Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4878 Завдання до теоретичної частини контрольної роботи, Фінансовий облік, НУ ЛП

Завдання до теоретичної частини контрольної роботи, Фінансовий облік, НУ ЛП

« Назад

Завдання до теоретичної частини контрольної роботи

Варіант 1. Дати письмові відповіді на поставлені запитання.

1. Охарактеризувати склад прямих матеріальних витрат на виробництво продукції відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 16 «Витрати» та інших нормативно-правових документів з бухгалтерського обліку та оподаткування.

2. Назвати та дати коротку характеристику первинних документів, які використовують для формування облікової інформації про виробництво готової продукції. 

Варіант 2. Дати письмові відповіді на поставлені запитання.

1. Охарактеризувати склад прямих витрат на оплату праці відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 16 «Витрати» та інших нормативних-правових документів з бухгалтерського обліку та оподаткування.

2. Назвати та дати коротку характеристику первинних документів, які використовують для формування облікової інформації про реалізацію готової продукції. 

Варіант 3. Дати письмові відповіді на поставлені запитання.

1. Охарактеризувати склад прямих витрах за загальнообов’язкове соціальне страхування відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 16 «Витрати» та інших нормативних-правових документів з бухгалтерського обліку та оподаткування.

2. Назвати та дати коротку характеристику первинних документів, які використовують для формування облікової інформації про прямі витрати на оплату праці. 

Варіант 4. Дати письмові відповіді на поставлені запитання.

1. Охарактеризувати склад прямих амортизаційних витрах необоротних активів відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 16 «Витрати» та інших нормативних-правових документів з бухгалтерського обліку та оподаткування.

2. Назвати та дати коротку характеристику первинних документів, які використовують для формування облікової інформації про прямі матеріальні виробничі витрати.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!