Практичні заняття №6 на тему Конкретне соціологічне дослідження, Організація, методика і процедура соціологічного дослідження, Соціологія масової комунікації
« Назад Змістовий модуль ІІІ МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ КОНКТЕРНОГО СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯПрактичні заняття №6 на тему Конкретне соціологічне дослідження, Організація, методика і процедура соціологічного дослідженняЛогіка викладу
Домашнє завданняПідготувати теоретичні питання до теми за лекційними матеріалами та іншими базовими джерелами. (Відповідь на питання без зошита – 5 балів, два суттєвих доповнення – 3 бали.) Виконати завдання для самостійного виконання №№ 7_ 8. Опрацювати самостійно питання про типи вибірки та методику її здійснення за матеріалами в папці «Вибірка» для доповнення (у доданому файлі). Завдання для самостійної роботи № 7Знайдіть і представте приклади кількох соціологічних досліджень, у яких би були зазначені 3-4 різних типів вибірки. Проаналізуйте ці журналістські матеріали на предмет дотримання вимог до опублікування результатів соціологічних Завдання для самостійної роботи № 88.1. За допомогою он-лайн flash-ролика розрахунку похибки вибірки, що представлений у розділі „Інвентар” на офіційному сайті Бюро статистичного аналізу (Режим доступу: http://www.oca.com.ua/index.php?t=11&rnd=715.), здійсніть розрахунки похибки вибірки для генеральної сукупності (за позиціями першої колонки), якщо вибіркова сукупність становитиме (за позиціями другої колонки) і запишіть дані у третю колонку – 2 бали.
8.2. За допомогою он-лайн flash-ролика розрахунку вибіркової сукупності (вибірки), що представлений у розділі „Інвентар” на офіційному сайті Бюро статистичного аналізу (Режим доступу: http://www.oca.com.ua/index.php?t=81), здійсніть розрахунки кількості вибіркової сукупності для генеральної сукупності (при частцідосліджуваного явища 0,5)(за позиціями першої колонки), якщо гранична похибка вибірки становитиме (за позиціями другої колонки) і запишіть дані вибірки у третю колонку – 2 бали.
8.3. За допомогою он-лайн flash-ролика генератора випадкових чисел, що представлений у розділі „Інвентар” на офіційному сайті Бюро статистичного аналізу (Режим доступу: http://www.oca.com.ua/index.php?t=80), доберіть випадкові номери певних одиниць для контент-аналізу чи, приміром, телефонного опитування і результати представте в таблиці. – 2 бали.
З повагою ІЦ "KURSOVIKS"! |