Роздрукувати сторінку
Главная \ База готових робіт \ Готові роботи з правових дисциплін \ Роботи з правових дисциплін \ Забезпечення законності та прав людини в діяльності міліції громадської безпеки

Забезпечення законності та прав людини в діяльності міліції громадської безпеки як навчальна дисципліна

« Назад

Законність – це правовий стан додержання існуючих законів всіма суб'єктами права в області правотворчості і правореалізації, в інших сферах життя людей, режим, завдяки якому додержуються обов’язки і реалізуються права кожним жителем, країною і суспільством.

Забезпечення законності в адміністративній роботі ОВС – це формування такого адмінрежиму в суспільстві, в межах якого уся структура органів, здійснюючи функції охорони громадського спокою, громадської безпеки та боротьби зі злочинністю, має обов’язки, з однієї сторони, чітко додержуватись положень законів, а з іншої – вимагати від керуючих посадовців та жителів безвідмовного дотримання цих законів та інших законотворчих актів, виконувати інші охоронні та правозастосовчі заходи з ціллю покращення законності та порядку в країні.

Забезпечення-законності

Забезпечення прав і свобод людини та громадянина є одним з основних обов’язків української держави. Формування правової країни, покращення порядку та законності вимагає збільшення ефективності у діяльності органів внутрішніх справ.

Предмет «ЗЗПЛ в роботі міліції громадської безпеки» знайомить слухачів зі змістом й характерними особливостями праці відділень міліції громадської безпеки, з визначними принципами та методами дотримання законності в їх праці повноваженнями різноманітних державних структур й їхніх відділень відносно нагляду та контролю за законністю в діяльності міліції, визначеннями «законність», «права людини», «дотримання законності», «контроль», «нагляд» тощо.

Забезпечення-законності-та-прав-людини-в-діяльності-міліції-громадської-безпеки

Предметом оволодіння обов’язкової дисципліни «ЗЗПЛ в діяльності міліції громадської безпеки» є законодавчі акти, що окреслюють діяльність структур міліції громадської безпеки, окреслюють провідні права та свободи кожного жителя, методи створення законності, принципи та форми існування органів і структур, які проводять контроль і нагляд за дотриманням законності в праці міліції.

Зміст предмету «ЗЗПЛ в діяльності міліції громадської безпеки» окреслено з врахуванням вивчення попередніх дисциплін «Адміністративна робота», «Робота міліції громадської безпеки» та «Адміністративне право», методичні та теоретичні положення яких є підґрунтям цього курсу.

Законність

Дослідниками, які працювали над дослідженням дисципліни, були: Олефір В.І., Константінов С.Ф., Братель С.Г. та ін.

Отже, підсумком законності окреслюють правопорядок. ОВС, проводячи порядок у суспільстві, тим самим послідовно встановлюють законність у нашій державі. Тому, курс «ЗЗПЛ в роботі міліції громадської безпеки» є актуальним на даний час.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!