Методичні вказівки до виконання контрольної роботи №2 з курсу Фінансовий облік, НУ ЛП
« Назад МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Методичні вказівки до виконання контрольної роботи №2 з курсу Фінансовий облікдля студентів заочної форми навчання напряму підготовки 6.030509 “Облік і аудит”
Львів – 2014 Фінансовий облік І: Методичні вказівки до виконання контрольної роботи № 2 для студентів заочної форми навчання напряму підготовки 6.030509 “Облік і аудит” / Укл. С.Й. Сажинець. – Львів: Видавництво Львівської політехніки 2014. – 50 с.
ВСТУПКонтрольна робота є однією із форм організації навчання у вищій школі, яка має на меті не тільки поглиблення, узагальнення і закріплення теоретичних знань з дисципліни, а й застосування їх для виконання конкретного завдання. Завдання для виконання роботи розроблені відповідно до затвердженої робочої навчальної програми з дисципліни “Фінансовий облік І” Роботу необхідно оформити від руки на аркушах формату А4. Бланки таблиць, які використовують для відображення облікової інформації наведені у додатках. Необхідно виготовити їх копії та заповнити. Усі сторінки контрольної роботи мають бути пронумеровані зверху з правої сторони аркуша. Виконану роботу студент подає для реєстрації на кафедру обліку та аналізу. СТРУКТУРА КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИОсновними складовими частинами розрахункової роботи є: - титульний аркуш (бланк наведено у додатку 1); - зміст контрольної роботи; - теоретична частина контрольної роботи; - практична частина контрольної роботи; - список використаних інформаційних джерел. ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИТитульний аркуш розрахункової роботи необхідно заповнити відповідно до зразка, наведеного у додатку 1. На титульному аркуші студент обов’язково вказує варіанти завдань теоретичної та практичної частин контрольної роботи та індивідуальний коефіцієнт. Варіант завдання для виконання контрольної роботи студентам доводить викладач, який веде лекційні заняття. У змісті треба вказати назву та номери початкових сторінок розділів та питань (завдань) та списку використаної літератури. При виконанні теоретичної частини необхідно дати письмові відповіді на два питання. Обсяг теоретичної частини контрольної роботи не повинен перевищувати шести сторінок рукописного тексту. Для виконання практичної частини контрольної роботи, викладач, який веде практичні заняття, кожному студенту визначає індивідуальне значення коефіцієнта К, на який необхідно збільшити суми, які наведені у таблицях 1-6. Визначену інформацію необхідно записати в якості умови у таблицях, які наведені у додатку 2. З повагою ІЦ "KURSOVIKS"! |