Роздрукувати сторінку
Главная \ База готових робіт \ Готові роботи з правових дисциплін \ Роботи з правових дисциплін \ Правові основи розслідування та експертизи дорожньо-транспортних пригод

Правові основи розслідування та експертизи дорожньо-транспортних пригод як навчальна дисципліна

« Назад

Експертизою ДТП називають науково-технічне дослідження аспектів конкретної дорожньо-транспортної пригоди, проведеної людьми, які мають спеціальні знання в науці, техніці чи ремеслі.

Експертиза вимагає використання достовірної інформації з різних областей знання.

дорожньо-транспортна-пригода

Цілями освоєння дисципліни «Правові основи розслідування та експертизи дорожньо-транспортних пригод» є оволодіння студентами професійними знаннями в області експертизи та аналізу дорожньо-транспортних пригод.

Вивчення дисципліни «Правові основи розслідування та експертизи дорожньо-транспортних пригод» сприяє рішенням наступної задачі професійної діяльності: засвоєння знань про організаційні аспекти проведення автотехнічної експертизи, спрямованої на забезпечення безпеки руху транспортних потоків на автомобільних дорогах і в містах.

Процес вивчення дисципліни спрямований на формування таких компетенцій:

- Здатністю здійснювати експертизу технічної документації, нагляд та контроль стану та експлуатації рухомого складу, об'єктів транспортної інфраструктури, виявляти резерви, встановлювати причини несправностей і недоліків у роботі, вживати заходів щодо їх усунення та підвищення ефективності використання.

Для освоєння дисципліни «Правові основи розслідування та експертизи дорожньо-транспортних пригод» учні застосовують знання, вміння, навички,  сформовані в процесі оволодіння предмета «Адміністративне право», «Криміналістика», «Правоохоронні органи». Курс «Правові основи розслідування та експертизи дорожньо-транспортних пригод» є необхідною основою для подальшого вивчення всіх дисциплін юридичної науки, а також курсів за вибором студентів.

експертиза-ДТП

У результаті освоєння дисципліни студент повинен:

-- Знати:

- порядок проведення автотехнічної експертизи;

- процеси гальмування і ковзання автомобілів при рівномірному і нерівномірному русі;

- основні положення теорії удару.

-- Вміти:

- визначати параметри руху пішоходів;

- складати схеми ДТП;

- застосовувати аналітичні та графічні методи дослідження ДТП.

-- Володіти:

- способами розрахунків швидкості руху автомобілів до і під час здійснення  ДТП;

- способами визначення часу реакції водія в залежності від дорожньо-транспортної ситуації;

- розрахунки, що дозволяють встановити технічну можливість запобігання зіткнень автомобілів.

Дисципліна «Правові основи розслідування та експертизи дорожньо-транспортних пригод» входить до варіативної частини дисциплін за вибором. Вона ґрунтується на знаннях, отриманих раніше в дисциплінах «Фізика», «Техніка транспорту, обслуговування і ремонт», «Транспортна психологія», «Організація транспортних послуг і безпека транспортного процесу», «Організація дорожнього руху», «Безпека автотранспортних засобів». Для освоєння дисципліни необхідне попереднє вивчення дисциплін «Економічна оцінка діяльності по забезпеченню безпеки дорожнього руху», «Міжнародні перевезення».

Правові-основи-розслідування-та-експертизи-дорожньо-транспортних-пригод

Свої роботи вивченню предмету присвятили такі вчені: Комаров Ю.Я., Кузьміна М.А., Головін А.Ю. та ін.

Отже, якщо Вам потрібно багато часу, і необхідно замовити дипломну роботу чи статтю з курсу «Правові основи розслідування та експертизи дорожньо-транспортних пригод» пишіть у компанію ІЦ «KURSOVIKS». Ми радо Вам надамо допомогу в цьому.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!