оформлять титульну сторінку реферату.

Якщо наукова робота викликає у Вас нудьгу, Ви не маєте часу на це, працюєте чи інші причини не дають Вам зробити реферат, то Ви можете замовити реферат на готову тему у нас.

Для замовлення скористайтеся кнопкою вище. Ми якісно робимо реферати за всіма вимогами і Вам не треба витрачати час на ознайомлення зі всіма азами оформлення титулки, плану та всіх інших частин реферату.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!