Роздрукувати сторінку
Главная \ База готових робіт \ Готові роботи з правових дисциплін \ Роботи з правових дисциплін \ Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження

Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження як навчальна дисципліна

« Назад

Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження – навчальний курс для студентів юридичної спеціальності.

«Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження» є дисципліною спеціалізації, що окантовується студентами ВНЗ, що дозволяє на належному теоретичному рівні вивчити діяльність по взаємозв’язку правоохоронних структур різноманітних країн у боротьбі зі злочинністю міжнародного характеру, а також при наданні допомоги у розкритті злочинів, які розслідуються на території інших країн. Вона призначена для студентів старших курсів вищих юридичних учбових установ, що обрали кримінально-правовий та міжнародний напрямок.

боротьба-зі-злочинністю

Головною ціллю опанування учбового предмету є отримання студентами поглиблених знань по нормативній основі, суті і формі взаємодії України з іншими державами у боротьбі з світовою злочинністю, а також складання правозастосовчої практики у цій сфері.

Завданнями курсу є:

1) розкриття поняття, змісту та значення міжнародного співробітництва для посилення боротьби із злочинністю;

2) опанування нормативної основи та головних засад співробітництва України із іншими країнами в кримінальних справах;

3) оволодіння головних форм взаємодії України з іншими країнами при проведенні кримінально-процесуальної праці;

4) дослідження практики співтоваришування України з іншими країнами при проведення обміну осіб, при виробництві окремих слідчих та інших процесуальних дій, а також в інших видах;

5) висвітлення основ роботи міжнародних установ, що проводять боротьбу зі злочинністю.

міжнародна-злочинність

У підсумку оволодіння предмету «МСКП» студенти набувають знання про поняття та зміст, а також головні напрямки міжнародного співтоваришування у галузі кримінального судочинства, про законодавчу основу та головні засади взаємодії правоохоронних структур взаємодіючих країн, про основні міжнародні стандарти, ухвалені європейськими державами у даній сфері. Також одержуються знання про провідні методи надання правової допомоги, існуючих на території України і міжнародних організацій, утворених для боротьби з організованою і транснаціональною злочинністю.

Студенти здобувають уміння складати запити про надання різноманітних видів правової допомоги з додатком до запиту потрібних документів, проводити екстрадиційну перевірку, складати кваліфіковані відповіді на запити, що надійшли від структур охорони правопорядку країн, що підтримують стосунки.

Міжнародне-співробітництво-під-час-кримінального-провадження

Свою увагу розвитку дисципліни «Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження» присвятили: Лосицька Л., Лукашук І.І., Милинчук В.В., Коняхін В.

Отже, «Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження» є дисципліною, яка допомагає покращувати міжнародні відношення у правовому напрямку між державами.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!